Şimdi Ara

Arızalı creative s750 ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ordu
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aylardır yaşadığım şehirde gezmediğim tamirci kalmadı ve sonunda pes ettim yıllardır severek kullandığım ses sistemim artık ses vermez oldu :) sanırım çıkışlarında sorun var sistem açılıyor fakat ses yok. parça parça satmak yerine bütün haliyle vermeyi düşünüyorum.ben yaptırır kullanırım diyenler varsa buyursunlar.

fiyat: 200 tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bozuk sistem ve 200TL öyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

bozuk sistem ve 200TL öyle mi

Millet yan uyduların tanesini 50 liradan satıyoırdu. Öyle hesaplarsak sadece uydular 350 lira oluyor. Hee hiç olmadı tanesini 30 liradan satsa 210 lira yapıyor. yanında da kocaman woofer hediye oluyor.

Bu arada z2300 hoparlörleri olan arkadaşlar bu uyduları kaçırmasınlar. Çok güzel bi uyum oluyor. Fiyat güzel hayırlı satışlar.
  • piramit17 arkadaşım gerekli açıklamayı yapmış parça halinde belki daha pahalıya bile satılabilir ama bütünü bozmamak adına böyle bir fiyat koydum belki uygun fiyata yaptırabailecek insanlar olabilir.

• 7+1 güzel sistemmiş .Götürdüğün ustalar ne arızası olduğu söylediler açıkla bunları ki alıcılar neye göre alacaklarını bilsinler
  • arkadaşlar verdiğim her ustanın ilk tepkisi şu çok karışık bir sistemmiş teşhis koyabilen çıkmadı henüz bugün bir yere daha bıraktım bakalım ne olacak bu sebepten dolayı satış bir süre askıda... ilgi ve alaknıza teşekkürler...

• antalyadaysan bana getir ben yardımcı olurum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.