Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.237
Cevap
327
Favori
487.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 31.07-06.08 arası araç kiralamak istiyorum, fiyat konusunda en uygun hangisidir tavsiye bekliyorum..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tt prime şifresi olan var mıdır.Özel mesaj iletir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garenta Trabzon şubesi 28.08.2022 tarih E6V9R9 kodlu ücretinide ödediğim rezervasyonumu o rakamlara araba olmaz değip başka hiçbir mazeret göstermeksizin iptal etti.Madem o rakamlara araba olmaz sistemde açmayacaksınız.Tamamen arabayı ucuza vermemek için yapılan madur edici bir durum.Böyle bir arabamızda yok diyemezsiniz sistemde var sonuçta geldiğimde K sınıfı bir aracı Trabzon Garenta şubesi hazır etmek zorunda.Biz sonuçta bu arabayı gelişigüzel sıradan bir yerden kiralamadık.Bir kurumsal firmaya yakışmayan bu yanlıştan ve skandal dan umarım en kısa zamanda dönüp mağduriyetimi giderirler.

• findeks rezeletinden bıktım. önceden findeksi sorgulayıp ona göre rezervasyon yapan oldu mu?

firmayı arıyorum, findeks şartları sözleşmede açıkca yazmıyor, ay sonu için rezervasyon yapacağım şartlarını ne diyorum, belli şartımız yok sistem uygun veya uygun değil diye gösteriyor diyor. ee kontrol edin o zaman uygunsa rezervasyon yapayım diyorum, yok aracı teslim almaya geldiğinizde bakarız ancak rezervasyonu yapın diyor. böyle bir düzen yok, sonra da findeks uygun değil diyip mağdur edecekler, o süreçte paramı kullanacak , daha önce başıma geldi, bu şekilde olan da çok duydum. olmaz böyle

• otomatik egea 500 olmuş.
    şaka gibi.
    2 sene önce bu fiyata a180 veriyorlardı.

• Dyatlov-Legasov kullanıcısına yanıt
    şurdan raporunu öğren ,1200 altındaysa sıkıntı (bazı firmalar 1000 altı)

https://forum.donanimhaber.com/hangikredi-com-da-finansal-raporunu-ucretsiz-ogren--153549856

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

mayıs ayında 1450 puan ile başıma geldi olay. şu an 1480 ama puan falan önemli değil, kafalarına göre takılıyor adamlar.

• Yurtdışı tavsiyesi olan var mı Basel Fransa tarafından Kiralama yapacağım bir ay sonrasi için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıng365 kullanıcısına yanıt

Garenta pişmanlıktır

• Şuan araç kiralama fırsatı var mı?

• Araç sınıfına görede asgari puan değişiyor sorması ayıp hangi firmaydı hocam ?

• Arkadaşlar,
    Tam tarihi belirli olmamakla beraber İstanbul ilinde ekim ayında 15-16 günlük araç kiralama yapmayı düşünüyorum. yolcu360 üzerinden baktığım da KAR RENT A CAR var. Bu firma güvenilir midir? Daha önce buradan kiralama yapan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,
    Araba kiralamayı düşünüyorum da takribi uzun yolda 3 bin km yapacağım. Dizel manuel bır araç kilometre de ne kadar yakar? Var mıdır fikriniz? (Citroen, Symbol, Egea, Taliant tarzı bir araç)

• sabit 90la gidersen 1tl, 120 ile gidersen 1,25tl

• reset45 kullanıcısına yanıt

neden hocam? ben de arça kiralamayı düşünüyorum ve garenta baya öneriliyordu

• Benzinli/dizel kiralamada ciddi anlamda fiyat farkı var. Sizce bu aradaki fiyat farkını verip dizel kiralamaya gerek var mı?

• Fiyatlar okulların açılmasıyla yaz aylarına göre bayağı düştü. 300tlye egea kiralanabilir seviyeye geldi.

• Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    Uzun yola gidecekseniz size atmosferik benzinli verirlerse zor olur. Bu konuyu firma ile konuşun,

Turbo benzinli araç şu an dizelden mantıklı

• Dyatlov-Legasov kullanıcısına yanıt
    Mayıs ayında 150 TL den veriyorlardı. Daha düşmeli yine yüksek. Yazın 500 - 600 TL günlükten verdiler.

• kıng365 kullanıcısına yanıt

Şu şartlarda 150 tl'ye araç kiralamak artık imkansız. Sadece sigorta*kasko maliyeti mayıstan bu yana en az 2 kat arttı. 250'den daha aşağı düşeceğini sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.