Şimdi Ara

Aracım ne kadar eder ? Toyota Auris

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2008 Model 1.4 D4D otomatik dizel Auris sahibiyim. Aracımı satmak istiyorum fakat malum siteler olsun piyasada gördüklerim olsun fiyatlar hep şişmiş durumda ilan veridğimde ne yazacağıma bir türlü karar veremedim siz işi bilen değerli arkadaşlarında fikrini almak istedim.

Aracım 2008 model 92 000 km 'de . Auris elegante model dir
    80000 km'ye kadar (Ağır Bakım dahil) Toyota tokullarda tüm bakımları yaptırılmıştır.
    Aracımda sağ ön çamurlukta haifif bir sürtmeden dolayı hasar var birda sağ arka kapı altındaki marşpiyel dedikleri yer kaldırıma vurdu. Onun dışında hasarı yada kazası yok

Ben bu şartlarda aracıma ne kadar fiyat istemeliyim. Yardımlarınıza açığım

İyi Günler.

• ameofonte kullanıcısına yanıt
    30-31 bine koyarsanız. pazarlık yapmadan 1-2 haftaya satarsınız. iyi satışlar.
  • çohiyimiş kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginize lakin piyasada baktığım kadarı ile 35000 ile 40000 arası gezen bir aracı 31000 tl'ye kimsenin vereceğini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ameofonte -- 3 Mart 2015; 15:30:47 >
  • hangi sehirdesiniz acaba bende piyasaya guvenemedigimden arabala bakmaz olmustum. sizin arabaya bakayim olmazsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_33 A kullanıcısına yanıt
    İzmir'deyim dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameofonte

İzmir'deyim dostum.

anladim ben istanbuldaym izmire gelmem de malesef cok zor. hayirli satislar size . insallah sıkıntısız bir sekilde satarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 bin lira mı ? kardeşim sende böyle bir ortama sorarsan alacağın cevap bu olur . sahibindene bak ortalama bir fiyat yaz gitsin.
  • pm attım. cevap verirseniz sevinirim. forumda açtığım "malum site ihbar hattını" okuyunuz. bu tarz bir olayla karşılaşmayacaksam izmire aracınıza baktırmaya gelebilirim.
  • ankaradannn A kullanıcısına yanıt
    Pm 'nizi cevapladım. @ankaradannn
  • Üstad aradıgım araba az sonra aracım satılacak uygun fiyat söyler aracınızda dediğiniz gibiyse ist den kalkar gelir alırım aracınızı ilan açınca pm. atarsanız sevinirim....
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    İlanı açtığımda size bildiririm dostum önce bir iç işleri bakanı ile görüşmem gerek :) Hafta sonuna açmış olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.