Şimdi Ara

Arena Boosting Service

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok değişik isteklerle gelen arkadaşlarımız oluyor, onun için biraz konuyu açmak istiyorum.

1-) Bildiğiniz üzere sistem değişti ve 2.2 silahlarını almak eskisi gibi hemen mümkün değil. 15700 conquest point aldıktan sonra ancak 2.2 silahlarını alma imkanınız bulunuyor. Yani bunun anlamı silahınıza daha hızlı ulaşmak için her hafta yüksek puan almanız gerekiyor ki 15700 cap ini hemen doldurabilesiniz. İsterseniz sadece 2.2k yapıp bırakabiliriz, daha sonra siz yavaş yavaş farklı bracket lardan veya rbg den puanınızı alıp bir süre sonra silahınıza sahip olabilirsiniz, ya da "her hafta yüksek puan almak istiyoruz biz" derseniz, her hafta düzenli olarak charlarınızla girip yüksek ratingte 3-5 maç yapıp bir sonraki haftada conquest point cap inizi yüksek tutarak silahınıza daha hızlı ulaşmanızı sağlayabiliriz. Bu tamamen sizin insiyatifinize bağlı bir durum. Tabii ki her hafta yüksek cap için bizim oynamamızı isterseniz ücretlendirme yapılan rating fiyatı ile aynı olmuyor. istenilen rating fiyatının üstüne cüzi bir miktar haftalık extra maç fiyatı ekliyoruz.

2-) Boosting i main charlarımız dunemaul serverında olduğu için genelde orada yapmayı tercih ediyoruz. Örneğin XXXXX serverında ki bir arkadaşımız Warrior una 3v3 te 2.2k achisi istedi... Eğer orada bizim girip oynayabilecegimiz 2 tane daha hesap yoksa bu arkadaşımızın isteğini yerine getiremiyoruz, dunemaula migrate etmesini ancak öyle yapabileceğimizi söylüyoruz.

3-) Boosting yaparken karakterlerle biz girip oynuyoruz. Bunun nedeni ise bazen ısrarla "benimle oynayın, ratingi yapmak çok uzarsa da ücretin üstüne şu kadar daha veririm" veya " bende yüksek rating te oynamış olmak istiyorum" veya " ben hesabımla başkasının girmesini istemiyorum" diyerek kendi charıyla oynamak isteyen arkadaşlarımızda oldu, fakat 2.2k+ / 2.4k+ tecrübeleri olmadıgından ratingi yapmak biraz zaman alıyor,bundan dolayıda hem bizim için işkence oluyor, hemde boost isteyen arkadaş daha fazla ücret ödemek zorunda kalıyor, parasına yazık oluyor.

Ancak belirtmekte fayda var, tabiki istisna durumlarda oluyor... Örnek vericek olursak;

Dunemaul serverında değilde XXXXX serverında 3v3 takımınız var, kendi aranızda oynuyorsunuz fakat bir türlü 2.2k+ veya 2.4k + yapamadınız. Bizden yardım istediniz. Bizde aranızdan kimler hesabını verebilecekse onlarla giriyoruz ve karma bir şekilde istenilen ratingi yapıyoruz. Bunun için tabii ki belli bir oranda dahi olsa tecrübe sahibi olmanız gerekmekte. Yoksa dediğim gibi durumu işkence haline getirmeye lüzum yok. ( örneğin rmp var diyelim. Mage le biz giriyoruz, priest ve rog la kendi arkadaşlarınız giriyor ve 2+1 şeklinde karma olarak ratingi yapıyoruz ). Bu ve benzeri daha farklı durumları PM/Mail/MSN vb... yollardan benimle iletişime geçerek konuşabilirsiniz. Ortak bir noktada anlaşırız.

4-) Ücretlendirmelerden burada bahsetmenin uygun olacağını zannetmiyorum çünkü fiyatlar charın durumu, istenilen rating ve hangi bracket da istendiği, kaç chara istendiği, charlar ile bizim mi yoksa sizin mi oynayacağı vb... bir çok şeye bağlı olarak değişiyor. O yüzden gereksiz yere başlık altında fiyat sorup kirlilik yaratmayınız. Oyun içinde gold a ihtiyacımız varsa gold veya gold+tl şeklinde de ödeme yapabiliyorsunuz.(Gold a ihtiyaç yoksa bu durum geçerli değil). Bunlar için PM/Mail/MSN yoluyla iletişimize geçip sorularınızın cevabını öğrenebilirsiniz.

Tüm istek ve sorularınız için bana site üzerinden PM atabilirsiniz.

• işiniz ile alakalı degil ama gold u para ile al achi para ile al itemi kastırt ne diye oynuyorlar anlamıyorum

Yanlış anlamayın işiniz ile alakalı degil talep varsa karsılanmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsanity703
    15700 conquest point aldıktan sonra ancak 2.2 silahlarını alma imkanınız bulunuyor. Yani bunun anlamı silahınıza daha hızlı ulaşmak için her hafta yüksek puan almanız gerekiyor ki 15700 cap ini hemen doldurabilesiniz.

Haftalık 1650 puanlık bir cap yokmu yoksa benmi yanlış biliyorum ?
  • Arena ratingin artıkça cap 2700 e kadar çıkıyor, rbg de ise 3300 e kadar çıkıyor.
  • bracked farkediyormu, misal 2sde ratingi yükselttin cap yine artıyormu ?
  • Evet artıyor
  • her spec icin yaoiyor musunuz? Mesela bi ele shamn versek yada balance druid ? Sadce meraktan soruyorum
  • komik
  • 2.2k'ya kadar boost yapılması komik açıkcası..
    Yani oyunu azcık takip eden bir insan çok rahat şekilde 2 günde 2.2k+ yapabilir...

Yinede hayırlı işler..
  • bir ara benim arkadaslar internet cafede 2 farklı arena takımı kurup aynı anda sıraya girerek aynı anda sıra gelirse "tamam birbirimizle karsılastık" deyip kabul edip arenaya giriyorlardı. bir takım digerini yeniyordu. puanını arttıyordu. ne akdar basarılılar bilmiyorum. zaten 1500e kadar puan düsmüyor. 1800lere cıkan 2 takımdan birini bu yontemle 2200e cıkartıyorlar sanırım.

şimdi bunu yazarken aklıma geldi. ben sanmıyorumki bu "işi" yapan arkadaslar her classda imba oynuyor.

belli 3v3 takımları vardır. iyi rat yapmışlardır.(2200-2400 gibi) isteyen takımı boostlamak icin sabahın köründe birlikte giriyorlardır arenaya yeniliyrlardır bu takıma, 10dk da boost bitiyordur.

bu işte iyi para varsa bende yapayım ozaman :D 2.2k rating üstü takım ile millete yenileyim onları bosstlayım paraları cukka edeyim.

bu "işi" yapan kişilere lafım yok ama yaptıranlara "yuh" diyorum , diyelim full gear aldınız oyunun ne tadı kalacakki. zaten yeteneksiz oldugunuzdan o gearla bile adam kesemiyeceksiniz.

• Bu oyunda yetenekli olan herkes 2.2k rating yapamayabilir.Herhangi bir oyuncuyu ele alalım,yeteneği var ve 2.2k rating e çıkabilecek kadar iyi oynayabiliyor,ancak bu oyuncu ile beraber oynayacak başka yetenekli oyuncular olmadığı sürece 2.2k rating e çıkmasını bekleyemezsiniz.Kaldı ki iyi oyuncuların hepsi arena partneri ararken achievement istiyor bugünlerde,yeteneği olan ama daha önce 2.2k veya 2k rating e çıkmamış birisinin nasıl iyi partner bulup bu ratinglere çıkmasını nasıl bekliyorsunuz bu şartlar altında?

Ayrıca arena boost u savunduğumdan değil,yeteneğin varsa zaten kendin 2.2k yı birkaç günde yaparsın diyenlere söylüyorum bu sözleri.Arena boosting yapanlara bişey diyemem ama yaptıranlara anlam veremiyorum,çünkü sonuç olarak bir "oyun" oynuyoruz ve ana amaç eğlenmek.Demek ki bu insanlar için oyun "oyun" olmaktan çıkmış,tamamen bir ego tatmini ve gösteriş aracı haline dönüşmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mannevond

Bu oyunda yetenekli olan herkes 2.2k rating yapamayabilir.Herhangi bir oyuncuyu ele alalım,yeteneği var ve 2.2k rating e çıkabilecek kadar iyi oynayabiliyor,ancak bu oyuncu ile beraber oynayacak başka yetenekli oyuncular olmadığı sürece 2.2k rating e çıkmasını bekleyemezsiniz.Kaldı ki iyi oyuncuların hepsi arena partneri ararken achievement istiyor bugünlerde,yeteneği olan ama daha önce 2.2k veya 2k rating e çıkmamış birisinin nasıl iyi partner bulup bu ratinglere çıkmasını nasıl bekliyorsunuz bu şartlar altında?

Ayrıca arena boost u savunduğumdan değil,yeteneğin varsa zaten kendin 2.2k yı birkaç günde yaparsın diyenlere söylüyorum bu sözleri.Arena boosting yapanlara bişey diyemem ama yaptıranlara anlam veremiyorum,çünkü sonuç olarak bir "oyun" oynuyoruz ve ana amaç eğlenmek.Demek ki bu insanlar için oyun "oyun" olmaktan çıkmış,tamamen bir ego tatmini ve gösteriş aracı haline dönüşmüş.

feral druidim ile pvp yi bırakmıstım.elemental shaman ile pvp yapıyorum(cins ve gücsüz classlarla pvp yapma huyum vardır)

dün can sıkıntısından orgriamrda dolanırken hunterın biri conquest cap doludrmak icin partner aradıgını yazdı. feral druidim ile girdim,yarım saat takılırım diye ben cevap verdim elemana. conquest capi doldurduk, eleman daha yapalım dedi tamam dedim.(bu arada adam harbi iyi oynuyor hunterı) 20-1 yapıp bıraktık. heralde bugun 2k yı geceriz.

3v3 de healer bulmak sıkıntı oluyor. iyi healerları herkes kapıyor. guilde yeni giren bir warlock alt charına honorlarla holy palasına gear kasıyormus. gel deneyelim dedim. elementalshaman mage holy pala ile girdik arenaya. adam ilkkez arenaya girmiş. hiç beklemedigim bir performans sergiledi. diger tüm healerlar adamlardan kacar bu bizimki interrupt yapıp duruyor milleti. (rebuke melee rangeden interrupt yapıyor) zaten shamanı gordumu tüm herkesin targetinde ben varım =( direk shamana giriyor millet baktık focus bende hep mage arcane spece gecti. olay ondan sonra koptu.

piyasada keşfedilmemiş 1 ton oyuncu var. bence arayan bulur, paraya pula gerek yok.

üstelik üstte dedigim gibi, gear kasmak icin arena yapmak zevkli, üst ratinglere ulasma hevesi nedeniyle zevkli. yoksa bana simdi pve de de pvpde de full end game bir char verseler ben o charla hic oynamam ki. ne oynıyacam da ne kasacam.

• @druen dostum belli ki yeni arena sistemi hakkında pek bilgin yok, anılarını başka yerde anlatırsan daha mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

Orijinalden alıntı: Mannevond

Bu oyunda yetenekli olan herkes 2.2k rating yapamayabilir.Herhangi bir oyuncuyu ele alalım,yeteneği var ve 2.2k rating e çıkabilecek kadar iyi oynayabiliyor,ancak bu oyuncu ile beraber oynayacak başka yetenekli oyuncular olmadığı sürece 2.2k rating e çıkmasını bekleyemezsiniz.Kaldı ki iyi oyuncuların hepsi arena partneri ararken achievement istiyor bugünlerde,yeteneği olan ama daha önce 2.2k veya 2k rating e çıkmamış birisinin nasıl iyi partner bulup bu ratinglere çıkmasını nasıl bekliyorsunuz bu şartlar altında?

feral druidim ile pvp yi bırakmıstım.elemental shaman ile pvp yapıyorum(cins ve gücsüz classlarla pvp yapma huyum vardır)

dün can sıkıntısından orgriamrda dolanırken hunterın biri conquest cap doludrmak icin partner aradıgını yazdı. feral druidim ile girdim,yarım saat takılırım diye ben cevap verdim elemana. conquest capi doldurduk, eleman daha yapalım dedi tamam dedim.(bu arada adam harbi iyi oynuyor hunterı) 20-1 yapıp bıraktık. heralde bugun 2k yı geceriz.

3v3 de healer bulmak sıkıntı oluyor. iyi healerları herkes kapıyor. guilde yeni giren bir warlock alt charına honorlarla holy palasına gear kasıyormus. gel deneyelim dedim. elementalshaman mage holy pala ile girdik arenaya. adam ilkkez arenaya girmiş. hiç beklemedigim bir performans sergiledi. diger tüm healerlar adamlardan kacar bu bizimki interrupt yapıp duruyor milleti. (rebuke melee rangeden interrupt yapıyor) zaten shamanı gordumu tüm herkesin targetinde ben varım =( direk shamana giriyor millet baktık focus bende hep mage arcane spece gecti. olay ondan sonra koptu.

piyasada keşfedilmemiş 1 ton oyuncu var. bence arayan bulur, paraya pula gerek yok.

üstelik üstte dedigim gibi, gear kasmak icin arena yapmak zevkli, üst ratinglere ulasma hevesi nedeniyle zevkli. yoksa bana simdi pve de de pvpde de full end game bir char verseler ben o charla hic oynamam ki. ne oynıyacam da ne kasacam.

adam haklı beyler.bu arada 20-1 iyiymiş hocam hangi serverdasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vinsanity703

@druen dostum belli ki yeni arena sistemi hakkında pek bilgin yok, anılarını başka yerde anlatırsan daha mutlu olurum.

bu anılarım sadece son 5 gün öncesini kapsıyor..wow u da wow serverının avrupaya geldigi ay içerisinde almıştım. yani Türkiyede ilk oynayanlardanım. sadece ulduar zamanı 6 aylık bir askerlik sürecim nedeniyle ara verdim.

bildigim birsey varsa bilmediklerimin yanında bildiklerimin deryada katre kadar kalmasıdır o yüzden dedigin dogru olabilir. bilgim fazla yoktur. ama bildiklerimin de neresi yanlıssa soylersen sevinirim.

para kazanmana engel olmak istemem ama oyuna da para bulaştımı mertlik bozuluyor. etik değil adı üstünde oyun! zevkine takılması lazım insanların zevk almak icin zaman ayırıp ugrasmadaki haz bence para ile char kastırmaktan daha fazla.

• MMR abuse'yle yapıyorsanız bu ratingleri , blizzardın abuse yapanları banlayacagını (yada arena takım ratinglerini 0ladıgını)er yada geç biliosunuzdur umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melladin -- 18 Temmuz 2011; 15:03:45 >
  • Bu hizmete (hizmettir değildir; tarışılır) başvuranlara karşı olanların derdi ne anlamadım. Tamam bundan yararlanmak isteyen; ama karakterini daha doğru-dürüst oynamasını bilmeyen tonla adam var. Bu açıdan bir yerde çıkışmakta haklısınız; ama bunu herkese genelleyemezsiniz!

Misal ben, karakterimi efektif şekilde kullanırım. PUG ile yaptığım arena maçlarında herkesten tebrik aldım. BG'lerde herkes şaşırıyodu çok iyi oynuyorsun diyerek.
    Sırf arena için realm değiştirdim ben. Geldim Frostmane'e; ama o da ne! Herkeste bir g.t kalkıklığı; yok senin ratingin düşük, yok senin achi. yok, yok senin T2 silahın yok... Be hıyarağa, takım kurup yardım etmezsen ben nasıl yapacağım ratingi, achi'yi; nasıl alacağım T2'yi???
    Eminim burada çıkışanların hepsi de bu kafada insanlardır.

Sen adama yardım etme; sonra kalk "senin achi yok" de. La bir dene bakalım! Baktın olmuyor, eleman beceremiyor, sonra ne gazel okursan oku!

Ha ben bastım parayı, kastırdım ratingi mi? Hayır! Muhtemelen de yaptırmam. Ama hem sorunun kaynağı olup hem de eleştirenlerden artık gına geldi!

EDIT: anlam karmaşası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shruikan -- 18 Temmuz 2011; 15:58:00 >

• Bir hafta süreyle boost işlemleri yüksek yoğunluktan dolayı durmuştur.
  • bende olayla alakasız boost pazarımı açayım her hafta dunemaul serverında ashes of alar boostluyorum,master loot alan kişinin oluyo solo kesiyorum kaeli.run başı 3k ilgilenen olursa oyun içinden freemen e whisp atabilir.konu sahibinin işine engel olmayacağını düşünerek yazdım eğer rahatsız olursa mesaj atsın sileyim yazıyı.
  • BLUE POST:

Arena Boosting
    If by that you mean that you pay someone gold to join their team or they join yours and you all participate in Arenas, etc... together while they'll help you get to a higher rating because they are far more skilled than you? No, in and of itself that is not a violation of our policies. (Blue Tracker / Official Forums)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.