Şimdi Ara

Araç tercihi için;Yardıma İhtiyacımız var..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bi yakınım kendine yeni bi araç alacak ve bana danıştı.Bende karar veremedim ve sizlere danışmak istedim.
    Kendisi iki araç arasında kalmış.
    1-Renault Megane II 1.6 Dynamique Sedan 78 Bin km de 2005 model ve 23 bin e bırakıyormuş sahibi.
    2-Opel Astra H 2004 model 1.6 Enjoy Twinport HB 96 bin km de 24.500 e bırakıyormuş
    Bana sordu hangisini alsam diye ben karar veremedim.Sizlere sormak istedim.
    Hangisini seçerse seçsin LPG taktıracak.
    Acaba diyorum o fiyatlarda 1.6 Bora veya Citroen C4 te tavsiye etsem mi..Yada üzerine 2-3 bin daha koyup Volkswagen Golf 1.6 FSI 115 hp Comfortline veya Mıdline mı alsa?
    Ayda aşağı yukarı 1000-1500 km yaparım diyor.Araç kesinlikle manuel olacak ve biraz donanımı yüksek olacak.
    Hem bu fiyat civarında araç almayı planlayan başka arkadaşlara da fikir vermiş oluruz..)
    Siz ne önerirsiniz?
    Tavsiyelerinizi bekliyoruz..

Not:Ben astra ve megane arasında bi yönden 1 yaş daha genç olması, 2 bin daha ucuz olması, bakım ve parça fiyatlarının astra ya göre daha az olması ve donanımının astra ya göre daha fazla olmasından dolayı Megane diyorum.Ama diğer taraftanda alman aracı olması ve halkımızda daha sağlam ve güvenilir gözüyle bakılmasından dolayı astra diyorum.Bu sebeble arada kalıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemay -- 15 Şubat 2012; 18:13:56 >

• Ayda 1000-1500 km düşünüyorsa dizele yönelmesi daha mantıklı değil mi?

Örneğinhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2006-dinamik-acil-satilik-74642629/detay#
  • Tabiikide dizel daha iyi ama dizele yöneldiğinde sizinde vermiş olduğunuz örnekteki gibi km çok yüksek oluyor.Düşük km o fiyata bulmak zor..
  • Kimse yok mu tavsiye verecek, akıl verecek?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.