Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.378
Cevap
825
Favori
1.705.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok iade nedenime cevap vermemeleri yazdım. Ki cidden geç cevap veriyordu. İade nedenini değiştirin öyle paranızı yatırayım dedi. Değiştirmedim ve baya bişey saydım bekliyorum bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi bağlantısında sıkıntı yaşayan var mı? wifi ile bağlantı kurduktan sonra appi açıyorum fakat görüntü bir türlü gelmiyor.
    7 -8 defa kapatıp açınca geliyor görüntü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_koparal

Cimer yoluna gideceksen gelen vergiyi odemen lazim. Sonucta baya ugrasirsin ama bi sekilde alirsin parani. Kargoyu teslim almazsan nolur onu bilemiyorum. Forumdaki aliexpress ustadlarinin konularina bi sorman lazim...

Alıntıları Göster
    Cimerden itiraz ile para iadesi almak için vergisini ödese dahi, toplamda tam set ( gerçek vergisini düşünce 100 tl fazla ödemiş oluyor ) 500 lira gibi rakama gelmekte.

500 liraya bu özelliklerde gps li kapasitörlü park modu özellikli çift kamera 3” ekran geri görüş kamerası çift kamera kayıt prk kiti akü koruma Türkiyede satılan ürün yok.

Muadili bu özelliklerde Viofo A129 var 1.100 liraya geliyor.

Gene zarar yok.

Ama cimerden fazla ödenen 100 lira geri alınacak, haksız bir vergi kesintisi var %20 araç kamerası vergidi.

• 2.kamerama 187 tl gümrük çıktı.
    ilkine geçen hafta 42 tl ödemistim Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timurugurlu -- 5 Şubat 2020; 12:39:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bilgilendirme mesajımı yazayım.
    En boş pakete 173 lira vermek üzereyken bir anda kupon çıktı 146’ya düştü- aldım.
    Satıcıya mesaj yazmadım. Vergim neyse öderim diye düşündüm açıkçası.
    Kısa sürede teslim edildi. Vergisi 32 TL. Corona virüsü yüzünden almasam mı derken hanım almış, vergisini de kapıda ödemiş. Burada seçmeyin denilen kargoyu seçmişim bu arada.
    Neyse kamera çok güzel. Çakmaklıktan enerji alıyorum. 64 gb sandisk ile kullanıyorum.

Olgu beye çok çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 5 Şubat 2020; 12:45:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Çok güzel olmuş ama oradan su girer :(
    Arka kamera kablo uzunluğu ne kadar? Misal kapı paspas arasından gidebilir mi konsola kadar?
    Oranın etrafını sıcak silikonla izole ettim bakalım, ilk yağmurda gözlem yapacağım su alırsa sökerim.

• 15 ocakta sipariş verdim hala kargolanmadı
  • Araç içi kamera Tavsiyesi
    Araç içi kamera Tavsiyesi
    Ocağın 5 inde verdiğim sipariş ocağın 14de türkiyeye ulaştı nihayet bugun gümrükten geçti
    Full seti 17 dolar yazdırmıstım

• timurugurlu T kullanıcısına yanıt
    Bu ara nedense vergi 187TL çıkıyor, bir arkadaşla bana da aynı durum oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Bu ara nedense vergi 187TL çıkıyor, bir arkadaşla bana da aynı durum oldu.

@timurugurlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 5 Şubat 2020; 16:47:59 >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Nereye başvurabilceğimizi bilsem bende başvuracağım ama istanbul posta gümrük müdürlüğünü aradım, yanlış olduğunu düşünüyorsanız fax ile başvurun dediler. PTTye mail attım, cimere yazdım cevap gelmedi. Büyük ihtimal ürün yarın kapıya gelir, teslim aldıktan sonra mı işlemleri yürütmek daha mantıklı yoksa almadan mı bilemedim. Ürünün geri gitme ihtimalide var sanırım. İlginize teşekkürler
  • Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşım teslim aldı, sonra itiraz etti ve para iadesi onaylandı. Bilgi az önce geldi hemen aktardım.

Yani ödemeyi yaptı vergiyi.

• O zaman almaz. Ama silikon sertleşecektir bir süre sonra, o zaman bulabiliyorsanız kırmızı silikonla macun gibi yapın uzun ömürlü olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

Yok iade nedenime cevap vermemeleri yazdım. Ki cidden geç cevap veriyordu. İade nedenini değiştirin öyle paranızı yatırayım dedi. Değiştirmedim ve baya bişey saydım bekliyorum bakalım.
    Ben de bugün iptal ettim. 18 Ocak siparişiydi. Bakalım ilerleyiş nasıl işleyecek, paylaşımda kalalım. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

@timurugurlu

Alıntıları Göster
    Satin alma belgesinden ne kastediliyor hocam hangi belge?

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı extresi, bu

Bende güzel bir video hazırlayacağım, haksız kesilen gümrük vergisi geri alma diye. Ve detaylı belgeler vs olacak.

Mesela burada gümrük vergisi hesaplama aracı var. Araç kameralarıda ÖTV ye girmiyor ;

https://gumruk-vergisi.hesaplama.net/

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Ben de bugün iptal ettim. 18 Ocak siparişiydi. Bakalım ilerleyiş nasıl işleyecek, paylaşımda kalalım. İyi günler.

Alıntıları Göster
    Bugün sipariş iptali yapıldı ama para halen yatmadı. Bakalım yarın yatmazsa tekrar mesaj atıcam. Satıcıyı hiç beğenmedim adam benim sipariş iptalimi iptal etti ve nedenini değiştirmemi istedi. Elin gavuruna mı güvencem gider kendi ülkemde alırım en azından iade vs seçeneklerim var

• On güne yakındır Jado D-330 u kullanıyorum. Fiyat - performans olarak çok iyi cihaz. Gündüz çekimleri gayet iyi. Gece çekimleri eski kameram T658 e göre biraz zayıf gibi geldi bana. Wifi yi kapatınca arka kamera 720 p çekiyor ve gayet yeterli.

GPS , wifi ile bağlanıp görüntü izleme ve aktarma hızı çok iyi.

Beğenmediğim yanları ön kamerada parlamaları alan WDR özelliği yok.

Kontak açınca açılıyor , marş basınca tekrar kapanıp açılıyor.

Ama bu fiyata bu cihaz çok çok iyi diyebilirim. Ön ve arka kamera GPS modülü ile 304 TL ye aldım. 43 TL de gümrük vergisi ödedim.
    7 Ocakta sipariş verdim. 8 Ocakta Singapur post ile kargolandı. 25 Ocakta elimdeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyönetmen -- 5 Şubat 2020; 21:54:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

Bugün sipariş iptali yapıldı ama para halen yatmadı. Bakalım yarın yatmazsa tekrar mesaj atıcam. Satıcıyı hiç beğenmedim adam benim sipariş iptalimi iptal etti ve nedenini değiştirmemi istedi. Elin gavuruna mı güvencem gider kendi ülkemde alırım en azından iade vs seçeneklerim var

Alıntıları Göster
    hocam benim hesabıma 5 günde yansıdı denizbank
  • Benim ne gecikmeden ne de vergiden kaygım vardı da arka kameralı alacağım para geri yatınca. Bir de plakalar zor okunuyor dediler bastım iptali. Bakalım düşüncelerim çok değişken.

• 
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.