Şimdi Ara

Areste Janissary rezilliği !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugünkü savaştan yarım saat once ares1 de kasmaya başladık.Anlaşmamız savaş başlıyınca a2ye geçmekti.savaşa 10 dk kala herkes çıktı a2 ye geçti.Ve arkadaşların bana söyledikleri bunlardı..

We bani clan pt diye almadıkları pt de bu;

Buda başka sewiyeli bi janissary üyesinin pmsi;

Ben artık bişey diyemiyorum yorumlar size kalmış..

Resimleri göremeyenler için

https://store.donanimhaber.com/f5/bc/6b/f5bc6b359add475b7dfab6b9f9bd7af2.jpg
    https://store.donanimhaber.com/f7/ca/ac/f7caac283bb9e7dc1479d55832517711.jpg
    https://store.donanimhaber.com/81/70/71/8170712cf9f075f5569e42f5306e04af.jpg
    https://store.donanimhaber.com/01/05/26/0105264ed1b604d258887f5b75598be8.jpg
    https://store.donanimhaber.com/4e/2d/11/4e2d111d1fb694128bb4a96bf4855d32.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi praskoo -- 21 Ağustos 2010; 13:33:11 >

• Lem sen Ares de miydin :D Dark Stone da yatan mage :D
  • Sen de kimsin :)
  • Bir dost. Eger bir Warrior a ihtiyacin olursa forumdan yaz aninda damlarim :D Bu arada o clana bende birmedim Khan in yaptigi birkac hareket yuzunden uzak durdum. Hatta su aralar bir turk clannda bile degilim. O kadar kufur ve HF den bahsediliyorki gavurlarin bizim hakkimizda konustuklari seyleri duymak bile kulaga daha hos geliyor. (NPT Clan, Babbashopper vs.)
  • Nickini bağışlarmısın
  • dostum, kusura bakma ama enayilik yapıyorsun gibime geliyor.

exp premium alıyorsun ve knightın ilk serverında char kasıyorsun.bir anlık karar olabilir fakat ileriyi düşünmen gerekir.ionia,akara,girakon olabilir mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akik

dostum, kusura bakma ama enayilik yapıyorsun gibime geliyor.

exp premium alıyorsun ve knightın ilk serverında char kasıyorsun.bir anlık karar olabilir fakat ileriyi düşünmen gerekir.ionia,akara,girakon olabilir mesela?

sen merak etme areste yeni değilim 83 lwl charım war orc.bunu da 80 yapınca orc basıcam çevremde war itemim de..Yeni knighçı değlm yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: praskoo

quote:

sen merak etme areste yeni değilim 83 lwl charım war orc.bunu da 80 yapınca orc basıcam çevremde war itemim de..Yeni knighçı değlm yani :)

tamam da ben lvl,item,çevre veya knight geçmişini kastetmedim.

demek istediğim exp premiumla uygun bir başlangıç yapılması, en azından yeni serverları tadıp öyle karar verebilirsin

• Hooop akik orda kal. O serverda olmak bile diger herkesden 1 adim onde olmak demekdir. +7 item larla dolu serverlarda herkes adam yerine konur ama +10 larla dolu bir serverda hayatta kalmak bile bir basaridir. Bu is sabir ve beceri ister. Siz old ROC alinca sevincten 4 kose olurken ben +1 mi yoksa +2 mi yapsam diye dusunuyorum.
    Neyse gereksiz sinir yapmayim en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Hooop akik orda kal. O serverda olmak bile diger herkesden 1 adim onde olmak demekdir. +7 item larla dolu serverlarda herkes adam yerine konur ama +10 larla dolu bir serverda hayatta kalmak bile bir basaridir. Bu is sabir ve beceri ister. Siz old ROC alinca sevincten 4 kose olurken ben +1 mi yoksa +2 mi yapsam diye dusunuyorum.
    Neyse gereksiz sinir yapmayim en iyisi.

sinirin değil, yorumun da gereksiz.

benim yaptığım sadece "insancıl" bir "öneri" idi.kaldı ki old roc ile konumuzun alakasını anlayamadım.merak etme biz de ezik değiliz fakat her yorumumuzda belirtmemek bizi böyle gösteriyorsa, öyle kalması daha iyidiye düşünüyorum?
  • quote:

quote:

quote:

tamam da ben lvl,item,çevre veya knight geçmişini kastetmedim.

demek istediğim exp premiumla uygun bir başlangıç yapılması, en azından yeni serverları tadıp öyle karar verebilirsin

Mage kasmak zaten zor.Neden bütün çevremi bırakıp başka servera geçiyim ki onu anlamadım :S

• Ayrıca Gurcell humansan bi ara 70 questimi yap pls
  • Enayi demek insancil olmaksa. Sen harbi cok enayi biriymisin dostum :S Kusura bakma ozur dilerim :!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Enayi demek insancil olmaksa. Sen harbi cok enayi biriymisin dostum :S Kusura bakma ozur dilerim :!

hala saptırıyorsunuz.enayi dememişim farkındaysanız."enayilik yapıyorsun gibime geliyor" demişim.enayi dememişim yani.kaldı ki enayi sert anlamda kullanılmadıkça kötü bir kelime değil, kaldı ki sert anlamda da kullanmamışım.

rica ederim.
  • Kapatalım bence gerek yok böyle şeylere..
  • çok ayıp etmişler.hem çağır hem alma olmaz öle şey. boşver ama adam zaten YALANCI..görmüyo musun gözünü kırpmadan yalan söylemiş.adam yerine bile koyma .clan lideri bir de. peeehhhh!!!
    areste gece cz de mage partyler oluyo.sen onları kovala bence salla böle dandik adamları
  • quote:

quote:

• Ares gibi server mi var :)

< Bu kullanıcı en son 2006 yılında ares serverinde oynamış. >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.