Şimdi Ara

ARESTE BAŞLAMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN UZUN ARADAN SONRA OYNA DÖNMEYİ DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM ANCAK YENİ SERVERLERE PARA BOĞMAK İSTEMİYORUM ARESTE GEZİNDİM BATTLE PRİEST +9 FABRİC SET VE +10 HB ÇEKİP YOLA BAŞLAYABİLİRİM . ZEVK OLARAK GİRİP FARM YAPICAM HERHANGİ BİR MADDİ KAZANÇ BEKLEMİYORUM. SİZCE DEĞERMİ OYUN ESKİ TADINI VERİYORMU

• Para senin paran zevk alıyorsan hiçbir şey olmaz. Ben STKO denedim. Biraz cash para yatırdım pustan item çekip sattım bir şeyler aldım ve bundan keyif aldım. Eskiden istediğim kullanamadığım çarı şimdi kullanıyorum. Para senin olduğu için sen keyif alıyorsan keyfine göre oyna bence. Tadını çıkar.
  • hocam yorumun için teşekkür ederim ek olaraktan stko olarak bahsettiğin sunucu hala açık mı yani çok oyunculu emek içeren bir sunucu bulursam usko dan daha iyi olacağına inanıyorum çünkü zaman zaman bırakmam gerekiyor
  • Oyun eski tadını hiç bir zaman vermez hocam ve herkes tl için oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman zaman bırakıcaksan yani oyuna ara vereceksen USKO oynamak en mantıklısı. Ayrıca eski serverlarda TL için oynayanların sayısı daha az. TL'ciler yeni serverlara hücum ediyorlar genelde
  • teşekkür ederim değerli yorumlarınız için son bi muhakememi yapıyorum başlamak yada başlamamak üzerine
  • Oyun tamamen tl uzerine kurulu oldugu icin para yatirmadan bir hiçsin. Insanlarda lol, Cs Ggo, Dota vb. oyunlar oynuyor artik. Knight oynayanlar hep ayni kişiler alttan yenileri gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farkli oyun oyna 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aSi bey kullanıcısına yanıt
    Siz uğrar mıydınız buralara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Siz uğrar mıydınız buralara?

merhaba sevgili Constantine nasil diyim uyeligim yoktu bayadir foruma girmiyordum islerimden dolayi. Suan almanyadayim artik Burda hayatimi geciriyorum. 1 ay felan olmadi bu bolume bakiyim dedim . Eski bir konu gozume carpti uye olup mesaj yazma geregi duydum. Donanim haber sitesini seviyorum. Cok iyi arkadaslarim kardeslerim oldu özledim onlari gercekten. Sizide taniyamadim kusuruma bakmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aSi bey kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, evet donanımhaber alışkanlık yapıyor hele ki bu bölüm oyunu oynamama rağmen hala girip bakıyorum. Üye adım baya değiştiği için hatırlamamanız normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Hayırlısı olsun, evet donanımhaber alışkanlık yapıyor hele ki bu bölüm oyunu oynamama rağmen hala girip bakıyorum. Üye adım baya değiştiği için hatırlamamanız normal.

sevgili Constantine bende oyun oynamiyorum. Kendinizi tanimanizda bir mahsur yoksa tanitin tanimak isterim sizi
  • oyunun eskı tadı vermesı ıcın gb alım satımın ortadan kalkması şart
  • maneste basla en azından zevk alıyosun kalabalık baya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.