Şimdi Ara

Arkadaşlar aranızda MR görüntülerini yorumlayacak birileri var mıdır acaba? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • her ameliyatın riskleri var biliyorsunuz. genelde fıtık ameliyatları bir süre sonra tekrarlıyor ancak benimkisi çok çok kısa bir sürede tekrarladı. daha doğrusu fıtığın alındığı bölgede yeni bir doku oluştuğu için fıtık varmış gibi etki etti. hatta daha kötü oldum. 2 ay içerisinde 50 metre yürümek için 5 defa oturmak zorunda kalıyordum. 2. ameliyat çok güzel geçti her şey yolundaydı. yeniden doğmak nedir onu yaşadım. ağrısız sızısız 25 gün geçirdim. hayatımın son 7 senesinde hiç bu kadar rahat olmamıştım sanırım. 25. gün hafif bir bel ağrısı başladı ve sabaha ayağa kalkamaz durumdaydım. enfeksiyon çok hızlı ilerledi. mr sonucunda enfeksiyon kaynağı ameliyat bölgesi yani direk operasyonun yapıldığı yer. yani burada illaki bir kusur söz konusu ama doktordan mı hastane personelinden mi bilemiyorum. halk dilinde hastane enfeksiyonu derler ya antibiyotiğe dirençlidir. o tarz bir enfeksiyon yani hastane de kaptığım kesin. ama dediğim giib o imzaladığım kağıt bitiriyor her şeyi. boşa mahkemelerde para harcarsın dediler. hukuki boyutunu araştırdım ama maalesef pek benden yana değildi. ama şu anda açabilirim dava hayat şartlarımı nsıl etkilediği falan ortada. maddi ve manevi bir tazminat davası düşünüyorum ama önce teşhisin konması lazım. eğer o enfeksiyona bağlı gelişen bir hastalık olduğu kesinleşirse bu sefer tedavim tam yapılmadığı ve buna sebep olunduğu için dava açmayı düşünüyorum. ama herşey sonuca bağlı ve bunu belgelemem gerek.

@Wheatley

sizede teşekkür ederim

@melihumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 26 Mayıs 2015; 1:59:39 >
  • Dava bilirkişiye, uzman doktorlara gider. Bu olağan bir durumsa geçirdiğiniz ameliyat için yapıcak bir şey yok.

Ama bütün gerekli tedbirleri almış mı oda var. Sizce doktorun ihmali var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    ?

• Geçmiş olsun hocam. bende de bel ağrısı oluyordu.Acaba fıtık mi ki diye ekşide baya yorum okumuştum çoğu kişi ameliyatı değilde fizik tedaviyi öneriyor. Sizinki büyük ihtimalle baya ileri bir düzeydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelden yollardan bakabilirim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.