Şimdi Ara

Arkadaşlar iphone da şarj problemi!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonumu full şarj etmeme rağmen 3-4 saat içinde bitiyo kullansamda kullanmasamda bu nasıl bir iştir anlamadım öyle sayfalar dolusu programda yüklü değil sayılı beli başlı lazım olan programlar yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knghtt -- 1 Ağustos 2008; 12:01:39 >

• Bu kadar kısa sürede bitmesi, büyük ihtemalle bataryan da sorun olduğunu gösteriyor. Telefonunu şarj ederken usb kablosu mu yoksa kendi adaptörünü mü kullanıyorsun?
    - Kendi Elektrik adaptörünü kullanmalısın.
    - Işığı kısmalısın.
    - Open SSH ve arka planda çalışan programları kapatmalısın.
    - Wi Fi kullanmadığında kapatmalısın.
    Bunlara rağmen hala sorun yaşıyorsan,batarya problemi olduğunu söyleyebilirim.
  • şöle söliiim... Bende ışık ayarları fabrika ayarlarında, SSH dışında wifi, edge, mail adreslerim (push mail olayı da) herşey açık... ilk 2.0 yüklediğimde 2 gün gidiyordu (ki çok konuşurum, gece de açık) en son sanırım BossPref yükledim ondan sonra sanki biraz daha kısa sürüyor sanki ama gene 24 saatten fazla dayanıyor...

Kısaca baha40n arkadaşımızın dediklerini yapsan da bence cihazda sıkıntı var...

Edit: yalnız bir tavsiye, bence konu başlığını değiştir... yani yardım etmek isteyen birini bile belki uzak tutabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 1 Ağustos 2008; 11:54:18 >
  • telefonum daha yeni kardeşim bataryada sorun olacağını sanmıyorum çünkü 1-2 haftadır böyle olmaya başladı ve telefon bekleme modundayken bile kapanıyor baha kardeşimizin söylediği mantıklı ben hep usbden şarj ediyodum gerçi hep dediğim 10 kere şarj etmemişimdir bosspref olayına katılıyorum belkide onu yükledikten sonra oldu ayrıca kardeşim başlık uyarın için saol hiç fark etmedim cümlenin yüklemini öznesini :):)
  • Batarya ile ilgisi yok . Sorun Comm Board da . Degisim yapabiliriz Pm atabilirsin .
  • Arkadaşlar bu iphone'un board'u öyle kolay mı bozuluyor?
  • Comm Board ile nasıl bir ilgisi var ve kaça değişim yapıyorsunuz? Kimsiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxakal7

Batarya ile ilgisi yok . Sorun Comm Board da . Degisim yapabiliriz Pm atabilirsin .

Ben buna gülerim
  • Wi/fi de sıkıntı yok şebekede sıkıntı yok tamir gerekli demiyor sorun commboard ilginç deneyim bilenlerin verdiği destek bu kadar olur... :D
  • Dostum iphone da şarj problemi hepimiz için var. Ben işim gereği de çok fazla telefonla konustugum ve sürekli ofis dısında oldugum için bu sorunu cok siddetli yasiyordum :D Zaten iphone aldik özellikleri cok iyi sık fln diye ama sonra cikan
    en büyük problemim yedek pil tasiyamamam oldu.bundan onceki tüm telefonlarımda sorunu oyle cozuyordum fazladan pili cantama atiyordum bittiği yerde diğerini takiyordum.

Neyse uzun lafın kısası ben suanda bu problemi çözdüm. ipower 1000 diye lisansli bir ürün var iphone onayli. Bu boyle koruyucu bir kılıf gibi bir cihaz. ayni zamanda yedek pil olarak kullaniliyor. Ben aldim kullaniyorm. gercektende cok güzel bir cihaz yani pil olarak kullanmadigimda bile kılıf olarak kullaniyorm.pil bitince kılıfın arkasında bir acma düğmesi var aciyorm cihazimi sarj etmeye basliyor.boyle sanki sarja takmiş gibi bayada gidiyor yani. fazladan 200 saate yakın bekleme süresi fln yaziyordu kutusunda.

Eğer doya doya iphone umu kullanirim diyorsan eğer boyle bir cihaz almalisin.ben problemi boyle cozdum cünkü cok fazla konusuyordum ve konusmakta zorundaydim.
    Bu tarz cihazlar var nette biraz arastirirsan bulursun zaten. bu ipower 1000 iphone lisansli tek ürünmüs sanırım.sende biraz arastir kafana yatani alirsin sonrada doya doya iphonununu kullanirsin :D

umarım sorunun çözülür :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.