Şimdi Ara

Arayıpta bulamadığım bir şarkı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir klibi anlatıcam aklımda kaldığı kadarıyla bu şarkıyı kim söylüyor ve şarkının adı ne bulursanız çoooook sevinirim şimdiden teşekkürler yaklaşık yanılmıyorsam 4 yıl öncemi ne duymuştum üstü açık cadillac tarzı arabadan 3-4 adam iniyor ve karşılarındada 3-4 kadın var kadınlar ve adamlar kaslı hepsi ve dövüşmeye başlıyorlar ağır çekimde (slow motion) klip amerikanın bir yerinde çekilmiş gündüz ve baya sıcak adamlardan biride kızılderili uzun saçlıydı yanlış hatırlamıyosam. Sözlerini tam hatırlamıyorum ama I know and you know there is nothing filan bi şeydi ama bu cümlelerle alakası olmayadabilir. Birde şarkı slow rock tarzı bi şeydi teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan35666 -- 6 Eylül 2014; 17:35:43 >

• Bence telefonuna shazam müzik programını indir bulması çok rahat şarkıyı ister mırıldan ister dinlet hemen bulur sana :)
  • Inflame90 kullanıcısına yanıt
    shazam var bende ama mırıldanınca bi b*k bulmuyo :D şarkıyı dinleticen
  • sercan35666 kullanıcısına yanıt
    Anladım ama olmadı şarkını sözlerini biraz hatırlıyorsan google ' a yazmanı tavsiye ederim orada da bulman kolay olur :)
    Günlerce ve saatlerce uğraştım ama bulamadım çünkü sözlerinin bu olduğundan emin değilim. Klibi çok net hatırlıyorum ama
    Sana tavsiyem müziğini iyice hatırlayıp bahsettiğim programa mırıldanman olmadı seslendiren kişinin sesine göre tahmin yapıp sanatçının çektiği bütün klipli müzikleri araştırman tabi eğer sanatçıyı tam olarak kestirebiliyorsan kafanda ben öyle yapıyorum çünkü :)
    yok ya sanatçıyı uzaktan yakından tanımıyorum eyer parçayı bulursam muhtemelen ilk defa adını duyuyo olucam
    Anladım , eğer müziğe dair bi ipucu olsaydı kesin bulurduk ama böyle zor görünüyor bulursun umarım :)
  • Mırıldanıp bize dinlet belki biz buluruz
    teşekkürler bende umuyorum (:
  • muratonline kullanıcısına yanıt
    nasıl olcak o ses kaydımımı koyayım buraya :D ya o değilde evo5584 müydü neydi öyle bi adam vardı bu sitede millet anlatıyo o buluyo o adam hala yaşıyomudur acaba bulsun bunuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan35666

nasıl olcak o ses kaydımımı koyayım buraya :D ya o değilde evo5584 müydü neydi öyle bi adam vardı bu sitede millet anlatıyo o buluyo o adam hala yaşıyomudur acaba bulsun bunuda

http://vocaroo.com/ burdan kayıt yapabilirsin :) evo 2 sene önce falan aktifti sanırım
  • http://vocaroo.com/ ' u denedim fakat sonuç alamadım..
  • Abi su sarkiyi bana bulun ya); boyle slow rock country tarzi bi seydi 2009da yada 10da dinledim tam emin degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İnan ki çok uğraştım sözleriyle arattım ama bulamadım bulursun umarım :)
    (: tamam tesekkur ederim her sey icin

• SoundHound programını dene o Program mırıldanma ile rahat buluyor

• CristalMeth kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler umarim bulur

• herkese selamlar arkadaslar uzun zamandır arayıpta bulamadığım bı sarkı var!sarkıyı bı kadın soyluyor sarkının baslarında dırırıt dıttırırıt mırıldayarak başlıyor.tahmınımce 2 senelik bı sarkı yardımcı olursanız cok sevınırım.cunku cok uzun zamandan berı arıyorum!!!
  • dostlar aradığım muzıgı buldum ben bı dahıyım yaw:)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.