Şimdi Ara

Arkadaşlar bir yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeri burasımıdır kusura bakmayın şimdiden ama bir sorunum var iphone 5 satın aldım fakat cihazda icloud var cihaz açık aktif kullanıyorum satın aldığım bursa macır pazarıntabir edilen bir yer ve bile bile aldım bu cihazı baştan belirteyim telefonu satan arkadaş şifresini unutmuş ama belirttiğim gibi telefon tam sıfırlanmadığı için aktif kullanılabiliyor güncelleme market ve bazen icloud şifrrsini istiyor mail adresi herşey belli ama malesef şifreyi çözemiyoruz fatura olmadığı için apple ıda arıyamıyorum malum cihaz 8.1.3 şimdi ben itoolsdan güncelleme indirip kursam tam sıfırlayıp acaba şifre istermi yada cihazı açıp kullanabildiğim için şifreyi başka bi şekilde ulaşabiliyormuyum bunları sormak istedim neden böyle bir cihaz aldın diye sorular olabilir fiyat olarak çok ucuza aldım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• yassean1905 kullanıcısına yanıt
    O şekilde kullansan daha kârlı olursun.
    zaten ucuza almışsın(bu arada,ne kadara aldın?)
    ve
    Güncelleme yaparsan,cihazın açılışta aktif edilmesi için icloud şifresini ister,onu doğru girmezsen telefon aktive edilmez yani AÇILMAZ.
    Götürüp parça niyetine satarsın.

• Güncellemelerden sonra iCloud ekranında takılacaksın. Geçmiş olsun ikinci el çöp almışsın.
  • Arkadaşlar cihazı 250 TL ye aldım herşeyini çözdüm bi icloud kaldı yani güncelleme oda şuan için sıkıntı değil appstordanda her istediğimi indirebiliyorum çöp diyen arkadaş bence samsung s3 almaktansa aktif kullanabildiğim sadece güncelleme yapamadığım icloudlu cihaz bence daha iyidir

• Cihazı güncellersen geri etkinleştirmek için icould şifresi isticektir ve bilmediğin için kullanılmaz hale gelir o yüzden böyle kullanmak zorundasın. 250 tl ye çok mantıklı bir alışveriş olmuş 1 yıl bile kullansan zaten 250 tlyi amorti eder. Güle güle kullan.

• Sağolasın dostum :) 8.1.3 var yetiyo gayette seri cihaz bu fiyata

• ben de tebrik ederim appstore uygulama indirmeyi anlatacaktım onu da çözmüşsünüz, jailbreak yaparsanız belki kurtarılabilir cihaz

• Son olarak internete ilan açtım icloudlu olarak casper via v6 kutu faturalı takas teklifi geldi ve casper via v6 cihazı 1 hafta kadar kullandım onada bi ilan açtım ve şuan iphone 5c kullanıyorum yani 250 TL ye tertemiz beyaz bir iphone 5c sahibi oldum cevap veren vermiyen herkese teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.