Şimdi Ara

Arçelikten Kampanyalı ürünler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
8
Favori
11.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba p179 ile ilgili pazartesi bilgi vereceğim teşekkürler
  • arçelik veya grundig fritöz varmıdır küçücük bişey olmasın da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreone

Merhaba kullanmakta olduğum ankastre fırın çok elektrik tüketiyor boyutundan dolayı. Ankastre olarak kullanabileceğim tek tepsili küçük bir fırın arıyorum. Günlük işlerde kullanmak amaçlı 2. bir fırın olarak. fiyatının ucuz olması ve de az elektrik kullanması önceliğim :).
    ne önerebilirsiniz?

ankastre sorumlumuz ile görüşüp pazartesi size bilgi vereceğim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: faya85

arçelik veya grundig fritöz varmıdır küçücük bişey olmasın da ?

şuanda elimizde böyle bir ürün yok bildiğim kadarı ile ama sistemden bakıp sizi de pazartesi bilgilendiririm efendim. İlginize teşekkür ederim.
  • Arçelik tekli telve kahve makinesi ne kadar? Grundig 79tl yazıyor ayrıca grundig ile telve arasındaki farklar nelerdir? Son olarak bugün mmağaza açık mi: tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba teklı telve 115 ıkılısı ıse 240 tl suanda. Bugun kapalıyız maalesef ptesı. Ctesı sabah 9 aksm 7 acıgız. Grundıgde kahve once buharlasıyor daha sonra hazneden damlayarak cam kaseyı dolduruyor cok keyıflı bır ıcımı vardır detaylı bılgıyı grundıg ın websıtesındende ogrenebılırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taksitle.net -- 10 Şubat 2013; 15:13:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arceliksiparis

Merhaba teklı telve 115 ıkılısı ıse 240 tl suanda. Bugun kapalıyız maalesef ptesı. Ctesı sabah 9 aksm 7 acıgız. Grundıgde kahve once buharlasıyor daha sonra hazneden damlayarak cam kaseyı dolduruyor cok keyıflı bır ıcımı vardır detaylı bılgıyı grundıg ın websıtesındende ogrenebılırsınız

yarın uğrarım zamanım olursa yani grundigin makinesi daha mı farklı (iyi, kötü de diyebilirsin :) )
  • 7424 Süpürge

http://www.arcelik.com.tr/toz-torbasiz-supurge-S-7424.html

183 Tl den alabilirsiniz kk taksitli fiyatı 190 TL 11 taksit 4 ay erteleme

bunun başka rengi var mı?
  • ısı pompalı çamaşır kurutma makinelerinden 3883 KTS ve 3885 Kt için fiyat verebilir misiniz?
  • merhaba, inverter mirror klima 125410 için teklif alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

7424 Süpürge

http://www.arcelik.com.tr/toz-torbasiz-supurge-S-7424.html

183 Tl den alabilirsiniz kk taksitli fiyatı 190 TL 11 taksit 4 ay erteleme

bunun başka rengi var mı?

mavı ve kırmızısı var urunun ama suanda elımzde sadece mavısı var efendım
  • Arçelik telve tekli için kargo dahil güzel bir kampanya yapın sıcak fırsatlarda taliplisi çoktu bu ürünün güzel fiyat verirseniz ilk ben alırım.

edit: örnegin gg %10 komisyonlu kargo bedavaolarak 129 satan satıcılar var, kargo dahil 116'dan daha uygun verirseniz stok tüketiriz

http://urun.gittigidiyor.com/beyaz-esya-ev-aletleri/arcelik-k-3200-mini-telve-ucretsiz-kargo-75768485

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncyoo -- 11 Şubat 2013; 11:29:36 >
  • Merhaba,
    İnox üç gözü gazlı bir gözü elektrikli gaz emniyeti bir set üstü ocak önerebilir misiniz?
    Teşekkür ederim.
  • arçelik OC608 ocak, 9622 fırın ve buna uygun bir adet aspiratör fiyatı vermeniz mümkünmü
  • mutfak robotu varsa elinizde nakit fiyatı nedir acaba.ayrıca İstanbul içi kapıda nakit ödeme yapabiliyormuyuz.
  • Pm ve konu mesajlarına saat 15:00 gıbı yanıt verecegım tesekkurler
  • bende hem tekli hem ikili telve almak istiyorum? fiyat alabilirmiyim
  • selam dostum davlumbazlarda indirim var mı ?Acil cevap bekliyorum 2 gün içinde almam şart.
    Hepsiburadadahttp://www.hepsiburada.com/liste/samsung-hdc6255bgand-60-cm-davlumbaz/productDetails.aspx?productId=mtsamhdc6955bg&categoryId=22006&SKU=MTSAMHDC6955BG&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dmtsamhdc6955bg%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253ddavlumbaz%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch
    bu ürün var ama arçelikde kaliteli ve bu indirimle daha ucuzu varsa ne gerek var samsung almaya.
    şimdi eski sayfada seti grdüm ankastre set oluyor değil mi bu set.Ve ayrıca ocağın üstü siyah olanı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genLiinsan -- 11 Şubat 2013; 14:15:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bedavasp

ısı pompalı çamaşır kurutma makinelerinden 3883 KTS ve 3885 Kt için fiyat verebilir misiniz?

evet bende fiyat istesem :) bu aralar alacağım da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: billgates-microsoft

selam dostum davlumbazlarda indirim var mı ?Acil cevap bekliyorum 2 gün içinde almam şart.
    Hepsiburadadahttp://www.hepsiburada.com/liste/samsung-hdc6255bgand-60-cm-davlumbaz/productDetails.aspx?productId=mtsamhdc6955bg&categoryId=22006&SKU=MTSAMHDC6955BG&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dmtsamhdc6955bg%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253ddavlumbaz%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch
    bu ürün var ama arçelikde kaliteli ve bu indirimle daha ucuzu varsa ne gerek var samsung almaya.
    şimdi eski sayfada seti grdüm ankastre set oluyor değil mi bu set.Ve ayrıca ocağın üstü siyah olanı var mı ?

Selamlar tek olarak davlumbazlarda ne yazıkkı kampanya yok fakat ankastre set olarak belırttıgımız setı alırsanız cok uyguna gelır sıze..

sıyah setustu ocak var ama setı bozmamız durumunda fıyatı 1400 TL lere gelmektedır. Cunku sadece setustu ocak 700 tl cıvarında seramık oldugu ıcın..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.