Şimdi Ara

arçelik 9000 H 160 gb dvd recorder (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
4
Favori
80.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    9000H'nin bölge kodunu kırmanın bir yolu var mı? bazı başka cihazlarda, kumandadan ya da cihazın üstünden bu yapılabiliyor. arçelikte var mı? teşekkürler.
  • Bölge Kodu nı düzeltmenin yolu varsa benim JVC XV 32 DVD sdece Biölge 1 okuyor. Onu da Türkiyenin bölge konuna ayrlama imkanı varmıdır?
  • Arçelik DVD Recordera güvenlik kamerasını taktım. Sorunsuz hardiske kayıt yapıyor.
  • Hardiskde yaptığım güvenlik kamerası kayıtlarından İstediğim bölümleri DVD ye kaydetmeyi deneyeceğim.
  • Arçeliği, Panasonıc DVd recorder üzerinden Sinema Sitemine bağamayı denedim. Böylece Arçelikte oynattığım DVDnin OPanasonıcde kopyasınıda çıkarmış oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: resitale

arkadaşlar soruma cevap verecek yokmu? Acil

menüden compennt ayarına getir çihazı
  • İlgilenen arkadaş varsa, hafta sonu bir Arçelik bayınde Arçelik DVD recorderi 150 TL (10 Taksit) fiyatıyla gördüm. 3 ay ertelemeli.
    Bence bu fiyata Hardiskli DVD kaydedici varken 80-90 TL DVD player almak manasız
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKHAN OZKAN

İlgilenen arkadaş varsa, hafta sonu bir Arçelik bayınde Arçelik DVD recorderi 150 TL (10 Taksit) fiyatıyla gördüm. 3 ay ertelemeli.
    Bence bu fiyata Hardiskli DVD kaydedici varken 80-90 TL DVD player almak manasız

gayet uygun
  • Bol bol Hardiske sorunsuz kayıt yapıyorum
  • Dün bir arkadaşıma da Arçelik DVD Recorder 200 TL aldık
  • quote:

Dün bir arkadaşıma da Arçelik DVD Recorder 200 TL aldık

pahali alinmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyaç vardı. Daha uyguna bulamadık.
  • quote:

İhtiyaç vardı. Daha uyguna bulamadık.

kaydedicili uydular cikinca bulunmaz oldu ama benim favorim

• Bu arçelik dvdrw-9000h son yazılımı link adresini bana mesaj olarak atar mısınız sitedekiler olmuyor yanlış yerlere yönlendiriyor sayfa bulunmuyor vs. Şimdiden teşekkürler

• selam arkadaşlar
    bu ürünü bende aldım ikinci el.fakat kumandası yok.
    ürün phocus dvd 160-4 marka.arçelik beko ile birebir aynı.hatta içini açıp baktığımda kartların üzerinde beko elektronik amblemleri mevcut.dandik bi rca kablo ile bile mükemmel kayıt yappıyor.ara ara arşiv yapıyorum.menü türkçe.cihazın kasası EŞEĞİN SEMERİ gibi.çok ağır çok büyük.kumanda olmadığı yüzden fazla inceleyemedim ama tek tuşla kayıt özelliği mükemmel.daha önce anallog tv kartı ile pc den kayıt yapıyordum.görüntü oldukça düşüktü.
    ama bu cihaaz mükemmel kayıt yapıyor.kayıtt ile canlı yayın arasında hiçbir fark yok.tabi birde PC de bakmak lazım.birde scart üzerinden kayıt yaptıracağım umarım scartın RGB Uçlarını kullanarak kayıt yapar.
    sırf 2008 aktivasyonlu dsmart için aldım.

geniş arşivli zapp marka akıllı kumandam var fakat maalesef dvd recorder için 3 farklı kod var oda olmadı.
    yarın bi arçelik beko servisine uğrayıp kumandasını isteyeceğim.umarım uçuk fiyat istemezler.

• arkadaşlar ben bu cihazı yeni aldım ama hdd ye yapılan kayıtlar üzerinde oynama yapamıyorum bendeki sürüm D2C_07_012 ama gördüğüm kadarı ile d2c_07_16 çıkmış elinde güncelleme dosyası olan varsa upload yapabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: merve320

Bu arçelik dvdrw-9000h son yazılımı link adresini bana mesaj olarak atar mısınız sitedekiler olmuyor yanlış yerlere yönlendiriyor sayfa bulunmuyor vs. Şimdiden teşekkürler

Dostum,yanlış hatırlamıyorsam arçelik 9000'in yazılımını istemiştin.Buldum ve paylaştım.Link bu.Güncelmidir,daha günceli varmıdır valla bilmiyorum.İnşaallah işinize yarar.

arçelik dvdrw-9000h
  • vay be nerden nereye..hala kullanırım ve çalışır durumda
  • Benimki şu anda uydu alıcı için tepsi görevi görüyor

• Benimkide duruyor ama kulanmiyorum

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.