Şimdi Ara

ARDSALAR ARTIK SON TEKLİF HİÇ BİR SORUMA YANIT ALAMADIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PARA KARSILIGI BANKA TRANSFERİ VEYA HAVALE İLE SERVER KURMAK İSTEYEN BENİ EKLESİN---S3 E2 S4 İTEM SERVER KURMAYI BİLEN VE KENDİNE GUVENEN HERKEZ BENİ EKLESİN.

PARASI NE İSE ÖDEMEYE HAZIRIM....

leatorus_213@hotmail.com

artık bu işler para ile dönüyor sanırım çünkü yeni konu actıgımız da düsman gibi oluyoruz kimse bi yanıt vermiyor ve sanki düsman mısız gibi... bende buna anlam veremiyorum....

okadar yabancı severler paylasımlarını yapıor ve kimse kimsenini serverine karısmıyor yani serveri kötülemiyor burda ise neler dönüyor....

ardaslar tek ricam bu ben yada bir baskası hiç önemli degil.... bilgilerimizi paylasalım....

admin dende rica ediyorum..kurulum serbes bırakılsın........ Mu-Anatolia Admini [By-yberk]

• Uzun süre dayanma olasılığını göz önünde bulunduruyolardır bence...
    Yazdıklarından daha önce bir serverin oldugunu anladim...
    Onu uzun sure acik tutamamişsin sanırım...
    Garanti versen yardımcı olan cıkar sana...
  • ben dost kazıgı cok yedim ardsalar eyer yardım edecek biri var sa her türlü 7/24 server acık olacak.......
  • en üstte yazdıkların sonuna kadar katılıyorum.yabancı diye aşağladımız elin gavuru dediğimiz insanların formu paylaşimlarla ve yardımlaşmalarla dolu malesef. bizim forumlardada tam tersi. adam elindeki filesi vermiyor yardımı dokunur diye ödü kopuyor. laf açilmişken büyüklerimin bir sözü geldi aklıma.KARGAYA PİSLİĞİN HER DERDE DEVA DEMİŞLER KARGADA KİMSEYE YARAMASIN DEVA OLMASIN DİYE GİTMİŞ DENİZİN TAM ORTASINA S.Ç.MİŞ! İŞTE MUONLİNE PAYLAŞİMİDA BU NOKTADA BU ATASÖZÜ ÖZETLİYOR.
  • Arkadaşlar bende para neyse öderim yeterki bi serverim olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeKiMhAnLı

Arkadaşlar bende para neyse öderim yeterki bi serverim olsun...

sunucun oldu mu başın göğe mi erecek
  • Ne kadar ondan hber verin siz
  • Evet olucam çünkü kimse beni banlamaz ban yiye yiye içim dışım ban-ban yaw
    söz açarsam senide gm yapıcam...
  • BYREİS ne yabancısı bunlar afferdersin şerefriz bi serverlerinde tek Türk benim ya aşağladılar Türkiye'ye sövdüler sen daha onları övüon a.q
  • quote:

BYREİS ne yabancısı bunlar afferdersin şerefriz bi serverlerinde tek Türk benim ya aşağladılar Türkiye'ye sövdüler sen daha onları övüon a.q

Sen kötüsüne denk gelmişsen ben ne yapabilirim kardeşim . ben özgür düşüncelerimi yansıttım ve yerden göğe haklıyım.evet ana bacı playere küfürler,türklüğe küfürler bizim serverlerde ve bizim memleketın ekmeğini yiyen adminler tarafından yapılmadımı sen ne konuşuyorsun.her konuda ve her alanda elin yabancısı bizden daha medeni bunu aklına sok.polemikte yaratma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BYREİS

quote:

BYREİS ne yabancısı bunlar afferdersin şerefriz bi serverlerinde tek Türk benim ya aşağladılar Türkiye'ye sövdüler sen daha onları övüon a.q

Sen kötüsüne denk gelmişsen ben ne yapabilirim kardeşim . ben özgür düşüncelerimi yansıttım ve yerden göğe haklıyım.evet ana bacı playere küfürler,türklüğe küfürler bizim serverlerde ve bizim memleketın ekmeğini yiyen adminler tarafından yapılmadımı sen ne konuşuyorsun.her konuda ve her alanda elin yabancısı bizden daha medeni bunu aklına sok.polemikte yaratma.

ZATEN BU ZİHNİYETLE Bİ YERLERE GİDEMİYORUZ. SEN RaaD OL BoyLe VataNaNını Assalayıcı Cumleler Kullanmaya DevaM Edersn Ki Bu Bir Genelleme Dun Filistinin Basına Gelenler Yarın Bizim Basimiza GeLir.Sende Sunu Kafana Sok O Elin Yabancısı Dedigin Cakma Tarih Hikayeleriyle Kendi Cocuklarına Atalarını Ve Ulkesini Ovuyorlar.Bizim İse Destanlar Yazan Tarihimiz War.Hic DeqilSe Biz Ozumuzle Ovunuyoruz.Her Ulkede Bi Kac Sorunlu İnsan Olabilir Bizim İsimiz Bu Sorunlu İnsanları Vatana Kazandırmak.

Edit=YazıM Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c!hat -- 26 Ocak 2009; 7:25:50 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.