Şimdi Ara

'''ARKADAŞLAR BİR MOTOSİKLET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM YARDIM''' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyiymiş ilk alacagım motora en fala suan 5000 lira verebilirim
  • O zaman çin malı crosslar yada hyosung veya yamahanın 125lik enduro modelleri var.Çinlilerden ise ramzey,zongshen en iyilerdir.Fiyat 3.200 civarı.

Yamahanın 125lik endurosu 6.500 gibi bi fiyatı vardı.Hyosungun ise 5.000 civarında seçim sana kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 7 Temmuz 2007; 16:31:26 >
  • bence 200 luk çin malı al kendini geliştir daha sonra Suzuki DR-Z400SM al
  • üzerine biraz ekleyip bunu alabilirsin
    http://www.salcano.com.tr/motor_main/250.html
  • 5000YTL için en iyisi Zongshen ZS200 alman. Anladığım kadarıyla sert bir sürücü değilsin o yüzden sana şimdilik rahat yeter. Sonra azıtırsan DR-Z400SM alırsın 100km/h'e 4sn'de çıkarsın çıkabilirsen
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuratK.

yada bunu
    http://www.salcano.com.tr/motor_main/200gy_2.html

Biraz basit bisiklete benziyor diger dediginiz modellere bir bakıp araştırayım
  • Hyosung GT250R da sevebilirsin supersport tarzı o da, ama ben endurocu olduğum için cross tercih ederim. Zongshen ZS200'ün tipi güzel hem de içlerinden en sağlamı da bu, ona bakabilirsin 3000YTL ve taksit imkanı da var. İkinci el de alabilirsin bir arkadaş biliyorum ben ondan alacaktım da paramız yok diye yattı o iş. Linki burda istersen göz atabilirsinhttp://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4070178

Şimdi de Zongshen bayisi mi diyeceksiniz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinoz31 -- 7 Temmuz 2007; 20:56:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahinoz31

Hyosung GT250R da sevebilirsin supersport tarzı o da, ama ben endurocu olduğum için cross tercih ederim. Zongshen ZS200'ün tipi güzel hem de içlerinden en sağlamı da bu, ona bakabilirsin 3000YTL ve taksit imkanı da var. İkinci el de alabilirsin bir arkadaş biliyorum ben ondan alacaktım da paramız yok diye yattı o iş. Linki burda istersen göz atabilirsinhttp://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4070178

Şimdi de Zongshen bayisi mi diyeceksiniz bakalım

ya kadar enduro yapıyolarda adam gibi ön grenaj yapmıyolar ona sinir oluyom

• Cross'larda ön grenaj olmaz ki zaten(ama senin dediğini anladım lamba kısmı biraz gıcık duruyor haklısın ), hatta special cross'lara bak önlerinde far falan da yoktur, aküleri yoktur, kısacası hiçbir elektrik aksamı yoktur. Motoru stop ettirince ananı ağlatabilir tekrar çalışana kadar.

Kick-start forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinoz31 -- 7 Temmuz 2007; 21:13:42 >
  • ya ön lambalara adam gibi şekil verseler .
  • Değişebilirsin rahatça, problem olmaz ön taraf, kafayı taktıktan sonra...
  • quote:

Değişebilirsin rahatça, problem olmaz ön taraf, kafayı taktıktan sonra...

en sonunda enduraya ısınmaya başladım ama ön grenaj olayı çok sinirimi bozuyo olsun ama bugün eski sınıf arkadaşımın altında gördüm çok güzel duruyodu salcano gy200 dü galiba
  • Dedim ya gözüne güzel bi grenaj tipi kestirip onla değişebilirsin hiçbir sorun olmaz.
  • quote:

Dedim ya gözüne güzel bi grenaj tipi kestirip onla değişebilirsin hiçbir sorun olmaz.

onu nerden bulcaz
  • Bulması zor değil de fiyatı biraz fazla olur 200€ falandı benim gördüklerim Ama sana şöyle söyleyeyim, motorun önünü görmeyeceğin için sorun olmaz merak etme
  • ya ben çok kıl adamım bi kere gösterge paneli oyuncak gibi olmucak ve ybr deki gibi istediğin zaman ışıklarının rengini değiştirebileceksin
  • Hepsi mümkün ama sen de benim gibi paran yok konuşuyosun işte olmuyo öyle
  • quote:

Hepsi mümkün ama sen de benim gibi paran yok konuşuyosun işte olmuyo öyle

ya ybr de sadece ampul parası veriyosun amaherhengi bi enduroda bunlar en az 500£
  • Ama bi YBR'yi vur dağa taşa bi de enduroyu... Yani sen bi enduro sür de bak farları ciciii diye sevmeye başlarsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.