Şimdi Ara

ardream asasianın wolfla atak ı kaç olmalıdır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ardream asasianın atak ı kaç olmalıdır ve dediğiniz atağa sahip olmam için hangi itemleri almalıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atağı geç sen server ve bütçeden haber ver item listesi cıkartayım ben sana.
    Ama kafadan en aşşağı bunları yapman lazım hangi server'da olsanda;

+8 Chitin Set veya +9 FP Set
    +9 Dual Cleaver
    +1 Rol +2 Rol
    İron Set

vs. vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: kruvazor

ardream asasianın atak ı kaç olmalıdır ve dediğiniz atağa sahip olmam için hangi itemleri almalıyım ?

net bir rakam vermek zor da olsa, wolf ile en az 1500 AP olursa server çok farketmez iş yapar..
    şahsi görüşüm tabi, 2 yıldır ardreama uğramıyorum ardream char oynamıyorum, en son 59 asasımın AP si 1590 idi
    iş yapar derken akar kokar zıplar keser biçer anlamında değil :)

Bu arada Ardreamda Assasa İron Belt gereksiz bir item, +9 FP set, elf belt +1, +2 ... falan olmalı..
    Yüzük de ROL +0 olacağına elf ring +2 falan olursa iyi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FightMaster -- 2 Nisan 2012; 2:53:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho6

Atağı geç sen server ve bütçeden haber ver item listesi cıkartayım ben sana.
    Ama kafadan en aşşağı bunları yapman lazım hangi server'da olsanda;

+8 Chitin Set veya +9 FP Set
    +9 Dual Cleaver
    +1 Rol +2 Rol
    İron Set

vs. vs.

server beramus bütçeme göre yapacağım hesap şöyle : +8shard +7 chd para bulursam +8 ,+8 chitin set kafalık 25 dd 16 dex küpe dual elf belt pp rol+1 foverin +1 bide valkryi sizce iş yapar mı
  • Ap çok önemlidir. Ki DD 25 var diyorsan çok çok önemlidir. Eski server, iron set miktarıda fazla olacaktır. Aşağıda yazdığım itemleri yaparsan resis bakımından güzel bir char olur, fazla da damage yemez. Yazdığın itemlere ve bütçene göre aşağıda ki charı yapabilirsin diye düşünüyorum.

Iron Neck
    Ske Belt
    8 FP set
    +3 Dual Kekuri
    +16 Dex Küpe
    +8 Shard
    +7 Chd
    FP DD 25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 6 Nisan 2012; 8:46:55 >
  • Assassin için attack kadar hp ve def özellikle minor için mp de önemlidir. Ben 1280 attack ile gayet iş yapıyordum. İmzamda o ap ile bile olmadan çektiğim video var 1.2k ap ile. Bence 1.3 ki bile yeterlidir. Mana ise en azından 2.2k civarı olmalı. Def saf olarak 700 azami. Hp zaten 2k bile kâfi en az.

Uzun lafın kısası ap yüklenip kolay yatacak bir Char yapma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.