Şimdi Ara

ARDREAM MAGE DİZİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cypherda az bi bütçe ile bi mage dizmeye karar verdim itemler +7 glacier ernion +7 crimson set +7 crimson dd +0 elementel pendant görev yüzükleri görev küpeleri ve görev belti olacak 57 kağıdı 35 glacier kağıdı ve pot param var .charı dün açtım şuan 44 lv bide pre. çektim fll lv kasıorum.ardreamdaki amacım sağlam olmak kolay kolay yatmamak ve blizard vea başka bi buz skili atınca adamı dondurmak skilleri 57 glacier yapacam 42 lıght asa vuruşu yapacağım şimdi sormak istedigim göğüslük crimson 160 int istio ben int.i 160 yapıcam arkadaşım dioki magede hp ye verilmes sen mp ver dio ama ben hp ye vermek istiorum mp verince vurusların fazla deişceğini sanmıorum zaten deişsene önemli deil buzum ve int.im dondursam ve kitlesem yeter. Sizce ne yapmalıyım int. 160 olduktan sora fll hp mi yoksa mp yede vermelimiyim int. 160. olunca hp ye 59 yapınca 37 hp puan verebilicem ep de var walkyre armorda var baya bi hp olacak ama hp ye verip dahada arttırmak istiorum yorumlarınız için saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VagranTR -- 10 Mayıs 2008; 10:04:44 >

• up! 1 kişi bile yazmamış
  • kim o magede hpye verilmez deen arkın merak ettim sadece ep+0olcagı için hp az olcak en bi 10 stat point hp ye ver zaten ice oclan dmg fazla olmaz defnas charı olursun
  • quote:

Orjinalden alıntı: sound_of_silence!

kim o magede hpye verilmez deen arkın merak ettim sadece ep+0olcagı için hp az olcak en bi 10 stat point hp ye ver zaten ice oclan dmg fazla olmaz defnas charı olursun

10 stat az ya 37 puan artıo hepsini hp ye vermeyi düşünorum
  • humanmısın karusmusun?

seçmek çok zor bu aralar human veya karus olmayı

• quote:

Orjinalden alıntı: el_HASAN_

humanmısın karusmusun?

Karus cypher çok sağlam ya +9 shard lı adamlar var ama olsun herkezde +9 shard yok +8 cleaver gezaende var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VagranTR -- 10 Mayıs 2008; 10:43:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VagranTR

quote:

humanmısın karusmusun?

Karus cypher çok sağlam ya +9 shard lı adamlar var ama olsun herkezde +9 shard yok +8 cleaver gezaende var

kasap68 tanıyormusun?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sound_of_silence!

kim o magede hpye verilmez deen arkın merak ettim sadece ep+0olcagı için hp az olcak en bi 10 stat point hp ye ver zaten ice oclan dmg fazla olmaz defnas charı olursun

10 stat az ya 37 puan artıo hepsini hp ye vermeyi düşünorum

160 inte verip gerisini hp ye verirsen crimson ve glacier erenionu giymemezsin

160 int ver yeterince mp ver geri kalanı hp ver
  • 59 kas ınt ver mp ver crımson gıyecek kadar sonra full hp
  • Arkadaşlar crimsonlar çok az mp istio erenion kadar gereken mp bile crimsonların istedigi mp den fazla yani 160 int. yapınca fll hp vericem
  • crimson giyceksen +7ge yerine +3 reb elixir daha iyi olur ama bence ge güzel bi item +hp bonus çok önemlio yüzden semi pet ol hem glacier dmg yüksek int ci flame kdr koyarsın sadece def dan biraz ödün vereceksin +8semi pet set giyersen 15 hp +gelmiş olcak çünkü +7crimsonlar 12 hp +8 set 15 hp böylece az yavaşlatırsın ama dahada yavaşlatmak istersen 160 deil ama 140 fln int verirsin gerisi mp hp paylaştırırsan def deil iş yapn bi çar yaparsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: cut-your-ses

crimson giyceksen +7ge yerine +3 reb elixir daha iyi olur ama bence ge güzel bi item +hp bonus çok önemlio yüzden semi pet ol hem glacier dmg yüksek int ci flame kdr koyarsın sadece def dan biraz ödün vereceksin +8semi pet set giyersen 15 hp +gelmiş olcak çünkü +7crimsonlar 12 hp +8 set 15 hp böylece az yavaşlatırsın ama dahada yavaşlatmak istersen 160 deil ama 140 fln int verirsin gerisi mp hp paylaştırırsan def deil iş yapn bi çar yaparsın

semi paper olursam dd bulamam crimson dd 15 takıcam hiç yoktan iyidir karar verdim zaten 160 int. 112 mp fll hp olacak
  • quote:

quote:

quote:

humanmısın karusmusun?

kasap68 tanıyormusun?

Yok valla hiç görmedim zaten fazla oynamadım ardreamda asasım vardı fazla takılmadım xxherkulxx var orclardan tinerci var humanlardan legendassasin öle bişi bunlar gördüğüm en sağlamlar

• Kardes ben gırakonda oynuyorum ve 42 gb büccem war ben mp mageyim hic itemim yok sadece 30 lwlm bana item konusunda yardımcı olabilirmisiniz lr yimm. Giyeceğim itemleri küpeden bota kadar yazarmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crymee1

Kardes ben gırakonda oynuyorum ve 42 gb büccem war ben mp mageyim hic itemim yok sadece 30 lwlm bana item konusunda yardımcı olabilirmisiniz lr yimm. Giyeceğim itemleri küpeden bota kadar yazarmısınız ?

Konu baya eskinin konusu , galiba yeni üyesiniz gereksiz güncellemeler yasak . Sorunuza gelecek olursak , lr mage kasmak zordur öncelikle flame olun . Girakonda item fiyatlarını bilmediğim için pahalıdan ucuza yazayım gücünüzün yettiklerini alırsınız ;
    Dual flame ring
    Staff olarak birçok alternatif olur fakat exp kasacağınız için fazla para vermenize gerek yok +7 elixir alın .
    Küpeler old sse
    Pendant +1 ep
    +8 veya +9 paper set (hp) .

Paranız artar büyük ihtimalle , önemli değil koyun kenara dursun . Levelinizi kastıktan sonra pk çıkacakken tekrar itemleri elden geçirmeniz gerekir .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.