Şimdi Ara

arkadaslar 2000 e kadar telefon tavsıyesı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba samsung note 3 u denemek ıstıyorum ama s3 benı cok hayal kırıklığına uğrattı (servıs acısından ve malzeme kalıtesı olarak) apple düşünmüyorum sony xperia kullandım o model de ıslevsellık olarak turlu turlu sorunlar yasattı bana su an blackberry kullanıyorum ve yıne z10 q10 alsammı dıye dusunuyorum ama dedığım gıbı note 3 de aklımı karıstırıyor aynı zamanda yıne blackberry porsche desıng ın sahıbınden.com da ıkıncı ellerıde mewcut fıyat aralığı olarak bana uyuyor, lg ve htc markalarını hıc kullanmadığım ıcın hıcbır bılgım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en_x -- 16 Ekim 2013; 17:02:05 >

• en_x kullanıcısına yanıt
    note 3 alabilirsiniz büyüklüğü sorun değilse ama samsungdan canınınız yanmış, bu fiyata aslında iphone 5 diycem ama istemiyormuşsunuz o zaman geri kalan lg g2 yada xperia z1(diğer xperialardan çok üstün ekran kamera vs) çünkü başka alternatif yok bb seven biri olarak o fiyatları haketmediğini düşünüyorum.
  • note3 alacak durumun varsa hiç bekleme derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumballl

note 3 alabilirsiniz büyüklüğü sorun değilse ama samsungdan canınınız yanmış, bu fiyata aslında iphone 5 diycem ama istemiyormuşsunuz o zaman geri kalan lg g2 yada xperia z1(diğer xperialardan çok üstün ekran kamera vs) çünkü başka alternatif yok bb seven biri olarak o fiyatları haketmediğini düşünüyorum.

note 3 ewt boyut olarak da kafamı cok karıstırıyor onuda eklıycektım unutmusum.. bu android telefonlardan sansım hıc yaver gıtmedı ya gercekten cok sanssızım yada bu telefonlarla ılgılı sorun var lg ve z1 bır gozden gecıreyım yıne arkadaslardan yorum beklıyorum
  • Oyun ve uygulamalara çok önem vermiyorsan tasarıma önem veriyorsan Sony Xperia Z1 ve Htc One'a bir göz at.One'ın ses kalitesi S4 , Note 3 vb telefonları tokatlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.