Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackDaniels

Arkadaşlar geçen gün başıma şöyle bir olay geldi

bu yüzden kamera almaya karar verdim

Işıklarda beklerken önümde symbol var bir tane ve arabaylada 1-1.5m mesafem var

bi 30 sn bekledikten sonra birden öndeki araba bana doğru geri gelmeye başladı kornaya bastım ama durmadı ve bana çarptı

indik arabadan adama dedim ne yapıyorsun oda demezmi asıl sen ne yapıyorsun geldin bana arkadan laaap diye çarptın demezmi

bide eğilmiş normalde haşat durumda olan tampona felan elliyor hasara bakıyor güya

neyseki hemen yanımızda bi dolmuş vardı ve şoförü olayı gördü ve öndekine sen geldin çarptın bayada hızlıydın deyince adamda haa öylemi

tamam zaten benim tamponda hasar vardı sendede bişey yok geçmiş olsun deyip pati çekerek gitti

yani işin özü adam bu işi meslek edinmişki tamponu haşat haldeydi

dolmuş şoförü olmasa geldin bana çarptın diyerek başıma iş açıp para koparmaya çalışacakti

yankesici tipli bi adamdı zati

bu kamera işinde pek bi bilgim yok

konuyuda okuyacam zaman bulursam

tavsiye edeceğiniz kaliteli sürekli çekim ve çift kamerasıda olan mümkünse

ne tavsiye edersiniz çok pahalı olmayan

kablo karöaşasından kurtulmak için multimedya sisteme takılabilen bi ürün varmıdır acaba

Açıkçası Smarnoo S1 size uygun bir kamera. Kablo gizlenme ve montaja kadar anlattım videoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• jonywayt J kullanıcısına yanıt
    OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bu düğümü Olgu Bey çözer ancak:)
    Bu arada Gearbest'e "pakete 30 Dolar yazabilir misiniz, yoksa gümrükte çok prosedür var" diye sordum: "Gümrük kuralları gereği yazamayız" dediler.
    Bunu nasıl aşarız Olgu Bey?
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    mekatu M kullanıcısına yanıt
    Ayrıca, başka bir suçlamayla karşı karşıya kaldığınızda (mesela aynı model aynı renk bir aracın karıştığı bir olayda plakalar da çok benzerse ya da plakayı gören kişi yanlış plakayı hatırlıyor ise) olaki araç kullanıyorsanız, cep telefonu sinyal kayıtlarınız ile GPS kayıtlarınızı ilgili makama sunarak haklılığınızı kanıtlayabilirsiniz. Mevcut ülke şartlarında GPS'ten vazgeçme düşüncenizi bence bir kez daha düşünün.

3-5 $ fazla verin; hem evladiyelik olsun hem de sizi kurtaracak bir şey olsun. Ben de bu nedenle, sanırım 1-2 hafta içerisinde Smarnoo S1 alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatu

Bu arada Gearbest'e "pakete 30 Dolar yazabilir misiniz, yoksa gümrükte çok prosedür var" diye sordum: "Gümrük kuralları gereği yazamayız" dediler.

takılmayın fatura tutarına sız banada olmaz dediler faturada 20 mi 30 mu ne yazıyor :)
  • 2 ay bitti,3 cü aya girdik,bu ay kargom gelebilir a118c b40
    en fazla 120 gün demişler ama 2 ay daha sarkmaz galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

2 ay bitti,3 cü aya girdik,bu ay kargom gelebilir a118c b40
    en fazla 120 gün demişler ama 2 ay daha sarkmaz galiba

Siz nereden aldınız acaba ya. Benimkisi geardan 05 de verdim siparişi 17 de tr ye girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 19 Temmuz 2017; 9:21:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

takılmayın fatura tutarına sız banada olmaz dediler faturada 20 mi 30 mu ne yazıyor :)

Aynen, birşey söylemeyin hep düşük yazarlar. Birşey söyleyince yazamayız derler ( Yazarız demeleri yasakmış )

• günaydın, olgu bey, arkadaşlar,

smarnoo s1 almaya karar verdim, olgu beyin gearbest anlatımını inceledim.
    işlemleri henüz sonuçlandırmadım. ama,

http://m.gearbest.com/car-dvr/pp_618259.html

adresinden girip görebiliyorum.
    bulunduğum iş konumundan proxy engeli var vpn kullanamıyorum.
    yukarıda ki adres doğru mudur.

geçerli midir
    aynı işlemleri yapabilir miyim
    güvenilirlik nedir
    fake bir adres değildir umarım
    ya da mobil gearbest mi
    bunu normal proxy engeli olmadan girebiliyorum

teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

günaydın, olgu bey, arkadaşlar,

smarnoo s1 almaya karar verdim, olgu beyin gearbest anlatımını inceledim.
    işlemleri henüz sonuçlandırmadım. ama,

http://m.gearbest.com/car-dvr/pp_618259.html

adresinden girip görebiliyorum.
    bulunduğum iş konumundan proxy engeli var vpn kullanamıyorum.
    yukarıda ki adres doğru mudur.

geçerli midir
    aynı işlemleri yapabilir miyim
    güvenilirlik nedir
    fake bir adres değildir umarım
    ya da mobil gearbest mi
    bunu normal proxy engeli olmadan girebiliyorum

teşekürler

Hasan bey özel msj attım size

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Günaydın.

Linkte bir sorun yok hocam. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. "car18off" indirim kodunu girmeyi unutmayın.
    Önümüzdeki ay ben de alacağım inşallah.
  • gearbestten 1 dolar fazla ödeyip 4 ay beklediğim kameradır,kargoyu arka taraftan dolaştırıyorlardır
  • şöyle bir gözlük kamera buldum,genelde airsoftcular takıyor.ama motorsıklette veya arabada yanları haraket ederek bakıp cekmek ıcınde ıyı yada olay olursa olay anında takılabılır
    https://ivuecamera.com/products/1080p-hd-camera-glasses

video mov.

https://www.youtube.com/watch?v=Zqx4e9aZRzA

http://www.ebay.com/itm/iVUE-HORIZON-1080P-HD-Camera-Glasses-Video-Recorder-DVR-Sun-glass-60-fps-Eyewear-/162284855936?hash=item25c8ee6280:g:8mAAAOSwo4pYd7rr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 19 Temmuz 2017; 10:6:8 >

• baris195 kullanıcısına yanıt
    Gözlük kaliteliye benziyor, gearbest te benzer bir model vardı ama bu kaliteli değildi sanırım.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptım ve sipariş vermek istedim. Fakat bu defa da garip bir şekilde hiçbir kredi kartımı kabul etmedi sayfa. Tuhaf karakterler içeren bir hata veriyor veya bazı denemelerimde de ödeme alınamadı gibi bir hata veriyor. O nedenle AliExpress'e sordum "30 dolar yazarmısınız" diye. Tamam dediler oradan siparişi verdim.
    Bakalım nasıl sonuçlanacak macera.
  • quote:

Dediğiniz gibi yaptım ve sipariş vermek istedim. Fakat bu defa da garip bir şekilde hiçbir kredi kartımı kabul etmedi sayfa. Tuhaf karakterler içeren bir hata veriyor veya bazı denemelerimde de ödeme alınamadı gibi bir hata veriyor. O nedenle AliExpress'e sordum "30 dolar yazarmısınız" diye. Tamam dediler oradan siparişi verdim.
    Bakalım nasıl sonuçlanacak macera.

Hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Gözlük kaliteliye benziyor, gearbest te benzer bir model vardı ama bu kaliteli değildi sanırım.

ben gözlüğü gearbestten 80 dolara almıştım
    full hd çekiyor ama vaat ettiği 2 saatlik kullanım yerine en fazla 1 saat şarjı dayanabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

ben gözlüğü gearbestten 80 dolara almıştım
    full hd çekiyor ama vaat ettiği 2 saatlik kullanım yerine en fazla 1 saat şarjı dayanabiliyor

novatek tarzı mov. mu cekıyor.uzaklar netmi
  • gearbestten 3 aydır a118 b40 kamera gelmediya biraz bıktırdı...

VIOFO A119 sıparıs verıp alsam kullansam...

acaba bir gün a118 b40 geldiğinde,onu burda satmak kolay olurmu,ister kutu kapalı,ister acıp kontrol edilme

fıyatta gearbestte neyse o,karsız mesela su an 47 dolar
  • Herkese Merhaba,

Uzun süre olmuştu buraya girmeyeli, başlığı görünce bir ziyaret edeyim hem de Olgu Hocam neler paylaşmış, neler çıkmış piyasaya incelemek istedim. Vallahi çok yaşa :)

Ben A118C kullanalı 1 yılı geçti sanırım emin değilim. 2 Sefer SD kartı çıkartıp videolar sağlam kayıtlanıyor mu diye baktım. Hiç bir sıkıntı yok maşallah nazar değmesin. Gündüz çekimleri gayet iyi ancak gece çekimleri hiç hoşuma gitmiyor. Şimdi de ufaktan ufaktan acaba bunu arka cama alsam da ön cama yeni ufak bir şey mi taksam diye düşünmüyor değilim. GearBest'e elim gidiyor

Herkese kazasız, belasız sürüşler dilerim.

@Root_echo
    NOT: Düğün,Nikah vb gibi zorunlu haller dışında 'anahtar bırakmalı' yerlere aracınızı park ederseniz her şeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız. Olmasın tabi ama daha da kötüsü olabilirdi. Anahtar bırakmak yok.

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    eşim yok ulan bekir, metal parçasını da kafanda parçalarım
    ben orada sana ait senin iraden dolayısıyla belirlenen, senin özel alanın olan bir yerin başkasının tacizine uğramasından bahsediyorum, sen kalkıp örnek üzerinden manipülasyon yapıyorsun.
    misal senle ben trafikte tartışsak sen aracından inip gelip bana vurmaya çalışsan ben aracımdan inmeden senin kafana sıksam aracım benim özel alanım olduğundan daha az ceza alırım.
    Araçtan inip kafana sıksam daha çok ceza alırım, anladın mı benim bakış açımı
    benim ota boka savurduğum paraylan aylık 100 aç doyururum ama hayvan doyururum o bana kalmış bir şey insan niteliği buysa eğer
    ima ettiğin şeyi aynen sana iade ediyorum, işte bu ülke böyle insanlardan ibaret sırf popi olacağım diye suçluyu savunurlar
    bunun bir türü de tacizci ile aynı kafada olup "tacize karşıyım yaşasın adın hahları" diyip acaba buradan bana ekmek çıkarmı kafasında olanlardır.
    benim prensiplerim var; kimse benim hayatıma iradem dışında müdahale edemez bu benim aracım olur yakınım olur, kibrit çöpüm olur fark yapmaz ama ben istersem benzin döker aracımı yakarım.
    hırsız sevici misin la sen, çomar sevcisi misin adabınla konuş adamın asabını bozma
    kanser oldum diye tedavi olmak zorunda değilim, yaşamak ya da ölmek benim iradem dışında doktorların alacağı kararlara bırakılamaz
    hayatı yaşayacak kadar değerli görmek ya da görmemek benim irademin edimleridir, doktorların savaş alanına çevireceği vücudumun değil.

aynı şekilde para karşılığı bir hizmet alıyorsam ona irademi teslim ettiğim anlamına gelmez bu işgalciliktir, bu senin evinin camına yapışıp içeriyi dikizlemektir sen bu konuda böyle düşünüyorsan o bekirin bileceği iştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root_echo -- 19 Temmuz 2017; 23:24:13 >

• 
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.