Şimdi Ara

Araç Kamerası -Yeni Ambarella A12 - Dome D201+Gps (2.5 K) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
14
Favori
17.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle herkese selamlar ziyadesiyle yapılan yorumlara bakarak D201 kamera sıparişi verdim25 aralıkta teslim aldım ve telefonda kulandığım sd kartı kulandım tabi görüntü içler acısı anladığım kadarıyla sd kartın kayıt hızı önemli bikart alayım dedim ama işin içinden içıkamadım çok seçenek ve detayı var mesela 95MB\s K4 çekenide var 80MB\s olanıda
    ben şunu kullanıyorum çok kaliteli kayıt yapa biliyor diyeceniz sd kart tavsisesi teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ümit-kaptan

öncelikle herkese selamlar ziyadesiyle yapılan yorumlara bakarak D201 kamera sıparişi verdim25 aralıkta teslim aldım ve telefonda kulandığım sd kartı kulandım tabi görüntü içler acısı anladığım kadarıyla sd kartın kayıt hızı önemli bikart alayım dedim ama işin içinden içıkamadım çok seçenek ve detayı var mesela 95MB\s K4 çekenide var 80MB\s olanıda
    ben şunu kullanıyorum çok kaliteli kayıt yapa biliyor diyeceniz sd kart tavsisesi teşekürler

Ben bu kart ile çok iyi sonuçlar aldım hızı güzel

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-plus-class10-80mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mc32da-tr-p-FTHFZMC32DATR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu kart nasıl olur yazma hızı 60 mb\s
  • quote:

bu kart nasıl olur yazma hızı 60 mb\s http://www.hizlial.com/samsung-16gb-pro-class10-uhs-i-u3-microsdhc-kart-bellek-mb-mg16eatr/10994081

Orjinallik konusunda emin iseniz neden olmasın. Ben hepsiburada sitesinden şaşmam böyle konularda.
  • Kameram geldi ama hafıza kartını geç verdikleri için kargoya gelmedi henüz. gelene kadar kamerayı monte ettirmek istiyorum. Kablo için her hangi bir oto elektrikçiye mi gitmem gerekir? Nasıl yapmalıyım?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Kameram geldi ama hafıza kartını geç verdikleri için kargoya gelmedi henüz. gelene kadar kamerayı monte ettirmek istiyorum. Kablo için her hangi bir oto elektrikçiye mi gitmem gerekir? Nasıl yapmalıyım?

Teşekkürler.

Elektrikçiye gerek yok çakmak girişine adaptörünü takmanız yeterli olacaktır.
  • erhan bey 2015.11.13 saat 17.49 da yapmış olduğunuz kayıtta cihazın ayarları neydi yazar mısınız sd kartı değiştim 32gb 90 okuma 80 yazma
    fakat gece çekimi hala kumlu ve haleli acaba vidyo oynatıcımı sorunlu youtube yüklesem sizinki gibi görüntü değişirmi cihazın ayarları HDR 1440 30p +50 herz
    acaba neyi yanlış yapıyorum
  • quote:

erhan bey 2015.11.13 saat 17.49 da yapmış olduğunuz kayıtta cihazın ayarları neydi yazar mısınız sd kartı değiştim 32gb 90 okuma 80 yazma
    fakat gece çekimi hala kumlu ve haleli acaba vidyo oynatıcımı sorunlu youtube yüklesem sizinki gibi görüntü değişirmi cihazın ayarları HDR 1440 30p +50 herz
    acaba neyi yanlış yapıyorum

Ümit bey öncelikle o kadar yüksek hızda okuyan kartları araç kameralarında kullanmak iyi değil.

Çekimlerinizi dropbox, google drive, yandex disk gibi yerlere yükleyip link verirseniz üstünde detaylı bir yorum yapabilirim

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=8X7jP0I3dB0
    https://www.youtube.com/watch?v=ER62lgNFVcY
    https://www.youtube.com/watch?v=8pB7cBy0l10
    https://www.youtube.com/watch?v=-l4DHvRRLyY

Çekimlerinizi dropbox, google drive, yandex disk gibi yerlere yükleyip link verirseniz üstünde detaylı bir yorum yapabilirim

Youtubeden hiç birşey anlaşılmıyor mlsf :(

• yutubdan gönderene kadar ne uraştım bir bilseniz bu kar uğraş tırdığım için kusura bakmayın
    başıma gelen leri kısaca anlatayım 3 hafta önce gece yolda giderken bir kişiyi yolun ortasında yatarken buldum amdulans jandarmayı aradım olay yerine çağırdım malesef kişi ölmüştü ve 4gün sonra jandarma beni tutukladı şuan dosyam savcılıkta ne olacağını bekliyorum ma lesef insanlık yapmak biraz uraştırıyor
    forum kulan mayı dosya yada vidyo yüklemeyi pek bilmiyorum ben sizin gibi direk yutubdan görüntüyü yüklemek isdedim ancak linkini başara bildim
  • quote:

yutubdan gönderene kadar ne uraştım bir bilseniz bu kar uğraş tırdığım için kusura bakmayın
    başıma gelen leri kısaca anlatayım 3 hafta önce gece yolda giderken bir kişiyi yolun ortasında yatarken buldum amdulans jandarmayı aradım olay yerine çağırdım malesef kişi ölmüştü ve 4gün sonra jandarma beni tutukladı şuan dosyam savcılıkta ne olacağını bekliyorum ma lesef insanlık yapmak biraz uraştırıyor
    forum kulan mayı dosya yada vidyo yüklemeyi pek bilmiyorum ben sizin gibi direk yutubdan görüntüyü yüklemek isdedim ancak linkini başara bildim

Büyük geçmiş olsun size kolaylık olması açısından videolu bir rehber hazırlayayım ilerde başka arkadaşlar içinde faydalı olur bilmeyen.

• quote:

yutubdan gönderene kadar ne uraştım bir bilseniz bu kar uğraş tırdığım için kusura bakmayın

EVet çekimleri izledim bir sorun var böyle olmaması lazım. Gearbeste bir ticket açın öncelikle:

Gündüz çekimleri nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Ocak 2016; 14:57:43 >
  • Gece görüşü hangisinin iyidir d201 mi , panorama x2 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 7 Ocak 2016; 17:05:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Gece görüşü hangisinin iyidir d201 mi , panorama x2 mi?

İkiside var ama karşılaştımadım. Tahminen D201 daha iyi çeker.

• Kamera bugün elime geçti. Gece çekimlerini beğendim. Gündüz çekimleri de iyi olacaktır diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1.Ferik

Kamera bugün elime geçti. Gece çekimlerini beğendim. Gündüz çekimleri de iyi olacaktır diye düşünüyorum.

paylaşımlarınızı bekliyoruz.
  • Arkadaşlar bu kameranın GPS'i dahili mi ? Harici mi ? Ve forumda satan kimse yok mu ? Beklemeden alsam.
  • -Hokkabaz- kullanıcısına yanıt
    GPS harici bu modelde.

Eğer dahili olsun, etrafta kablo kalabalığı olmasın istiyorsan mini 0826'ya bakabilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_113254002/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 11 Ocak 2016; 23:55:47 >
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    Peki çekim kalitesi ve özellikler bakımından hangisini önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.