Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ARANIYOR ! TDK Pro Audio CD ve PRO Muzik CDleri Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> ARANIYOR ! TDK Pro Audio CD ve PRO Muzik CDleri Hakkında
Giriş
    10518 Mesaj
    Sayın Değerli Donanimhaber Gezerleri ve / veya yetkilileri ,

TDK adlı markanın PRO Audio Adlı ürününü arıyorum. PRO Audio adı altında geçen CD-R Boş CD si müzik için kullanılan bir Cd dir. Müzik Cd si olarak yazılacak mp3 ler daha kaliteli çıkmaktadır. Birde ince Eqolaiser ayarı çekersek gayet kaliteli hale geliyor. Uzun lafın kısası bu ürünü gören duyan varsa buradan bildirsin elimde 1-2 tane vardı bunları 2sene evvel Uzelli Müzik te almıştım zaten ilk ve tek olarak orda görmüştüm . Ama orası artık getirmiyor. CD nin arkası altın rengi kısacası sadece müzik için üretilen bir cd Tanesi 4.5-5 YTL civarı idi galiba ....

Bu ürünün satıldığı yeri bilen beri gelip söyleyebilirse çok makbule geçer . İstanbulda olması şartı ile Şimdiden ilginize Teşekkürler...

CD 74 Dakikalık CD-R protokolunu Desteklemektedir. Ayrıca bu segmentte bildiğiniz alternatifleriniz varsa yazabilirsinizç Şimdiden tekrar teşekkür ederim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozdamar -- 18 Mart 2006; 23:46:37 >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,193
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.