Şimdi Ara

arka kapı kilidi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Scenic 2003 var içten kitlendiğinde arka kapı içeriden açılıyor halbuki çocuk güvenliği için bunun böyle olmaması gerekir. Senicte bu sistem varmı yokmu

• var kapının kilidinin yanında da küçük bir mandal (switch) bulunuyor bununla çocuk kilidi yapıyorsunuz.diğer hallerde içeriden açılıyor kapı.
  • Brodweyde olan şey nasıl oluyorda scenicte yok anlamadım???
  • Daha önce bu durum hakkında sana yazmıştım. Senin araç kapılar kilitlendiğinde içeriden açılıyormuş.Eğer bu durumdan şikayetçi isen servise değilde işin erbabı bir kilitçiye gidersen parça vs. değiştirmeden kapıların açılması olayını istediğin biçimde ayarlayabilir, eğer kapı açma motoru buna müsade ederse.Bence buralarda diğer scenicleri soruşturacağına git bir kilitçiye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brava

Daha önce bu durum hakkında sana yazmıştım. Senin araç kapılar kilitlendiğinde içeriden açılıyormuş.Eğer bu durumdan şikayetçi isen servise değilde işin erbabı bir kilitçiye gidersen parça vs. değiştirmeden kapıların açılması olayını istediğin biçimde ayarlayabilir, eğer kapı açma motoru buna müsade ederse.Bence buralarda diğer scenicleri soruşturacağına git bir kilitçiye.

katılıyorum
  • Diğer emsallerini soruşturdım onlardada açılıyormuş. Çok canım sıkıldı bir aile arabasında nasıl olur böyle Dediğin gibi iyi bir kilitçiye gitmek gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.