Şimdi Ara

Arka Sokaklar = Kanal D - 2018 devam. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
5.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dizi dün 9 reyting aldı hüsnü üzerinden sağlam reyting aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Dizi dün 9 reyting aldı hüsnü üzerinden sağlam reyting aldılar

hüsnü ölmesin yav
  • hüsnü başkan ölmez arkadaşlar merak etmeyin
  • Hüsnü ölürse diziyi kimse izlemez ya
    Bence Engin komiserde olduğu gibi ölmüş gibi gösterecekler heralde
    eğer öldüyse hüsnü bu sene Final yapar dizi
  • kac sene önce bıraktım izlemeyi ama bu Hüsnü ağbimiz beni üzdü gene izlicem baya etkiledi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüsnüler ölmez vatan bölünmez
  • Yahu bunlara nasıl ulaşırız? Yapmasinlar böyle birşey, oldurmesinler adami. Yahu hastaneden sağ çıksın, istifa etsin, hatta mesut da istifa etsin, gitsinler bağ bahçe işleriyle ugrassinlar, dizinin finalini de bu şekilde getirsinler illa final yapacam diyorlarsa. Kahroldum lan adamın öldüğü ihtimali arttıkça. Bu kadar sevilen bi karakter öldürülür mu lan

• ÇOK GÜZEL BİR DİZİ
  • Yıllar önce bırakmıştım ama gündemden düşmüyor ki her bölümü izlemiş gibiyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

Arka Sokaklar = Kanal D - 2018 devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hüsnü ölürse memlekette isyan çıkacak arkadaş. Senarist önceden bunları düşünmüştür inşallah

• Beyler bu bölümde ki cenaze kimindi?

• Hüsnü ölmedi öbür bölüm Mesut'un acitasyonu ile geçer bir sonrai bölüm ekiip yine toplanır İstanbul'daki tüm çeteleri yakalarlar içeri atmaya devam ederler 20 küsür bölüm sonra bu sefer sıra Mesut'ta o vurulur sonra.....

İşin özeti
  • Bu sene takip ettiğim kadarıyla Survivor'ı geçen tek program reytinglerde.Her ne kadar dalga geçilse de adamlar 10 senedir öyle ya da böyle reytinglerde üst sıraya oynuyorlar.Bu reytinglerde bir diziyi neden bitirsinler ki? Sadece helal olsun demek düşer bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Bu sene takip ettiğim kadarıyla Survivor'ı geçen tek program reytinglerde.Her ne kadar dalga geçilse de adamlar 10 senedir öyle ya da böyle reytinglerde üst sıraya oynuyorlar.Bu reytinglerde bir diziyi neden bitirsinler ki? Sadece helal olsun demek düşer bence.

Reyting yerlerdeydi hüsnü üzerinden prim yaptılar vurulma mevzusundan dolayı merak edilip izlendi dolayısı ile son 2 haftadır reyting arttı normalde survivor'u geçmesine imkan yok.

• Son 3-4 bölümdür izliyorum da hiç sıkmıyor. Zevkle izliyorum valla. Bugünkü bölümü de güzeldi.

• Arkadaslar diziyi takip etmiyorum aka coban reyisin son durumu nedir severim kendisini
    Codda da husnu coban nickini kullanirim

• Hocam onda birşey yok ama giden tek șey silahlar oldu onlara çok üzüldüm ben.

• dizi gayet güzel gidiyor

daha çok bölüm çıkar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.