Şimdi Ara

Araç Fiziği Çalışmam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
2.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen sene öyle bırakmıştım bunu son 1-2 haftadır tekrar geliştirmeler yaptım ve fena gitmiyor.
    özellikle yarış oyunu severler güncel demoyu deneyip yorumlarınızı eksik etmeyin :
    https://www.dropbox.com/s/zguk3hjs5dmwncc/ykcar.rar?dl=0
  • Freakk F kullanıcısına yanıt
    Araç buz bistinde gibi yol tutuşu çok zayıf gidiyor ve dönüşlerde insanı zorluyor.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    dostum grid tarzı oynadıysan bu karakterde çok kayılan arcade oyunlarda var.
    hem o kadarda kotrol edilemez değil bence, ai falan hiç kaydırmıyor nerdeyse.

• Freakk F kullanıcısına yanıt
    Olabilir, fazla kurcalamadım.
  • hiç fena değil tork değerine -208 offset eklemişsin galiba devir yükseldikçe fark hemen hissediliyor güzel olmuş onun dışında torque steer ilginç bir ayrıntı olmuş ama bildiğim kadarıyla bu mini kasalarda bile uzun zamandır lsd difransiyel var bu kadar torque steer yapmaz diye tahmin ediyorum hiç mini kullanmadım ama yolu da biraz fazla tutuyor sanki bir zamanlar lotus elise kullanmıştım o bile bu kadar iyi yol tutmuyordu bunları da optimize ettikçe mükemmele yakın bir çalışma olur tebrikler
  • pirefokkes kullanıcısına yanıt
    Hocam torku direk eğriden alıyorum(-208 nerden çıkardın anlamadım) onuda cooper s'in gerçek verilerine yakın tuttum ama kalkışta yaptığı pati ve ara hızlanmalar gerçeği yansıtmayabilir çünkü sürüyle başka parametre giriyor araya zaten amaç gerçekçilikten ziyade oynanabilirlik o yüzden anti roll barlar ile dönüşleri yumuşattım. Diferansiyel lsd aynen, ben sürüşe etkisini seviyorum bak torque steeri gözlemlemişsin demek ki fark yaratıyor. Eyw zaman ayırıp denediğin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel demo(ilk postta) ve video eklendi.

geliştirmeler:
    -xbox joystick desteği.
    -farklı diferansiyel modları(open,viscous,lsd,locked).
    -farklı lastik modelleri(pacejka94, pacejka96, harty).
    -3 boyutlu lastik desteği(çoklu ışın yöntemi).
    -çoklu aks desteği, önceden sadece ön ve arka sabit idi.
    -anti ackerman ve chamber seçenekleri.

çalışmalar devam ediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 4 Kasım 2018; 2:14:41 >

• Tebrikler hocam.
    Simulasyon yapıp pazarlamayı hiç düşündün mü? Malum bu aralar yerli malının önemini ülkece fark ettik belki sürücü kursları kullanmak isteyebilir. Meb ile bir anlaşma bile yapılabilir araya birileri sokulursa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşünmeye gerek yok hocam o tarz işler bizde yürümez, bizde herşey tanıdık ya da yandaş mantığıyla yürür, kısaca girilmez o işlere bu ülkede.
    ben oyun olarakta yapabileceğimi zannetmiyorum, takım işi sonuçta ekip ve sermaye gerekli. yeterince geliştirince asset store'a paket olarak koyup satmayı denemeyi düşünüyorum şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 4 Kasım 2018; 4:49:40 >
  • çalışmalar devam ediyor, kısa bir stress testi videosu eklendi.
  • birkaç asset toparlayıp daha temiz bir demodan gidiyorum, daha iş çok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 17 Kasım 2018; 16:2:4 >
  • drift setup denemesi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 29 Kasım 2018; 17:40:15 >
  • geliştirme, biraz fazla kaysada daha uzun mesafeli driftler mümkün:

• demo linkleri ilk posta eklendi.

demolardan karma video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 19 Aralık 2018; 2:35:34 >
  • tebrik ediyorum hocam, işlerinizin devamını dilerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubattan beri markette satışta ve fazla alan eden yok, sorun değil ama biri canımı sıktı.
    birkaç yabancı almış, onlar teknik birşeyler soruyorlar karşılıklı yazışıyoruz falan bir sorun yok.
    yanlız bir kişi 2 yıldız vermiş sebep olarakta yapay zekanın kötü olduğunu belirtmiş. kardeşim bu fizik kütüphanesi, yapay zeka satmıyorum ben, sırf demolarda yardımcı olsun diye basit bir ai kodladım 50 satırı geçmez zaten. sonra bir baktım eleman türk
  • unreal engine 4 portu bitmek üzere, bir önizleme videosu ekledim:

• son videodaki unreal4 demosunu yükledik deneyebilirsiniz : Pc Unreal Track Demo(106mb)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.