Şimdi Ara

Ardream Destan icin bu itemler yeter li mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    +8 EE

+3eme dual
    +3foverin dual
    +3 elfbelt
    +3 bdn

HP Walkry + Kanat Dex

Vs ler icinde 1 tane old ske belt bulundurum cantada , asaslar ile vs de ayakda kalabilirmiyim ? pot basarak ?

• Gel hayalim anilari alalim kacalim buralardan.

Hocam oyun inanilmaz pahali ve zevk yok. Serverlar dolu olsa bile artik oyundaki amac cok farkli. Simdi sen bir hevesle alacaksin bu itemleri takimin yoksa hicbir ise yaramayacak istedigin kadar player ol.

Ben 1 yil once manese girdim ayagimin tozuyla 1500lira para yatirdim yani bir asgari ucret maasi. Oyun icin az benim ve bir cok insan icin onemsenecek bir miktar. 5 gun sonra ben bu oyunda ne ariyorum dedim. Anlik heveslere kapilma.
  • Gel hayalim anilari alalim kacalim buralardan.

Hocam oyun inanilmaz pahali ve zevk yok. Serverlar dolu olsa bile artik oyundaki amac cok farkli. Simdi sen bir hevesle alacaksin bu itemleri takimin yoksa hicbir ise yaramayacak istedigin kadar player ol.

Ben 1 yil once manese girdim ayagimin tozuyla 1500lira para yatirdim yani bir asgari ucret maasi. Oyun icin az benim ve bir cok insan icin onemsenecek bir miktar. 5 gun sonra ben bu oyunda ne ariyorum dedim. Anlik heveslere kapilma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.