Şimdi Ara

Arena takımları hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Güncel olarak bakarsak sizce en iyi ve en kötü 2v2, 3v3 arena setupları hangileridir. Düşüncelerinizi merak ettim.

• en iyi arena setup'ı diye bir şey yoktur. karşındaki takıma göre setup'tan dolayı ya avantajın olur ya dezavantajın.

taş-kağıt-makas oyununda en iyisi hangisi? taş mı, kağıt mı, makas mı?
  • Bak burada aradığın şeyi bulabilirsin. Fakat üst sırada ki comp ları seçmek kesin sonuç getirmez. Comp ismi her ne kadar önemli ise de, senin takım arkadaşların ile anlaşabilmen de o kadar önemlidir.

2s için de çok fazla diyecek bir şey yok. Denge olmadığından ötürü çok fazla dikkate alınmıyor. 3s de rating, 2s de cap :P
  • RMD oyundaki en güçlü comp şuan.
    Fls güzel ve beyin ölülerininde oynayarak başarılı olabileceği bir comp
    Lsd3 aynı şekil fls ile.
    Shatter RMD yi mükemmel oynanırsa yenebilecek tek comp. Gayet güçlü bu sezon mageler sağolsun.
    Jungle var güzel ama üstteki üçlü kadar iyi değil.
    Turbo var 8 yaşındaki kardeşim bile oynayabiliyor damage yaparak kazanıyorsun gayet güçlü.

Gerisi çöp. Ama bu oyunda 2.2 ye kadar como falan yalan arkadaşım eğer 2.2 olamamayı compa bağlıyorsan hatalısın. Alt retri kastım 2.2 ratinge kadar arkadaşlarla 3 dps oynadık retri enha rogue şeklinde. 2.2den sonra ana takıma geçtik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbo iyidir candır gladiator rank için bile oynayabilirsin walkingdeath ve ebolada iyidir.. senin oynadığın karakter claas spec de söylersen ona görede comp söyleyebilirim... ama arena atıcaksan alliance olmak şart nerdeyse hordede 2k + oynayan oyuncu bulmak imkansızlaştı nerdeyse 1.5k 1.6k ratingi fasulyeden sayanlarla dolmuş...
  • Bu comp isimlerini öğrenebileceğimiz bir yer var mı? Arena ağırlıklı oynamıyorum ama chatte mesela biri "Ebola için adam arıyorum" falan yazınca ne aradığını merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Bu comp isimlerini öğrenebileceğimiz bir yer var mı? Arena ağırlıklı oynamıyorum ama chatte mesela biri "Ebola için adam arıyorum" falan yazınca ne aradığını merak ediyorum.

Us forumunda konusu vardı sanırım googleda aratırsan bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.