Şimdi Ara

arkadasimla yeniden arkadas mi olmam gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konunun icinde "yaninda '+' isareti olan yesil adam" sembolu ile kullaniciyi kontak listesine ekle

Profilin icinde "kagit kalem resimli ADRES" sembolu ile kullaniciyi kontak listesine ekle

Yine bir yerde gordugum ancak yerini hatirlayamadim "arkadas listesine ekle" sembolu

fonksiyon degisikligine ugramis gibi gorunuyor. Mesela bu tuslardan birini kullanarak eklendigi zaman, kullanici online olsa bile;
    Gelen kutusunda soldaki "aktif arkadas listesi"nde gorunmuyor. Profilin altinda "kisinin arkadaslari" kismina ekleniyor. Ama orada eski kontaklarimiz yeralmiyor.

Gelen kutusunda sag alttaki "ozel mesaj gonder" kutucuguna basarak acilan pencerede "adres defteri"ne tiklayinca gelen liste, foruma uye oldugumuz ilk yillardan beri ekledigimiz tum baglantilarimizi listeliyor. Ancak onlarla tekrar tanisik olabilmek icin, "arama" seceneginden profilleri gizlenmediyse profillerindeki, gizlendiyse katildigi konulardan birindeki cevabindan eklemek zorundayiz. Ya da en azindan benim tespitlerim bu yonde. Hatali, eksik olabilir katkida bulunursaniz sevinirim.

Bu konuda tespitlerimizi ve fikirlerimizi paylasalim istedim.

Iyi forumlar...

anahtar kelimeler: adres defteri, kontak listesi, kullanici, aktif arkadas listesi

• tamam
  • vista servicepack1 yayin gunune denk gelince bizim soru ile pek ilgilenen olmadi sanirim :)

baska yorum yapabilecek yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.