Şimdi Ara

Araç sicil ve tescil işlemleri artık noterlerde yapılacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    haklısın gerçekten :D

• Trafikten çekme, yeniden trafiğe çıkarma vs işlemleri de mi noterde yapılacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Bu işin altından kim bilir ne çıkacak?Yapılan düzenlemeler genelde cebimizi boşaltmaya yönelik oluyor 😂😂😂 Walla bak altından bsey cikmazsa aha şuraya 3 cızıkkkkkkk😁😁😁😁

MTVde alırlar acısını

Akaryakıt'dan alıyor 6 lira benzin fiyatı önceden hep depo fullerdim şimdi pompaciya abi 100 liralık diyorum

Istanbul trafiği bana mazot zammından daha çok vuruyor hocam. Geçen sene şehiriçi ortalama 18-20 km/s hizla gidip 100 km de 8-9 litre arası harcarken şimdi 11 km/s ortalama ile 12,3 litre yakmısım 100 kmde. Geçen seneye göre trafik daha çok arttı. Dur kalktan daha çok zarar ediyorum. Şu tek başına araba surenlerden kurtulmak için mazot zammını destekliyorum yakıtı geçtim yolda çok vakit kaybediyorum araba kullanmak zorunda kaldığımda veya toplu taşıma otobüslerini kullanmak zorunds kaldığımda.

Sende haklısın kardeş. Fakat şöyle birşey var Istanbul gibi şehire 3 şerit otoban yaparsan ana caddeleri 2 şerit yaparsan hep böyle sıkışık olur herşey. Birde şu var tüm yatırımlar Marmara bölgesine yapılıyor oda nüfus yoğunluğunu artırıyor.

Hocam sabah işe gitmek için tek başına aracını sürmese zaten bir rahatlama olur. Refah seviyesi arttıkça herkes araba almaya bakıyor.

Iyı de kardeş araç almak artık lüks olmaktan çıktı zorunluluk haline geldi... devlet in hiç mi suçu yok?

Daha bugün 1 de gitmem yere trafik yüzünden yarım saat geç kaldım. Belediye otobüsü kullaniyorum büyük araçla trafikte tek başıma yer tutmayayim diye özellikle toplu taşıma kullanıyorum. Tek başına büyük c d e segment araçlara binenler şu hassasiyeti gösterse zaten trafikte bir rahatlama olur. En sonunda cumhurbaşkanlığına trafik sorununu çözecek mazot ve benzin zammi fikrimi detaylı bir şekilde alternatifi kaçış yollarini kapatacak şekilde yazıcam. Buraya kadar geldi artık bu iş.

Ayrıca devletin suçu var tabiki de refah seviyesini arttirinca ipini koparan altına araba çekti.

Sokaklar amacından çıktı açık otoparka döndüler.

Araç sicil ve tescil işlemleri artık noterlerde yapılacak

Zaten biniyorum kardeşim özel aracımı elzem bir ihtiyacım olmadığı sürece evimin kapalı garajınd bekletiyorum. Sizde benim gibi özen gösterseniz bu kadar trafik sorunu yaşamazdık. Trafik çığırından çıktıkca toplu taşıma da işe yaramaz oluyor. Ne yaparsam yapayım gideceğim yere vaktinde ulaşamıyorum. Ne yapayım yani istediğim yere gitmek için 1 saat öncesinden mi evden çıkıp durağa gideyim. Boş yol olsa kendi özel aracımla 15 dk'da gideceğim yere bol trafik sayesinde 45 dk'da gidiyorum toplu taşımayla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.