Şimdi Ara

ARC MAGE OLDUM ama lvl 70 oldu DARK MAGE NASİL OLURUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bluelion

quote:

Orjinalden alıntı: PaNaRoMa HaReM

+8 oku ne yapcan mageyle bide onu sölesen... Satcam deme keserim

napcağı varmı, kullancak tabi

bizim biraz da içimiz fesat, koxp mu yapcan

koxpla magelerdemi ok kullanabiliyor

• Bİ DE BU FORUMDA BERAMUSTA LVL 69 VARDI O NERDE
  • ya kosp demisken kosplar biliyosunuz 3 gfunluk oldu! crak bilen varmi? yada sınızsız ve ucretsiz olan varmı nedir?
    sınırli biliyorsanız adres nedir ?
  • benim programa gel civciv kasmaya katıl darg da olursun adminde
  • oyunda nikin ne 70 lik adam
  • quote:

Bİ DE BU FORUMDA BERAMUSTA LVL 69 VARDI O NERDE

BELKİ AYNI KİŞİLERDİR :D

quote:

ya kosp demisken kosplar biliyosunuz 3 gfunluk oldu! crak bilen varmi? yada sınızsız ve ucretsiz olan varmı nedir?
    sınırli biliyorsanız adres nedir ?

VAR CRAK(!) KLASÖRÜNÜN İÇİNDE KOPYALA YAPIŞTIR YAP

quote:

pffff.... 1.5 senedir o charı mı kasıyosun. yoksa ares falan yaptın mı?

BENCEDE 1,5 YILDIR FLN OYNUYORSA ARESTE OLURDU HER HALDE AMA NEYSE .

quote:

Level 70 olmak gerçekten zor, biri çıkıp ben 70 oldum ama Dark Mage nasıl olunur bilmiyorum diye sorunca insan bu adam "Bu kadar oynamış da bunu öğrenememiş mi?" diye soruyo kendi kendine

İŞİN PÜH NOKTASIDA BURASI + 1905 DİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian_RR -- 7 Aralık 2005, 19:43:49 >

• sabahtan beri arkadaş yok sanırım...
    lwl 70 olmak orda sıkar biraz mageyle....(diez 2. server ve lwl 70 türk 1 tane)
    beramusta mı olcak.
    ayrıca ben bi çok adm gördüm lwl 70 hatta ss leri bile vardı. ama dark mage yazmıyodu...
  • bu dark mage olayını pek anlamadım , hiçbir lvl 70 de dark mage yazdığını da görmedim bizim serverdaki ilk 70 lvl omegada bile hala arch mage yazıyor. Sanırım lvl 60 master görevini yaptığında aynı npc den 70 de alabileceğin skill dışında başka bir değişiklik olmuyor.

Ayrıca bu 70 oldum lafı bana pek gerçekçi gelmedi, hiç 70 charım olmadı ama 65in üstüne kasanlar kasmanın ne kadar zor olduğunu bilir, kosp bile olsa lvl atlaman baya vaktini alır. Birde arkadaş 1 hafta oldu nerdeyse 71 olacam demiş , ilginç
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersayt

quote:

Orjinalden alıntı: gökhan_61

ya kardeşş sunu derken nedemek istendın allah askına
    Senin Knight Online ek programlarından(!) haberin yok galiba

bunu acıklarsan sevınırım bızde kendı server ımızda olak sayende :d

Kosp, koxp gibi programları kastettim. Tabii suçlama olarak algılanmaması için biraz esprili bi dille anlatmaya çalıştım. Level 70 olmak gerçekten zor, biri çıkıp ben 70 oldum ama Dark Mage nasıl olunur bilmiyorum diye sorunca insan bu adam "Bu kadar oynamış da bunu öğrenememiş mi?" diye soruyo kendi kendine

• 1 bi kere lvl im gerçekten 70 ve yüzde %40 71 e gidiom elimde
    2 +8 iron bow war ve mageyim skill siz ok atiom
    3 Fredom claninidayim sorun
    4 kosp kullandim nouva atip durdum sağa sola ve crimson harpy kestim
    bunu +8 iron bowla ve mage skillerini kullandim
    5 hala ARC mage yim 70 olupta DARk mage olan yok çünkü kimse DARK MAGE GÖREVİNİ YAPAMIYOR çünkü bilmiyorlar

DARK MAGE olmak için ARC MAGE DRAKE bişiler yapmak lazimmiş bilen warsa yazsın
  • yahu cocuk eglenmeye calisiyor alttan alsaniza....

bak xcientist; darkmage olmak icin ardarda 97 tane supernova atip inventory indeki herseyi yakip bi de shouttan ''level 70im laan. sikiysa arenaya gelin'' yaz. sonra 3 takla at
    basariyla dark mage olmus olursun bu dediklerimi yaparsan
  • quote:

1 bi kere lvl im gerçekten 70 ve yüzde %40 71 e gidiom elimde
    2 +8 iron bow war ve mageyim skill siz ok atiom
    3 Fredom claninidayim sorun
    4 kosp kullandim nouva atip durdum sağa sola ve crimson harpy kestim
    bunu +8 iron bowla ve mage skillerini kullandim
    5 hala ARC mage yim 70 olupta DARk mage olan yok çünkü kimse DARK MAGE GÖREVİNİ YAPAMIYOR çünkü bilmiyorlar

DARK MAGE olmak için ARC MAGE DRAKE bişiler yapmak lazimmiş bilen warsa yazsın

hatta sen ne diyon lan oku sadece rogue ler kullanıyo lan bide bilmişlik taslamıyolarmı var ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magician17 -- 7 Aralık 2005, 23:29:44 >

• bnce böle deme snin lvl kaç hem bnim tanıdıım lvl 70 adamlar 1.derece goblin giyiyo sorsak snin bilmediin bisürü şey çıkar hem kosp felan bassetmeyelim aga bide sn bilonmu bi küpe war sade GMLER GİYİYO 1440 hp bonus weriyo bu oyunda allah bilir bilmediimiz daha ne kadar şey wardır

• benim bildiğim oku sadece rogueler eline alabilio ama bu magele ok attım dio kospun böle özellikleri varmı
  • ii de kardeşim yani adam bu kadar oynamış ama
    bilmediği şeyler de olabilir olamazmı yani kimse knight hakkında herşeyi biliyorum diye
    bir şey söyleyemez bence
  • ib +8 i bir mage skill sıfırlatarak eline alabilir ve bununla skillsiz ok da atabilir ama o zaman mp si düşeceği için mage skilleri çok zayıflar. Ayrıca rouge skillerini kullanamayacağı için okla çok yüksek dmg veremez.

ama sanırım bu topiciğin konusu bu değil bu dark mage konusunda bilgim yok eğer bişeyler öğrenirsen bize de haber ver.

Yanlız bişey daha var diğer lvl 70 ler bilmedikleri için darkmage olmuyor demişsin oysa pekçok lvl 70 bu oyunu senelerdir oynuyor aralarında gm ile sıkı fıkı arkadaşlık kurmuş olanlar da var, hatta birden fazla 70 char sahibi adamlar da, bunların da dark mage olayını bilmiyor olması bana biraz garip geldi.
  • bana sorarsanız bu lvl 70 oldum hikayesi yalan
  • Siz bu adama(çocuğa) inandınız mı şimdi
  • arkadaşlar bence 70 olması çok doğal kosp yada benzeri programlar ile eğer freedom clanında ise nickini yazarmısın buraya arkadaş .........
  • aga 70 lwl büyüsü var sitesinde gördüm o resim bu mu? lıghting tabi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.