Şimdi Ara

Araç Cdyi Çıkartmıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de aynı sorun vardı hocam çok uğraştım ama en son başka bir cd ile o içindeki cdnin altına denk gelecek şekilde elimdeki cd ile yukarı kaldrmaya çalıştım içindekini ve sonra içindeki cdyi dışarı attı. Yani elindeki cd ile içerdeki cdyi yukarı ittirmeye çalış.
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Arabaya güneşlik koyuyorum ama hele öğlen vakti resmen araba yanıyor.Kaç sefer sıcaktan binemedim açıyom klimayı 1-2 dk serinlesin diye bekliyorum.Arada babam alıyor hele o güneşlik hiç koymuyor.
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    10 sefer üst üste bastım yine çıkarmadı bende video çektim bir size danişiyim dedim.
  • metallica17 kullanıcısına yanıt
    Çıksa zaten paramparça edicem.Korkuyorum birşey olucak diye
  • amasseia kullanıcısına yanıt
    Üst yorumdada yazmıştım hocam 2. cd denedim çıkmadı.Fazla işten dolayı vaktim yok götüremiyorum.Şimdi gitsem kapatmışlardır.Bende kendim yapabilirmiyim diye merak ediyorum.
  • Cdyi taktigin yerin yakinlarinda sadece igne girecek kadar bir delik olmasi lazim. Onu bul igneyi oraya sok. Cd çikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğin wv müzik çaları.Videoda koydum zaten nerde olduğunu görürseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senyour

Hocam bildiğin wv müzik çaları.Videoda koydum zaten nerde olduğunu görürseniz sevinirim.

Sanki sagda cikarmak icin bastigin dugmenin tam simetrigi soldaki dugmenin sag tarafinda igne girecek bir yer var gibi. Bir delik olmasi lazim

• yumruk atmayı dene bazen ıse yarıyor
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Denicem hocam kırılırsa faturayı yollarım
  • Akü başlıklarını sökün tekrar takın diyeceğim de hiç uğraşmayın işin ehline götürün yapsın. Bende de vardı bu sorun skodamda ama bi başka cd ile hallettim işte. Bazen yine kalıo içinde cd bende pek kullanmıorm.
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Hocam göremedim ama bulursam denicem.
  • amasseia kullanıcısına yanıt
    Araba 2012 model daha 10 binde.Araba yatarken daha masraf onuda anladım.1 senede rahat 10 bin tl masraf harcadım.
  • Hocam akrabanın arabasında kalıyordu hep modelini hatırlamıyorum. Radyonun üstünde bi delik vardı oraya iğneden biraz kalın bi metal sokunca çıkıyordu bu arada geçmiş olsun

• TryToBe T kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun Denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Cdyi taktigin yerin yakinlarinda sadece igne girecek kadar bir delik olmasi lazim. Onu bul igneyi oraya sok. Cd çikar

O sistem bilgisayarda var, belki bir kac araca da koymuslardir ama cogu aracta yok. Benim kullandigim araclarin hicbirinde yok mesela.

• İşe yarayabilir sanırım.

İnternette de şunu buldum:
    Edited to add something usefull: 

Found this on another site with 5 possible solutions.

1. Turn radio off. With ignition off, press the pwr and eject buttons and hold for 7 seconds.

2. No go? Then try the same with the ignition on.

3. Nothing? With the radio on try to 'bump' the stuck CD with another CD. Careful not to scratch one of em'

4. Still stuck? Look around on the radio for a small hole that looks like a pin or paperclip might fit in. We're looking for a reset button, but not all radio's have one. If you do locate it press and hold for like 10 seconds. Or look in the owners manual if the radio has a reset button

5. Really? Go to the fuse box near drivers door dash and pull the fuse for the radio for a minute or two. Check the owners manual for the location, and if there's more than one radio fuse.

1- Teybi ve kontağı kapatın. Power ve Eject butonlarına 7 saniye basılı tutun.

2- Olmadıysa aynı şeyi kontak açıkken deneyin.

3- Yine olmadıysa CD'yi başka bir CD ile dürtmeyi deneyin (Sizin denediğiniz yöntem ama çevirisini yazıyorum sadece)

4- Hala olmadıysa teybin üzerinde bir yerlerde ufak bir delik olur, bir iğne ya da ataç girebilecek şekilde. Bir reset butonu arıyoruz, tüm radyolarda olmayabilir. Eğer bulursanız 10 saniye basılı tutun. Ya da araç kullanım kitapçığında yazabilir.

5- En olmadı radyonun sigortasını söküp 1-2 dakika sonra geri takın. Bunun yeri de kullanım kitapçığında belirtilmiştir.

Ayrıca şöyle bir delik varsa iğne sokabilirsiniz.

Araç Cdyi Çıkartmıyor.

• Hocam bu da kronik sorun geçmiş olsun
    Nedir bu çektiğimiz. Ben RCD510 kullanıyorum . CD kullanmak mı bidaha asla.
    SD kart ve Aux işimi görüyor

Nasıl çıkaracağınıza gelirsek .

Bu işlemlerin hiçbiri tutmayacak. Çünkü mekanizmanın cdyi yukarı kaldıran kısmındaki plastik sorun yaratıyor. Ara ara basacaksınız şansınıza plastik oturursa verecek. Yoksa teypci 20 tl alır çıkartır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Ryzz -- 24 Ağustos 2016; 23:40:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

İşe yarayabilir sanırım.

İnternette de şunu buldum:
    Edited to add something usefull: 

Found this on another site with 5 possible solutions.

1. Turn radio off. With ignition off, press the pwr and eject buttons and hold for 7 seconds.

2. No go? Then try the same with the ignition on.

3. Nothing? With the radio on try to 'bump' the stuck CD with another CD. Careful not to scratch one of em'

4. Still stuck? Look around on the radio for a small hole that looks like a pin or paperclip might fit in. We're looking for a reset button, but not all radio's have one. If you do locate it press and hold for like 10 seconds. Or look in the owners manual if the radio has a reset button

5. Really? Go to the fuse box near drivers door dash and pull the fuse for the radio for a minute or two. Check the owners manual for the location, and if there's more than one radio fuse.

1- Teybi ve kontağı kapatın. Power ve Eject butonlarına 7 saniye basılı tutun.

2- Olmadıysa aynı şeyi kontak açıkken deneyin.

3- Yine olmadıysa CD'yi başka bir CD ile dürtmeyi deneyin (Sizin denediğiniz yöntem ama çevirisini yazıyorum sadece)

4- Hala olmadıysa teybin üzerinde bir yerlerde ufak bir delik olur, bir iğne ya da ataç girebilecek şekilde. Bir reset butonu arıyoruz, tüm radyolarda olmayabilir. Eğer bulursanız 10 saniye basılı tutun. Ya da araç kullanım kitapçığında yazabilir.

5- En olmadı radyonun sigortasını söküp 1-2 dakika sonra geri takın. Bunun yeri de kullanım kitapçığında belirtilmiştir.

Ayrıca şöyle bir delik varsa iğne sokabilirsiniz.

Araç Cdyi Çıkartmıyor.

Hıcam zaman ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederim.Denicem bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Hocam bu da kronik sorun geçmiş olsun
    Nedir bu çektiğimiz. Ben RCD510 kullanıyorum . CD kullanmak mı bidaha asla.
    SD kart ve Aux işimi görüyor

Nasıl çıkaracağınıza gelirsek .

Bu işlemlerin hiçbiri tutmayacak. Çünkü mekanizmanın cdyi yukarı kaldıran kısmındaki plastik sorun yaratıyor. Ara ara basacaksınız şansınıza plastik oturursa verecek. Yoksa teypci 20 tl alır çıkartır.

Hocam bilrimisiniz bilmem transporterlarda sadece aux ve cd var.Aux kablosu çok şarj yiyor.Telefonda ıphone olunca sabah doluduruyom öğlen bitiyor.Sürekli cd yazmaktanda sıkıldım.Ekran alıcam böyle giderse.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.