Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
204
Favori
128.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıp bilgi verdik iyi günler :)
  • Merhaba Bende Asus Dual Rx580 8OG Modeli Ekran kartı var Sanırım mining falan yapmışlar o yüzden garantiye sokmadılar Normal kullanımlarda hiç problem yok stres testinde de problem yok CSGO, lol, PUBG Lite gibi oyunlarda çok akıcı sorun yok.. fakat PUBG Steam, GTA5, Fortnite gibi Grafikli oyunlar açtığımda ekran kartı görüntü vermeyi kesiyor ekran kapanıyor. Bunun Tamiri Mümkünmüdür acaba ?
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    asrock z77 extreme 4 anakart var işlemci pinlerinde yamukluklar var tamiri kaça mal olur?
  • Merhabalar elimde 1366 soket anakart var işlemci soketindeki pinlerin birkaçı kırılmış düzeltilemez halde. Elimde yeni işlemci soketi mevcut. Ofisinize getirsem soket değişimi yapabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • Arızalı Anakartımı satıyorum ilgilenirseniz. Tarafınızca onarılmıştı ama çalıştıramamıştım. Daha sonra uğraşmayıp sistemi yeniledim.
    https://forum.donanimhaber.com/arizali-asus-m5a99x-evo-99tl--139888593
  • oğuz*han kullanıcısına yanıt
    Merhabalar 2 yıl önce geri gönderseydiniz tekrar kontrollerini yaparak bir arıza var ise ücretsiz olarak arızasını giderip gönderimini yapardık fakat 2 yıl sonra buraya bu şekilde mesaj yazdığınız için özellikle ilgilenmiyoruz,iyi günler.
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu başlığınızda arızalı anakart alımı yaptığınız yazıyor, ben de buna istinaden arızalı bir anakartım olduğunu, daha önce onarımını yaptığınızı ve ilgilenirseniz alabileceğinizi belirttim. Açıklamada yaptığınız işçilikle ilgili olumsuz bir ifadem olmadı. Sadece bildiğiniz bir anakart olduğunu ifade etmek için sizin tamir ettiğinizi belirttim. Tamir sonrası süreci de konuyu farklı yerlere çekmemek için yazmıyorum. Ancak sırf bu konuya yazdığım için "buraya bu şekilde mesaj yazdığınız için özellikle ilgilenmiyoruz" şeklindeki ifadenizi yaptığınız iş ve ticaret ahlakıyla bağdaştıramadığımı üzülerek belirtmek isterim.
  • Tüm mesajlara dönüş yapıldı.
  • Bios update gerçekleştiikten sonra pc 5 bip sesi ile açılmıyor. Dell in sitesine göre cmos failure. Bana göre yeni bios sorun çıkartıyor. Kısaca boyumdan büyük bir iş şu an benim için.
    Ek olarak düşük sıcaklık ve el ile indirilen mhz ye rağmen oyunlarda drop yapan bir Rx 580 strix Asus sahibiyim.
    Geri dönüşünüzü bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • Merhaba,

Amd 7870 ekran kartım var chipseti reball yapılması gerek 1 defa fırınladım 1 ay sonra tekrar aynı arıza meydana geldi tekrar fırınlamakla uğraşmadım, bu ekran kartının reball ücreti ne kadar acaba?
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • Elimde arızalı Asus H110 anakart var. Anakart açılmıyor. Ne verirsiniz alırsanız?

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)
  • tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • merhaba intel dp 55 kg 1156 anakart çocuk su dökmüş kasaya sonra anakart çalışmadı arızasını giderebilirmisiniz ?
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • s.a benim asus r9 380 4 gb ekran kartım var kartımın sorunu şu: mesela oyun oynadığımda falan ekran gidip geliyor ve herşeyi kapatıyor ayarlarından hızını düşürüyorum fakat ekran gidip gelince tekrar eski seviyesine çekiyor sanırım oc yapıyor sorunu ne olabilir ve yerin nerede kendim getirsem olur mu ?
  • GA-Z97X-Gaming 5 marka anakartımın işlemci pin yuvası bozuldu GPU soket yeri değişimi mümkünmüdür acaba?
  • Chipseti yanmış bi bi x99 umuz var. bi ara size kargolarım bi bakalım ne yapabiliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.