Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En sonunda ısınma sorunu için bolca havalandırma + cihaz içerisine pasif soğutucu eklenmiş. Ayrıca polarize filtrenin mıknatıs sistemi ile takılabilmesi güzel düşünce...

Çözünürlük seçenekleri oldukça artmış.

• Shadow GT680W çok iyi ama ben ne paypal ne de kredi kartı kullanıyorum :) ülkemizde satışı yok herhalde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Foxoffer e sordum zaten, cevap vermediler henüz, onlarda satış yok artık. Dashcamtalk bu kameranın bir tane konusu var. Orayada da Fraer olarak yazan benim. Bu alan arkadaşlar hangi satıcıdan almışlar onu ? O satıcıya sorayım.

Şöyle birşey daha vardı aklıma geldi A112 nin aliexperssteki adı C20 yada 96650 mirror diye aratınca çıkıyor. Geçen onu aratırken gps desteği olan bir satış ilanı gördüm a112 için. Ama not almak aklıma gelmedi linkini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayko1933 kullanıcısına yanıt
    Rx270 evet o kamera ama seçtiğiniz ilan açık artıırma. Diğer 2 ilandaki kameralar Çöp

Arka taraf için seçtiğiniz kamera sıkıntılı bir ürün ( daha önce aldım ve iade ettim )

• quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

Shadow GT680W çok iyi ama ben ne paypal ne de kredi kartı kullanıyorum :) ülkemizde satışı yok herhalde ?

Bunları kullanan bir tanıdığınız yardımı ile alabilirsiniz. Ülkede satışı yok mlsf.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

mini0806 geliştirmeleri devam ediyor.

En sonunda ısınma sorunu için bolca havalandırma + cihaz içerisine pasif soğutucu eklenmiş. Ayrıca polarize filtrenin mıknatıs sistemi ile takılabilmesi güzel düşünce...

Çözünürlük seçenekleri oldukça artmış.

Woooowww mükemmel yaaa 45 fps ye mi çıkartmışlar ?

İşte şimdi olmuş

Satışı başladımı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 1 Aralık 2014; 7:58:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

Shadow GT680W çok iyi ama ben ne paypal ne de kredi kartı kullanıyorum :) ülkemizde satışı yok herhalde ?

Bunları kullanan bir tanıdığınız yardımı ile alabilirsiniz. Ülkede satışı yok mlsf.

öyle bir tanıdığım da yok desem yeridir... peki ülkede satılan modellerden önerdiğiniz var mı ? (200 liraya kadar çıkabilirim)
  • Ben de bugün eşimin aracı için G1WC kapasitörlü model siparişi verdim. Gelsin, bir deneyip kendi aracıma da sipariş vermeyi düşünüyorum.

Başta OlguErhan olmak üzere başlıkta emeği geçen arkadaşlara teşekkür etmek istedim. Ben araştırmadan hiç bir ürünü almam ama piyasada balıklama alışveriş yapan o kadar çok tüketici var ki; bu başlık belki onlarca kişiyi doğru ürüne yönlendirmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Woooowww mükemmel yaaa 45 fps ye mi çıkartmışlar ?

İşte şimdi olmuş

Satışı başladımı ?

Yok bu satış öncesi sürümü, test işlemleri gönüllü kullanıcılar tarafından yapılıyor. 45 FPS'den çok HDR kayıt özelliği bence daha önemli. Gece çekimleri (eğer iyi bir altyapı hazırladılar ise) HDR özelliği sayesinde daha iyi düzeylere gelebilir.

https://forum.dashcamtalk.com/threads/volunteer-recruiting-for-0806-mini0803pro-camera.7431/

Bu arada usb connect sorunum ile ilgili olarak e-prance bir fw daha gönderdi. Şimdilik update etmeyeceğim. son iki yol daha denedim. Onlardan sonuç alamazsam mecbur tekrar fw uptade yapacağım.

Son denediklerim
    - Pili değiştirdim.
    - SD karta yavaş format attım. Cihaza taktıktan sonra cihaz üzerinden de format attım.

En son döndüğüm 20130924 sürümü bence daha sorunsuz :) Ses stereo olarak kayıt ediyor. (Yeni sürümlerde mono ses daha yüksek geliyor ama bazen cızırtı oluyor.) Ayrıca kayıt üzerinden GPS yerine CAR seçeneği mevcut, onu seçtiğimde plaka+GPS+tarih verisi gösteriliyor. Diğer sürümde sanki ikisi birden gösterilemiyordu. Umarım tekrar "usb connect" sorunu yaşamamda fw ile uğraşmam...

herkese iyi haftalar.

• sabahleyin,rc batarya almaya gittim yine 10 tl verdim,şimdiye kadar 150 tl vermişimdir,toptan alsaydım keşke...
    elektronik marketin orda bir tane araba vardı araç kamerası takılı,adam kapıyı açınca sordum kaça aldım dedim,180 tl ye aldım ama toptancıdan dedi,dual kamera dedi..adamda elektronik market işletiyor o yüzden 180 tlye almış
    dışarıdan gördüm,buydu
    Araç içi kamera Tavsiyesi

• Yakın bir zamanda Mini 0806 geliyormuş, hatta şu site (http://www.diggcams.com/pre-sell-mini-0806-mini-0803-pro-ambarella7-mini-car-cam-p-1384.html) ön sipariş almaya başlamış. Beklesek mi ki? Gece çekimleri çok hoşuma gitti çünkü.

http://www.carcamerashop.co.uk/blog/mini-0806-coming-soon/
    https://dashcamtalk.com/forum/threads/mini-0806-mini-0803-pro-demo-video.7211/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 1 Aralık 2014; 10:19:12 >

• Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok faydalı bir konu.

Ama işi bilen biri tek bir mesajda şu anda Türkiye'den alabileceğimiz, kalite ve fiyat olarak en uygun ürün(leri) belirtirse çok faydalı olur. Hatta varsa satış linklerini de koyarsa süper olur. 216 sayfalık konunun içinde arayıp bulmak gerçekten zor.
  • gps navigasyon çift kamera ve multimedya ürünü mov kayıt yapıyor vlc vb. medya ile izlediğimde ortam sesleri yok kayıt sessiz.
    müzik-film vs. dinleme izleme var navigasyon ses görüntü var. ürün özelliklerinde microfon var yazıyor sağ üste monteli ön kameranın sırında mikrofon deliğini andıran delikler var
    tv açıp müzik açıp ya da ben ses testi yaparak kayıt yaptığım halde sonrasında pc de izlediğimde ses hiç olmuyor
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    hangi marka/modelden bahsediyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meti****

hangi marka/modelden bahsediyoruz?

üstad çin ürünü aşağıda paylaşıyorum. bildiğimiz araç içi kameralar gibi değil.

http://www.aliexpress.com/item/4GB-5-LCD-HD-720P-Touch-Screen-Car-GPS-Navigation-Rearview-Waterproof-Camera-G5-with-Remote/1098444706.html

• Ayarlarda yok mu "sesi kaydet-kaydetme" gibi bir şey?
  • cem_ari C kullanıcısına yanıt
    wince 6.0 yüklü bir ürün
    setup ayarlarında sesle ilgili herşey açık, bu durumu bugün çin satıcıya yazdım bakalım ne cevap gelecek. ürün mutlaka sesli kayıt yapmalı diye düşünüyorum. yoksa bir anlamı kalmaz. sesi kaydet-kaydetme gibi bir seçenek yok. cihazın tuş sesi dahil diğer her türlü ses durumları açık durumda
    denedim yine olmadı.
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    iyi de bu yol kamerası değilki, arka (veya ön) park kamerası, ses olmaması normal bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkal -- 1 Aralık 2014; 11:44:50 >
  • hayır üstad,
    sistem mov formatında kayıt yapıyor. hatta ben geri kamerası 4 mt kablolu onu ön ızgaraya gizli ters taktım düz görüntü ama sağ solda sol sağda görüntü alıyorum, kayıt da aynı şekilde ön kamerada cihazın görüntüde olduğu gibi sağ üstünde monteli ve arzu ettiğimde dokunmatik olarak hangi kamerayı ekranda izlemek istiyorsam onu tuşluyorum. kayıt seçeneklerim de 3-5-8 vs. var ve 3 dk seçenekli kayıt yapıyor.
    kısaca park kamerası değil kayıt ses olmadığından yola çıkarak konu açmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliyik

Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok faydalı bir konu.

Ama işi bilen biri tek bir mesajda şu anda Türkiye'den alabileceğimiz, kalite ve fiyat olarak en uygun ürün(leri) belirtirse çok faydalı olur. Hatta varsa satış linklerini de koyarsa süper olur. 216 sayfalık konunun içinde arayıp bulmak gerçekten zor.

İlk mesajda prestigonun bir modeli var. O aralar hepsiburada sitesinde satılıyordu. Onu türkiyeden bulabilirseniz kamera güzel.

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.