Şimdi Ara

ARACINA TABLET EKRAN İSTEYEN VAR MI!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KenMar

quote:

Orijinalden alıntı: xzs

quote:

Eğer aracınıza bağlanmak istiyorsanız kesinlikle kablolu elm ve Vag com almanızı öneririm başka sitelerde ki arkadaşlarımda Fiat lara bluetooth ile bağlanamamış.
    Bluetooth ile diğer marka araçlara çok kolay bağlanabildiği halde Fiat araçlarına bağlanılamıyor. Belki farklı bir yolu vardır ama deneyipte bağlandık diyene rastlamadım, bluetooth lu ELm aldığım kişi bana android 2,3 ile bağlanabileceğimi söylemişti onu da denedim olmadı. Eğer bağlanabilirsek android li bir tablet mükemmel olur hem sistemi kontrol, hem navigasyon, hem bluetoothla eller serbest cebe bağlanma, hem internet hatta netten müzik bile dinleyebiliriz çok şey istiyorum galiba :)))

senin aracın bağlantısı eobd mi yoksa 3pinli kablo ilemi bağlanıyor

2003 marea direksiyon altından bağlanıyor ve eobd denilen 16 pinli

sendeki elm327 ile başka araçlarda bağlantı kurabildinmi
    senin aracın motor ecusuna fiat ecuscan programı ile bağlanabilmen lazım
    abs ve airbag ecularına bağlanamazsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer aracınıza bağlanmak istiyorsanız kesinlikle kablolu elm ve Vag com almanızı öneririm başka sitelerde ki arkadaşlarımda Fiat lara bluetooth ile bağlanamamış.
    Bluetooth ile diğer marka araçlara çok kolay bağlanabildiği halde Fiat araçlarına bağlanılamıyor. Belki farklı bir yolu vardır ama deneyipte bağlandık diyene rastlamadım, bluetooth lu ELm aldığım kişi bana android 2,3 ile bağlanabileceğimi söylemişti onu da denedim olmadı. Eğer bağlanabilirsek android li bir tablet mükemmel olur hem sistemi kontrol, hem navigasyon, hem bluetoothla eller serbest cebe bağlanma, hem internet hatta netten müzik bile dinleyebiliriz çok şey istiyorum galiba :)))

senin aracın bağlantısı eobd mi yoksa 3pinli kablo ilemi bağlanıyor

2003 marea direksiyon altından bağlanıyor ve eobd denilen 16 pinli

sendeki elm327 ile başka araçlarda bağlantı kurabildinmi
    senin aracın motor ecusuna fiat ecuscan programı ile bağlanabilmen lazım
    abs ve airbag ecularına bağlanamazsın

2007 Renault Clio da denedim bağlanamadım, 2003 Marea da denedim bağlanamadım, anladığım kadarıyla bluetoothlu elm cihazım bozuk çıktı yada bazılarının dediği gibi içersindeki bir parçayı kırmam gerekiyor ondan sonra olur dediler ama uğraşmadım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.