Şimdi Ara

[b]aracım soğukken fanı çalışıyor?[/b]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    son 3-4 gündür sabahları aracımı çalıştırıyorum ve aracımın fanı hemen devreye giriyor ve sürekli çalışıyor.
    tedirgin oldum ustama götürdüm o klima gazı falan dedi işin içinden çıkamadı.
    hafta sonu servise götüreyim diyorum ama orada da kucaklanmak istemiyorum acıkcası.
    yardımcı olabilecek bir arkadas varsa yada bu sıkıntıyı daha once yasayn bir arkadas varsa sebebini ve çözümünü öğrenmek isterim.

• tıkanmış o arabanın hem radyötörü hemde kalerifer peteği bu birincisi arkadasım
    ikincisi termostad arızalıdır
    ama üstad sorunun kücük bi sorun oldugunu zannetmıyorum kötü bi haber ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankatech -- 8 Ocak 2008; 21:05:18 >
  • tesekkur ederim.
    bu sabahta gayet düzgün calıstı ve zorladım 90 dereceyi gecince fan devreye girdi,
    zannedersem termostat olsa bu sekilde calısmazdı,
    tıkanmış olabilir herhalde o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan439

1.6 benzinli 307 sahibiyim.
    son 3-4 gündür sabahları aracımı çalıştırıyorum ve aracımın fanı hemen devreye giriyor ve sürekli çalışıyor.
    hafta sonu servise götüreyim diyorum ama orada da kucaklanmak istemiyorum acıkcası.
    yardımcı olabilecek bir arkadas varsa yada bu sıkıntıyı daha once yasayn bir arkadas varsa sebebini ve çözümünü öğrenmek isterim.

hafta sonu servise götüreyim diyorum ama orada da ''kucaklanmak'' istemiyorum acıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvd23 -- 18 Ocak 2008; 23:39:26 >

• KLİMA YA DA SOĞUTMA FAN MÜŞÜRÜ ARIZALI OLABİLİR...

quote:

Orjinalden alıntı: hasan439

1.6 benzinli 307 sahibiyim.
  • tesekkur ederim.
    aynen o cıktı..
  • BİŞEY DEĞİL...
    MÜŞİRİN FİYATI VE İŞÇİLİK NE KADAR TUTTU...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.