Şimdi Ara

Arkadaşlar Gerçekten Acil Yardım Kombi Bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Gerçekten Acil Yardım Kombi Bozuldu

Boyle bir başlık kullandığım öncelikle özür diliyorum ama çocuklar su ısıtıcı ile yıkanmak zorundalar o yuzden gerçekten acil

7 yıldır kullandığım protehrm (sanırım panter) kombi artık canıma tak dedirtti en az 10 kez arıza yaşadım tam kış ortasında 3 gün beklediğim oldu şimdide yaz günü peteklerii ısıtıyor sıcak su vermiyor

evim net 110 m2
    3+1
    güneybatı cephe
    yeni dış cephe yalıtım yapıldı
    camlar çift cam pimapen
    istanbul çekmeköy
    2.kat
    yerler laminat
    tesisat 7 yıllık (temizlik yapılmadı :( yapılacak
    toplam 8.20 m petek var ( bunun 1 yada 1.5 metresini ben sonradan ekletmiştim) artı 2 adet havlu petek

eski kombi protehrm 24 BTV
    max imput 24.5 kW
    max out 22.3 kW

arızalarını saymazssak sesli çalışması çok iyi verim alamam başlıca eksileri

ayrıca kombi ile birlikte almam gerekenler nelerdir termostatlı vana oda ısı cihazı vs

SAYGILAR TEŞEKKÜRLER

• Kombi ile almanınız gereken tam otomatik dijital bir modülasyonlu bir tane oda termostatı ile beraber almanızdır..

Ama kombiyide değiştirme imkanınız varsa o zaman yanında siemenstin tam modülasyonlu bir haftalık programlı oda termostatı vardı yani şu saatler arası yansın sönsün vs bunu kafanıza göre ayarlıyorsunuz.. atıyorum siz evde yoksunuz kombi kapalı.. kaçta gelceksiniz o gün atıyorum 5 te onu 5 ten 8 e kadar yansın diyerek ayarlıorsunuz o saatte yanıyor odayı ısıtıyor siz eve gelicne sıcacık ev sizi bekliyor oluyor.
    Yani onu kendiniz programlıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.