Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.929
Cevap
345
Favori
2.951.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar yardım acı hayat dizisinin 45. bölümünde eder nermin filiz ve aysu disco ya girdiklerinde bir parça çalıyor oparçanın ismi 04:50 07:30 arası çalan parçahttp://www.youtube.com/watch?v=J30jIX5HDE8&mode=related&search= burdan parçayı dinleye bilirsiniz çok güzelbirparça yardım lütfenn
  • Orjinalden alıntı: ..::nET::..

Yok mu bilen

bunu neyini dinlicezki 2 snlik bişe imknsız bunn bulunması uraşmaa bosuna
  • arkadaşlar geçen powerfm de duydum galiba.. syndicate of law - right on time ile the drill mix lenmiş..nedir bu? arattırdım drill yazarak çıkmadı
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::nET::..

http://www.youtube.com/watch?v=8iddb5TFx5Q

02:42 . sn de başlayan şarkı arkadaşlar
    Bu nu bulalım bari

süper baba dizi müziklerinden birisi..Dizi için düzenlenmiş...
    yeni türkü ya da Derya Köroğlu diye aratırsan bulursun..
  • [Deleted by Admins]
  • süper baba die arama yap..
    bi dönem o dizi müziklerinin toplandıgı bi albüm vardı..mutlaka bulursun..
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: WaRToX

quote:

Orjinalden alıntı: WaRToX

Kolay gelsin beyler :) Bir ricam olucaktı.. Bir arkadaşın arabasında dinledim süper bir şarkıydı adı melisa dedi ama hiçbir yerde bulamıyorum.. Kimin mix i olduğunu ve tam adını verebilirseniz sevinirim hatta pm den link verebilicek varsa çok sevinirim..

Şarkı sözleri: My name is Melissa and I'am sixteen years old ... . .. . . I want to touch your body . . .. sonrasıda kopuyo zaten..

Şimdiden teşekkürler, ellerinize sağlık arkadaşlar..

Arkadaşlar lütfen arada kaynamasın ricam.. Şarkı inanın acil lazım hemen çekiceğim cd'ye eklemem lazım akşam çıkıcağım bulabilirseniz çok çok minnettar olurum... Şimdiden çok teşekkür ediyorum!!!

ARKADAŞLAR 3. Kez rica ediyorum.. Dj Angel veya yardımcı olabilecek diğer arkadaşlar, yardımınız bekliyorum.. Tekrar teşekkür ederim!
  • Bulabilmiş olsam zaten link verirdim..
  • ok o zmn teşekkürler.. şarkının tam adı melissa mı peki ve kimin parçası o konuda yardımcı olabilicek misin?
  • Melissa oldugunu sanmıyorum..Dance club sound u olan bi'şarkı oldugu kesin..ama aklıma gelmio alternatif..
  • dj angel ilgin için teşekkür ederim.. Arkadaşdan alıp eğer club seviyorsan seninle paylaşacağım çok süper bir şarkı bas ıda gerçekten çok güzel :) Eminim hoşuna gidicektir..
  • Emin ol biliyorumdur ama şuan aklıma gelmiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emre RZ

quote:

Orjinalden alıntı: Dj AnGeL Of AnGeL 99

Bulabilmiş olsam zaten link verirdim..

İkidir aynı şeyi yapıyorsun dostum link vermek yasak bundan sonra dikkatli ol.

+1
  • ARKADAŞLAR BU MÜZİK KİME AİT VE ADI NE BEN MOZARTA BENZETTİM AMA BİLENLER VARDIR UMARIM SIK DUYULAN BİR MÜZİK 234KB BİYERDEN KAYIT YAPTIM SANİYEDE İNİYOR BİR BAKARSANIZ SEVİNİRİM.SAYGILAR...
    MP 3 YAZISI VE R HARFİ BİRLEŞECEK. bu link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano1988 -- 4 Mayıs 2007; 23:52:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: volcano1988

ARKADAŞLAR BU MÜZİK KİME AİT VE ADI NE BEN MOZARTA BENZETTİM AMA BİLENLER VARDIR UMARIM SIK DUYULAN BİR MÜZİK 234KB BİYERDEN KAYIT YAPTIM SANİYEDE İNİYOR BİR BAKARSANIZ SEVİNİRİM.SAYGILAR...

Juno Reactor Vs Don Davis - Navras (The Matrix Revolutions Soundtrack)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih_PNR -- 5 Mayıs 2007; 0:04:07 >
  • sayın arkadaşım ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten sağol çok makbule geçti nerden buldun?
    quote:

Orjinalden alıntı: Tiesto69

quote:

Orjinalden alıntı: volcano1988

ARKADAŞLAR BU MÜZİK KİME AİT VE ADI NE BEN MOZARTA BENZETTİM AMA BİLENLER VARDIR UMARIM SIK DUYULAN BİR MÜZİK 234KB BİYERDEN KAYIT YAPTIM SANİYEDE İNİYOR BİR BAKARSANIZ SEVİNİRİM.SAYGILAR...

Juno Reactor Vs Don Davis - Navras (The Matrix Revolutions Soundtrack)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomedan

http://www.youtube.com/watch?v=axkx4L_zRYw
    BURADA ILK CALAN KLASIK MUZIK.30. SANIYEDEN SONRA CALAN DEGIL.ILK CALAN KEMANLI MUZIK.

Botten Ana - Basshunter
  • ARKADAŞLAR MICHAEL JACKSON IN Bİ MÜZİĞİ WAR BİR TÜRLÜ İSMİNİ BULAMADIM AŞAĞIYA SES KAYDINI KOYUYORUM TOPLAM 40 SN AMA 17.SN DEN SONRA BİLİYORSANIZ HEMEN ANLARSINIZ SES KAYDINI TLF LA YAPTIM UZANTI UYUŞMAZLIĞI OLURSA KUSURA BAKMAYIN BOYUTU 62 KB
    http://dosyam.net/?id=r4wdq9
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.