Şimdi Ara

Arçelik Klima Kullananlar Kulübü Bilgi Paylaşımı Yardımlaşma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
11.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: guguk

12340 PROSMART Klima aldım balkona yere koyuldu fakat dış ünite fena su akıtıyor balkonda yerler su oluyor ek olarak dehşet gürültülü çalışıyor oda da sabahları gürültüden uyuyamıyorum. Bende 10 yıllık lg vardı ne ses ne su akıtmsı hiçbir şey yoktu 10 yılda teknoloji ilerlemiştir arçelik alalım dedik ama 50 yıl öncesine geri gittik bu normal mi servis kaydı oluşturmak istedim çağrı merkezi normal dedi kavga gürültü servis kaydı oluşturdum.
    Arçelikte ilerleme denildiğinde geriye dönüş algılanıyor.

Kış konumunda dış ünite su yapması normal ama altında olan delik ile yerden gidere bağlaman lazım.

Ses için ise kesinlikle değişim talep et.Bunda ısrarcı ol. Bu ürünlere para veriyoruz, hele inverter alıyoruz ki sessiz olsun diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: daytone1

Arçelikte ilerleme denildiğinde geriye dönüş algılanıyor.

Kış konumunda dış ünite su yapması normal ama altında olan delik ile yerden gidere bağlaman lazım.

Ses için ise kesinlikle değişim talep et.Bunda ısrarcı ol. Bu ürünlere para veriyoruz, hele inverter alıyoruz ki sessiz olsun diye.

Alıntıları Göster
    1 aydır servis geldi gelecek bir türlü gelemediler. Sesi merak edenler için yükledim. Sizce benmi abartıyorum. 9 yıllık lg klimamda çıt dahi ses yok duymak için kulağımı klimay dış ünitesine dayadım ama yok ses yok bu arçelik nedir böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

1 aydır servis geldi gelecek bir türlü gelemediler. Sesi merak edenler için yükledim. Sizce benmi abartıyorum. 9 yıllık lg klimamda çıt dahi ses yok duymak için kulağımı klimay dış ünitesine dayadım ama yok ses yok bu arçelik nedir böyle

Alıntıları Göster
    Koç gurubu bunu hep yapıyor.
    İnverter sessizlik diye pazarlıyorlar,
    Kullanmaya başlıyorsun ki, komşularla papaz oluyorsun.

Hemen müşteri hizmetlerini ara ve genek müdürlük derhal devreye girmelerini iste artı lg-arçelik fabrikayı ara ısrarla bu ayıplı ve kusurlu ürün için ne gerekiyorsa yapmalarını söyle... THH heyetine gideceğini söyle. İlgilenmezlerse THH git. Bu ses gerçekten yüksek.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.