Şimdi Ara

Arçelik,Bosch,Siemens Lg Beyaz Eşya Tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar beyaz eşya almayı düşünüyorum yanlız kafam çok karıştı piyasda oldukça popüler modeller siz değerli arkadaşlar ve üstad lardan yorum ve değerlendirme istiyorum
    Bosch KGN76AI32N A++ buzdolabı
    Bosch WAT24480TR A+++ 9 kg 1200 dv çamaşır makinesi
    BOSCH SMS44DI00T 4 PROGRAM INOX bulaşık makinesi
    Fiyat ve modeller Siemens ile aynı sayılır 3 Yıllık garanti süreleri mevcut +3 ek olarak alınabılıyormuş

Arçelik ise
    Arçelik 2476 CEI Buzdolabı
    9123 9 kg 1200 çamaşır makinesi
    6343 bulaşık makinesi 4 prg. fiyat bosch grubuna göre 200-300 tl fazla +4 ek olarka garanti alınabılıyor burdada

Lg
    Lg F4J8VSP2W A+++ 9 kg 1400
    LG GN-H702HLHU A++ 546 buzdolabı

Lg de fiyatlar daha yüksek diğerlerine göre aradaki farkalrı vermeye değermi acaba Lg birde söylenene göre Türkiye piyasasından çekiliyorlarmış sonrasında servis sıkıntısı olur mu
    Evet değerli forum üyeleri üstadlar hem kullanıcılar olarak hemde fikir vermek açısına bana yardımcı olabilirmisiniz olumlu/olumsuz yorum değerlendirmelerinizi yaparmısınız
    fiyat performans olarak hemde kullanış ses desibel olarak servis parça sağlamlığı hakkında görüşlerinizi bekliyorum İnox veya beyaz olması avantaj dezavantaj mıdır ? saygılar.

• Hakan bey merhaba,
    Siemens için fiyat verebilirim dilerseniz. Hangi şehre teslim olacak ürünler?
    Kart kullanırsak hangi banka kartını kullanırız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.