Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BU OYUNUN AMACI NEDİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence asıl olay arkadaslarımızn oyuna kendilerini fazla kaptırmaları sonuc olarak oyun bu ya fazla uzuldugune deymez
  • quote:

Orjinalden alıntı: asasianss

amacını ben sana anlatayım,1 lvlle 30 lvl arası herkese aga 10 k pls demek,30 ve 50 arası lvl kasmak,50 ve 60 arası yıne lvl kasmak,(lvl kasmak dediğim aptal bir sürü yaratıgı kesmek ve emin ol eglenceli değil) 60 dan sonra cz ye gitmek boyunun ölcüsünü almak ve 62 olmak icin lvl kasmak 62 oldumm yine cz ye gidip yine boyunun ölcüsünü almak ve bu seferde para kasmak para kastıkdan sonra yine cz ye gidip eksiklerini hala oldugunu farketmek 65 skilini ögrenmek ve 65 e kadar kasmak 65 oldukdan sonra hala yetinmeyip 70 i zorlamak ve bu sürec 1 sene sürecek sonucu söliyim boşa giden 1 sene ha sen oynuyomusun dersen evet bu salak şeyleri göz göre göre hergün yapıyorum akıl vercek durumda değilim cunki gördügün gibi akılsızım bu oyuna baslamadıysan cok daha işe yarar ve seni sömürmeye çalışmayan bir oyun bulmanı tavsiye ederim.

ARKADAŞ ÇOK GÜZEL AÇIKLAMIŞ TEBRİK EDERİM AYNEN KATILIYORUM
    OYUNA BAŞLAMADIN İSE 3 GÜN ÖTEYE KAÇ BULAŞMA

• quote:

Orjinalden alıntı: lord_of_the_lol

banlanmış

ben mi banlandm? 1. ben banlanıcak hiçbir illegal harekette bulunmadm 2. banlansam oyuna hırs yapar oyunu iğrençleştirirm bu az da olsa elimde olan bişi oyunu isteğimle bıraktm çnkü bi yerdn snra kaptımak zornda kalıon kndini mlsf
  • Hayatım boyunca oyun forumlarında gördüğüm en manidar başlıktır bu...Sabitlensin istiyorum...

Evet...Bu oyunun amacı nedir???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoglu -- 25 Haziran 2006; 1:02:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.