Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BU SORUNU ÇÖZEBİLİRMİSİNİZ YARDIM LÜTFEN..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var inanın nasıl çözüleceğini bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim...
    sorunum şu:
    laptobumda açıldığında ekranın en üst sol köşesinde masaüstü planda ve açılınca çalışmaya başlayan ufacık nokta kadar bişi var ne olduğunu bilmiyorum ve bu noktaya sağ tık özellikler yaptığımda karşılaştığım şey resim olarak ekledim:
    http://i1105.hizliresim.com/2011/5/19/8416.png

sarı ile çizilmiş kısım ve aldığım ileti böyle her açılışta manuel böyle yapıyorum sonra yok oluyor yok olmazsa herhangi bişi yaparken ekrandan atıyo masaüstüne dönüyo yardım ederseniz sevinirim..
    saygılar...
    bu arada win7 home premium 64 bit kullanıyorum herhangibir antivirus programı bir çok program denememe rağmen bişi bulamadı

• pm attım.
  • Ekran kartın ATI ise ayarlardan görev çubuğundaki ufak simgesini devre dışı bırak. Sorunun sebebi bu.
  • denilen herşeyi yaptım maalesef olumsuz bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • ccleaner ile temizlik yapıp tekrar bilgisayarı açmayı bir dene. html belgesi diyorya temizleyebilir.

O da olmazsa kutucuğu kaybettikten sonra görev yöneticisinde işlemler ve hizmetler bölümüne kaybolan birşey oluyormu ona bak. Belki bu sorunan neden olan bir program varsa bu şekilde tespit edebilirsin.

İnşallah işe yarar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.