Şimdi Ara

Arçelik 2475 CEI A+ Enerji Sınıfı No Frost 3 Kapılı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta sonu Alanya da ki çevre yolunda bulunan arçelik yetkili satıcısından buzdolabı baktım. asıl amacım Altus al 376 yı sormaktı. malum hacimce ve teknik servis v.s. aynı olunca onu almaya niyetliydim. Altus satmıyorlardı fiyatı ve hacmi söyleyince onlarda bir buzdolabının eylül döneminde kampanyaya gireceğini söylediler. bugün aradım ve geldi mi buzdolabı kampanya ne oldu diye sordum. buzdolabının gelmesi ertelenmiş ne zaman geleceğini tam bilmiyorlarmış ama gazetede görmüşler onlar da ilanı 2475 CEI modeli 1500-1600 lira arasında bir fiyattan satılacakmış. çok mışlı muşlu oldu ama bana bu bilgiyi veren bayi
    SADULLAHOĞLU TUR.İNŞ.DAY.TÜK. MALL.PAZ.SAN.VE TİC. A.Ş.
    CUMHURİYET MAH. ÇEVREYolU CAD.NO: 62/A .
    ANTALYA/ ALANYA/ Türkiye
    (242)-5151717

şu anki fiyatı İnternet sitelerinde 2900-3000 arasında bulunabiliyor. %50 civarı bir indirime denk geliyor.

Bu buzdolabını kullanan var mı acaba?

Arçelik 2475 CEI A+ Enerji Sınıfı No Frost 3 Kapılı

• Ben gazetede beyazını gordum ama ıkı kapılısı dıjıtal degıl 1599 tl ıdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Ben gazetede beyazını gordum ama ıkı kapılısı dıjıtal degıl 1599 tl ıdı

ben gazetede göremedim (sırf o reklam için gazete aldım ama denk gelmedi :D ) o yüzden sizin dediğiniz olabilir. Model numarası aratınca karşıma bu çıktı, 3 kapılı mı diye sorunca bayiye evet dedi. Belki o da tam bilmiyordur. 1600 lira eder mi? Forumdaki yorumlara bakınca bosh un statik A+++ buzdolabı aklıma yatmaya başladı, 1950 TL liste fiyatı. Bayi indirim yaparsa bosh daha cazip gibi (Arada %50 enerji tasarrufu olduğundan)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.