Şimdi Ara

Arkadaşlar hayrına bana beyaz esya tavsıyesınde bulunabılecek varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hitachi r-z660eru9 kullanan bırı varmı forumda ve nerden almıslar ?? ne zor ısmıs ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: azziizz

hitachi r-z660eru9 kullanan bırı varmı forumda ve nerden almıslar ?? ne zor ısmıs ya

ürünün Tr'deki yetkili satıcısı enplus mağazaları. Net de tamsaatinde.com dan bulabilirsin. aratırsan forumda alan bir kaç üye vardı.
  • "camasır makınesı ve bulasık makınesı 1500 tl cıvarında olacak" demişsinizde 2'si toplammı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkipDom60

"camasır makınesı ve bulasık makınesı 1500 tl cıvarında olacak" demişsinizde 2'si toplammı

hayır ayrı ayrı:D ELECTROLUX EWF 1286LEW çamasır makınesını onerenler ve kullananlar var yıkaması nası ve gurultulumu onu bılmıyorum tabi.. daha ıyı bı secenek bulamadım boshu camasır makınelerı pahalı gercekten Bosch WAQ24461TR su modeli candogan bey tavsıye etmıs gecen yıl bıde ona bakacam.. sızın tavsıye edecegınız urun varmı.. bulaşık makınesı kousunda hıc bı bılgım yok gercekten alırken neye bakacam nelere c-dıkkat edecem??
  • Aldınız mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azziizz A kullanıcısına yanıt
    Bu makineyi alacam dediniz aldınız mı? memnuniyet durumunuz nedir? Bende almayı düşünüyorum ancak bu üründen artık piyasada yok sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.