Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
147.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni güncellemelerle birsürü çalıştırma seçeneği çıktı. onları deneyin bi. valla çalıştırsada zaten oynanmıyo
  • En sevdiğim tarzda oyun olduğu için büyük bir heyecanla oyunu satın aldım sonuç hüsran(oyuna giremedim daha)
    Önce uncooked shared bla bla hatası veriyordu patchlarla 1günde çözdüler oyuna girmeye çalıştım birç ok kişinin aldığı loading screenin bitmemesi hatasını aldım ve 2. gün hala oynayamadım bende bu gidişte refundlicam.
  • Çalıştırsada üzerinizde yumruklarını denemek isteyenler olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 3 4 saat kadar oynadım, the forest oynadığım için daha önce pek zorlanmadım. Hemen geliştirmeleri yapıp ev ve yatak bile yaptım. Optimizasyonu malumumuz, steam sayfasını düzenli takip ediyorum. Yeni gelecek güncellemelerle hızlı şekilde düzelteceklerini söylüyorlar. Server sorunları da çok fazla, girilmiyor maalesef çoğuna... Dahası firma çalışanları sürekli iletişim halinde, düzenli bilgi veriyorlar sorularınıza hemen cevap veriyorlar. Yapımcılar bu kadar çok ilgi beklemiyorduk, haliyle yetersiz kaldık diyorlar Atmosferi güzel, yapay zeka ve animasyonlarda geliştirme olacaktır. Şu optimizasyon sorunu da aşılırsa, oyun her türlü kendini oynatır. Ben biraz ara verdim, Gtx780 ile medium da zar zor 30 fps alıyorum. Bir iki hafta sonra daha stabil hale gelince dalacağım inşallah.

• Bu arada 171.0 yaması ile eklenecek seçeneklerle performans artışı olacakmış.

Current (170.45) and Upcoming (171.0) Patch Notes (ETA: Tonight, June 4, EST)
    Upcoming Version:
    171.00
    * Adjusted various Quality Group graphics settings to increase performance on each tier.
    * You can now whitelist SteamID's that will always be granted access to your server, even when it's full (typically used for admins to get in).
    * Console key can now be rebinded through the Options Menu

Current Version:
    170.45
    Fixed the "My Survivors" list -- it now properly remembers the servers that you've played on, where your Survivors are at!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 5 Haziran 2015; 7:17:24 >
  • ARK: Survival Evolved [ANA KONU]

sonunda neler yapılabildiğine dair resimler görmeye başlıyoruz. başlangıç için güzel görünüyo
  • uranus666 kullanıcısına yanıt
    resmi olmayan sunucular var ben onlara giriyorum. bi tane var 15 ping li bende, chaosturk gibi bişeydi. genelde 20-30 kişi oluyo boş oluyo lag olmuyo dalıyom oraya direk.
  • baştan başlamadan olduğu gibi başka bir server a nasıl girebilirim acaba
  • En kısa zamanda alacağım.
  • oyunu aldım iniyor 5.6 gb. gece akarım biraz
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun biraz da karakteri diğer serverlara taşıyamama ile alakalı... belli bir serverda level atlayıp bazı şeyler yaptıktan sonra tekrar yeni servera geçmek pek mantıklı gelmiyor.Çünkü sıfırdan başlamanız gerekli, o yüzden uzun vadeli düşününce resmi serverlar daha mantıklı geldi. Onların da ping i yüksel oluyor en iyisi 65 ping misal. Oyun çok hızlı güncelleme alıyor, 2 hafta sonra daha stabil bir oyun olunca girerim diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar location bulmak için arkadaşlarla buluşmak için ne yapılması gerekiyor bilgi verebilirmisiniz
  • oyuna girecem birazdan şu an birlikte oynamak isteyen varsa eklesin. steam altta
  • bu ne yav

yarım saat kadar oyuna girmeye çalıştım. fullscreen yapınca oyuna girmiyor. tüm grafik ayarlarını low yaptım pencere moduna aldım anca girdi oyuna. ama nası girdi. girmeseydi keşke takılmaktan oynanmıyor resmen oyun. mouse hareketi çok yavaş doğru yere tıklamıyor bile çoğu zaman. yapacak bişi yok bundan sonra 1-2 hafta bekleyip oynanabilir bi hale gelmesini bekleyecem oyunun.

ancak anlamadığım izlediğim yayınlarda videolarda böylesine bi berbatlık yoktu acaba sıkıntı ne?
  • saat 8 de bsc yayın yapacaktı sanırsam twitchte

gökhanın oyuna girdimde bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 5 Haziran 2015; 21:11:52 >
  • oyun birçok erken erişim oyundan daha stabil ve oturaklı tek ve en büyük sorunu optimizasyon fps çok gereksiz düşüyor fakat iyi bir sisteminiz varsa oynayabilirisiniz bu optimizasyon sorununu aşacaklarına inanıyorum çünkü sürekli güncelleme çıkıyor bu tarz oyunları seviyorsanız mutlaka deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rzenma -- 5 Haziran 2015; 22:23:46 >
  • Oyun adam olur da doğal olarak zamana ihtiyacı var.
    Şuanki haliyle çok fazla kişi oynasa da izlesede oynamanın bir anlamı yok.
  • oyun erken erişimde zaman gerek ilerde adam olur du bi düşünim bunu dayz de duydum almıştım h1z1 de duydum yine almıştım bence kendinizi kandırmayın paranızı çöpe atmayın uzunca bir süre bekleyin baktınız duzeliyo 10 lira fazla verin düzelmiosa 40 liranız cebinize kalmış olur ben bu forumda bu konuları çok okudum çok yorum yaptım milletin gazına gelmeyin.
  • Dün biraz twitch yayınlarına göz attım, millet el birliği ile yüksek seviyelere gelip neredeyse her türlü canlıyı eğitmiş. Konu başlığı altında ortak bir server belirlensin bence, orada buluşup bizlerde böyle şeyler yapalım. Tek başına bu ortama girmek zor. Normalde daha sonra girmeyi planlıyordum fakat yeni yamayla beraber performans daha iyi hale gelmiş.
  • 1.71 güncellemesi gelmiş optimizasyon sıkıntısı gitmişmi bir nebzede olsa herşey lowda iken bile 15 fps veriyor oynanmıyor. oyun güzel ama. oynayabilene. gtx titan lazım bunu mediumda oynamaya.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.