Şimdi Ara

Arkadaşlar cok acil lütfen (i74790k)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar toplama pc kuruyorum. Msi gaming7 anakarta i7 4790k monte edeceğim parçalardan macun çıkmadı macunsuz monte etsem sorun olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aaaksoy

Arkadaşlar toplama pc kuruyorum. Msi gaming7 anakarta i7 4790k monte edeceğim parçalardan macun çıkmadı macunsuz monte etsem sorun olurmu?

ısınma normalden fazla olur iyi temas olmaz işlemci ile soğutucu arasında en sonunda sıcaklıktan işlemci kendini güvene almak için kapatır soğuya kadar ekran görüntü gelmeyebilir

alıcanız soğutucu bağlı olduğu unutmayın
  • Stok soğutucu kullanacağım şimdilik overclock yapmayacağım bir sorun yaşamam değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: aaaksoy

Stok soğutucu kullanacağım şimdilik overclock yapmayacağım bir sorun yaşamam değil mi

Bak altında hazır sürülü macun var direk tak 4 yan klipside iyice sıkıştır devam et. Ama böyle bir sisteme para harcadıysan 100 lira daha ver adam akıllı bir soğutucu al yazıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 24 Temmuz 2015; 21:14:38 >

• Çok teşekkür ederim arkadaslar.ilerde soğutucu alacağım şimdilik kasami bile degistiremedim:)

• Sorun olmaz stok soğutucu seni idare eder ama arkadaşlarında dediği gibi o sistemi riske atma termal macun al derim :) bu arada hayırlı olsun
  • Cok tesekkur ederim herkese nasip olur inşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.