Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
205
Favori
128.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus p8p67 deluxe 1151 soket anakartim var. Ram değişimi sirasinda bir koku geldi ve ekrana görüntü gelmiyor. Ram slotlarinin yanindaki kapasitorlerden geliyor koku tamiri mümkün mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • Merhabalar HD 7850 Ekran kartım var siyah ekran sorunu verdi durup dururken fırınlama işlemi öneriliyor ama kısa vadeli olur yapabilirseniz göndereyim
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • Merhabalar B350 soket anakartımın 1 tane ram slotu çalışmıyor halledebilir miyiz?
  • Merhaba. Msi r7 370 ekran kartı slot giriş yerinde arıza var. (bilgisayarcının dediğine göre) tamiri mümkün müdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdryvz -- 7 Ağustos 2019; 15:1:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdryvz

Merhaba. Msi r7 370 ekran kartı slot giriş yerinde arıza var. (bilgisayarcının dediğine göre) tamiri mümkün müdür
    Benim götürdüğüm bilgisayarcı da anakart ve ekran kartı yanmış dedi. Bir yere daha götürdüm:Meğer güç kaynağı yanmış, az daha kitliyorlardı bana...!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesajım gözden kaçmış sanırım :)

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/138511875#138511875

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Merhaba

HD7870 bir ekran kartım var arızalı bir kez hafif ısı verdik çalıştı tekrar aynı oldu. Muhtemelen lehim kayması var.

X bir tamirciye götürdüm lehim top dizme işlemi için yapamadık testten geçmedi dedi ama pc ye taktığımda 1 ay civarı çalıştı (ne yaptılar da yapamadılar bilmiyorum)

Bu işlem için fiyat nedir tşk.
  • Merhaba qnap ts-412 cihazımın ip almıyor, anakartın gömülü Ethernetlerinde sıkıntı var gibi, tamir edebilirmisiniz

• Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • Merhaba bende msi marka Z97 gaming 3 model bi anakart var hocam. Kısa devre var mosfetlerden diye tahmin ediyorum. Size göndersem acaba ilgilenebilir misiniz diye soracaktım.

Ayrıca elimde gt 8800 ekran kartı var arızalı onu da size yollamayı düşünüyorum alırım derseniz onu da ekliycem kargoya.

CevabınıZi bekliyorum. İyi günler dilerim.

• Adres bilgisi alabilir miyim acaba.

• tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • Merhaba,
    Sapphire R7 265 DUAL-X Model Ekran kartım görüntü vermiyor. Başka bir ekran kartı ile denediğimizde PC görüntü veriyor. Fiyat bilgisi alabilir miyim?
  • Merhaba tüm mesajlara geri dönüş yapıldı
  • Hocam selamlar. Birkac ay once size bir anakart yaptirmistim hatirlarsiniz. Skntisiz kullanirken dun gece birden mavi ekran verdi hdd i okumamaya basladi. Baska bir hdd taktim denedim gene ayni hatayi verdi. Urunu gondersem cumartesi olurmu? hata resminide ekliyorum mesaja.
    ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)

• ryozzo kullanıcısına yanıt
    Merhabalar tabi gönderin yardımcı olalım
  • Merhaba, elimde Sapphire RX580 8GB modeli mevcut ve bu kartı tamir ettirmek istiyorum. Kısa bir süre öncesine kadar yurtdışında yaşıyordum, dönerken bilet aldığım için kasayı topladım ve paketledim. Devamında uçuşum 1 hafta kadar ertelendi ve parçaları kendim montajlamaya çalıştım. Başta montaj ile alakalı bir problem vardı, görüntü gelmiyordu. Technopat üzerinden bir konu açtım ve yorum sayısı yüksek bir üyenin bir önerisi ile sorunun çözüleceğini düşünerek anakart üzerindeki CPU için güç kablosu bağlanan bölüme 4 pin yerine 6 pin taktım ve power tuşuna bastığımda bir şeyler yandı gibi oldu. Tekrar power tuşuna bastığımda PSU fanları 1 saniye kadar dönüyordu ve PC kendini kapatıyordu. Sonra Türkiye'ye döndüğümde parçalarımı kontrol ettirdim, PSU + CPU + GPU yanmış. Anakart sağlam, ramler ve HDD'ler sağlam. Mevcut anakart ve ramlerim üzerinden yeni bir sistem yapacağım, bu yüzden GPU'yu tamir ettirmek istiyorum. Anlattığım durumdan aşağı yukarı GPU'da ki sorunu anlayabileceğinizi düşünüyorum. PM ile bir teklif iletirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.