Şimdi Ara

Arkadaşlar cıldırıcam yardım edın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar beyler sorunum ping. Normalde pıngım 30 60 arası ama rekabetçi girdiğim zaman 300den asagı olmuyor .Kabul edılebılır en dusuk pıngıde 80 yaptım fayda etmıyor cıldırdım mge2 den nova2 ye dustum yarım edın lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: StrokesX

İyi akşamlar beyler sorunum ping. Normalde pıngım 30 60 arası ama rekabetçi girdiğim zaman 300den asagı olmuyor .Kabul edılebılır en dusuk pıngıde 80 yaptım fayda etmıyor cıldırdım mge2 den nova2 ye dustum yarım edın lutfen

kabul edilebiliri 56 yap oyuna girdiğinde en yüksek 80ping ile oynarsın ve rekabetçi maç ararken internette dolaşma bütün interneti o an sadece sc go kullansın.
  • StrokesX kullanıcısına yanıt
    pingtest.net'ten frankfurtu seçip test yap bakalım kaç ms çıkıcak ping.
  • 96 cıktı hocam
  • mcnapster kullanıcısına yanıt
    Hocam kabul edılebılır fayda etmıyor ayrıca oyunu actıgım zaman ınternette baska hıcbırseye gırmıyorum oyunda sureklı ruslar gelıyor serverlardamı sıkıntı oluyor ne oluyor anlamadım communıty serverlarda max pıng 60
  • StrokesX kullanıcısına yanıt
    bazı serverlar sıkıntılı fakat süreklide onlara denk gelmezsin sen yinede 56 ya çek kabul edilebiliri, normalden biraz daha fazla bekleticek seni oyun bulurken ama cidden farklı olucak sonuç.en azından 90'ı geçmiyceksin.. community ile rekabetçinin serverları tamamen farklı sistemlerden oluşuyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.