Şimdi Ara

Arena of Valor [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
5
Favori
54.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel oyun tabii LoL ile kıyaslamak yanlış olur ama çok daha eğlenceli bence.

LoL oynarken kanser oluyordu insan.
  • Sanirsam ya 8 yaZum'A'ctioN

Beraber oynamak isteyen olursa eklesin Zum'A'ctioN

Birde esl de felan turnuvalara girmek icin kac level olmak lazim xD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar takımdaki arkadaşlarla rütbeli maç atmak için bir gün belirleyelim ve beraber maç atalım diyorum siz ne dersiniz?
  • Atalım güzel olur butterflyla biciciniz hazır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: et3rn4l

Atalım güzel olur butterflyla biciciniz hazır

Takımı biraz hareketlendirmek istiyorum takımdaki kimse birbiri ile temasta değil gibi biraz canlandırmak gerek.

Cumartesi-Pazar 22-24 arası diyorum uyarmı herkese?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 18 Nisan 2017; 0:58:13 >
  • Hocam ben haftasonu gece dışardayım bana uymaz o saatler 8 10 yaparsan olur

• Oyunu yükledim. Çok iyi ancak sesi cızırtılı nedwn

• quote:

Orijinalden alıntı: zavallıcık

Arkadaslar ne lol ne dota oynadim ama strike of kinge basladim.Simdi sadece Valhein kullanabiliyorum.Valhein tutulduysa Yorn veya Mganga aliyorum ama ozelliklerini daha cok iyi kullanamiyorum.(cok cok nadir aliyorum) digerlerini hic denemedim bile denebilir zaten kizlari secmem ayrica bana okcu tarzi lazim ki hedefi uzaktan vurayim.

Simdi bende 17k veya daha yuksek altin ve 400 kusur mucevher olmasi lazim.Bunlari nerelere kullanabiliyoruz ?

Daha da onemlisi arkana sayfasi var ben kafama gore siraya ne geldiyse aliyorum bunlardan hangilerine basmak daha mantikli ?

Bu paralari karakter gelisiminde kullanabiliyor muyuz yoksa karakter sadece oyun icinde mi level atlayip gelisiyor

Son olarak kotu oyuncuyum sansa bi kac defa efsane oldum ama rakip azicik gucluyse ayni statude canimiz varken o beni mat edebiliyor.Nasil gelistirebilirim ?

hocam dilim döndüğü kadar izah edeyim.

MOBA oyun türlerinde karekterin gelişimi diye bir şey olmaz yani karelter level atlamaz. Arkanayı kafana göre değilde Herona göre dizmelisin. Oyunun dışında seni güçlendirebilecek tek şey Arkana. Oyunda level sınırı 30. Level almanda arkanada yer açıyor ve daha fazla arkana edinebiliyorsun. Her hero için önerilen arkana var ben onlara göre dizmeyi tercih ediyorum.

Geliştirebilmek oynamakla alakalı oynadıkça gelişip, nasıl oynaman gerektiğini anlarsın. Bir kaç tavsiye vermek gerekirse mesela Valhein çok hasar verebilen bir Hero bu yüzden ormandaki yaratıkları kesmede gayet başarılı.

Son olarak kotu oyuncuyum sansa bi kac defa efsane oldum ama rakip azicik gucluyse ayni statude canimiz varken o beni mat edebiliyor.Nasil gelistirebilirim ?

-Bazı kahramanlar evet Valheine tek bile atabiliyor çünkü Valhein dayanıksız bir kahraman. İşte burda takım oyunu devreye giriyor. Birde karşı rakip oyun içinde senden daha çok level kasmış durumdaysa ormanda yaratık öldürüp level almaya bak.

• Arkadaşlar Whatsapp grubu kuracağım. Klanda olan arkadaşlar bana özelden oyundaki nicklerini (rehbere onu da kaydedeceğim), isim ve numaralarını göndersinler. Grup iletişim için arkadaşlar, yani savaş yapacağımız zaman kim var kim yok veya kaçta oyun yapalım gibi... Tabii muhabbet olunca her telden konuşuruz fakat diğer arkadaşların da bilgilere ulaşabilmesi için soru ve önerileri buradan da paylaşabiliriz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Arkadaşlar Whatsapp grubu kuracağım. Klanda olan arkadaşlar bana özelden oyundaki nicklerini (rehbere onu da kaydedeceğim), isim ve numaralarını göndersinler. Grup iletişim için arkadaşlar, yani savaş yapacağımız zaman kim var kim yok veya kaçta oyun yapalım gibi... Tabii muhabbet olunca her telden konuşuruz fakat diğer arkadaşların da bilgilere ulaşabilmesi için soru ve önerileri buradan da paylaşabiliriz. Teşekkürler.

Yolladım hocam. Bu iyi olur takım iletişimi zayıf çünkü. Takımda ki herkes katılsın lütfen.

• Arkadaşlar enteresan bir problem yaşıyorum. Oyuna başladığımdan beri Veera ve Toro için toplanması gereken günlük giriş bonusu ekranı bende gözükmüyor. 4 arkadaş oynuyoruz. 3ü aldı o heroları oradan. Ama bende o kısım oyunda yok. O bonusların gözüktüğü sayfa benimki arkadaşlardan farklı. Hiçbir yanlışlıkta yok telefonumda. Nedir bu problem bileniniz varmı. Arkadaşlarla aramdaki tek fark Facebook kullanmadığım için telefonumda yüklü değil. Bununlamı alakalı acaba?

• Arkadaşlar klana başvurmuş olan varsa mesaj atsın ki kim buradan bilelim, sonradan buraya üye olmayanı bulması zor oluyor.

Buradan kesin olarak geldiğini bilmediklerimizi almıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Arkadaşlar Whatsapp grubu kuracağım. Klanda olan arkadaşlar bana özelden oyundaki nicklerini (rehbere onu da kaydedeceğim), isim ve numaralarını göndersinler. Grup iletişim için arkadaşlar, yani savaş yapacağımız zaman kim var kim yok veya kaçta oyun yapalım gibi... Tabii muhabbet olunca her telden konuşuruz fakat diğer arkadaşların da bilgilere ulaşabilmesi için soru ve önerileri buradan da paylaşabiliriz. Teşekkürler.

Iyi olmuş kurduğunuz, takım maçları için güzel iletişim kurarız.

• Gümüş 1'den yukarı çıkamadım bir türlü. Ranked atan varsa girebiliriz nick:Mandalorian

• oyun en dusukte olmasına rağmen 20 fps felan.telefonum zenfone 6.yok mu buna bi çözüm?

• Ucuza hero önerisi olan var mı?
  • Mganga , omega

• Arkadaşlar merhaba,

Oyuna yeni başladım yavaş yavaş çözme aşamasındayım fakat şu oyun esnasında aldığımız ve anasayfada düzenlenebilen yeteneklerle alakalı 0 bilgiye sahibim resmen. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz. Nasıl düzenlenmeli nelere dikkat edilmeli. Arkana olayı nasıl olmalı ?

Bu olayların mantıkları nedir ?

saygılarımla.
  • Watsap grubu degilde discord grubu daha uygun olur

Ayrica ben neden takima alinmadim hocam level 22 nick Zum'A'ctioN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Watsap grubu degilde discord grubu daha uygun olur

Ayrica ben neden takima alinmadim hocam level 22 nick Zum'A'ctioN

Takıma katılmak için istek gönderdiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.