Şimdi Ara

Ares 73 Human Priest =>> RoseOfPeace

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Areste human 73 lvl yarı int priest kasıyorum. İtemlerim : Fp set +8 hp , Sse, Pe, Glass belt, Dual foverin, Elemental Pendant , Cs +4 , Dd kafalık 25, Lycaon Hammer +6 , Smite Hammer +7 . Defansım 1170, Hp 8k. Sizce charda neler eksik daha neler almam gerekiyor ? İron necklace kesin şart, yapabilirsem Fp +9 set düsünüyorum. Ring olarak da dual Legionnaire Band olmazsa Dual Rol düsünüyorum. Küpeler iyi ama Pe yi Sse ye çevirmeyi düsünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz neler eksik ?

• Acaba neden dual rol prieste söyleyebilirmisiniz?
  • İyi Hp ve defans verdigi icin. Biraz da resist veriyor. Baska neden olabilir ki ? Dexterity veriyor hızlı kacsın diye değil tabi :)))
  • +8 fp set yerine +8 chitin set yap bide lobo ayarla. Lycaon dan dahamı iyi verio bilmiyorum. SS verirsen sevinirim
  • aynen 8 chitin set yap ama lobo alma bence fazla unique item bilmem ama charın güzel gibi gözüküyor ama biraz aşırıya kaçabiliriz
  • +8 chitin hem pahalı hem de İnt fazla istiyor. O yüzden Fp set sectim, ama 8 degil de 9 olsa cok iyi olurdu. Hammera gelince Lycaon Hammer +6 45 er resist Healt bonus Mp recover Str bonus vs baya veriyor. Cs nin yanında resistleri arttırmak icin en iyisi Lycaon diye düsündüm. Lobo o kadar iyi degil. Bir tek resistance veriyor, Lycaon gibi Flame, Glacier, Lightining hepsini barındırımıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.