Şimdi Ara

araç bilgisayarı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var ben arabama araç bilgisayarı yapmak için işe koyuldum tüm programları buldum tüm parçalrı aldım fakat ürünler evde normal çalışıyor herhangi bir sorun yaşamıyorum ama gel gelelim arabaya monte ettiğim zaman ekran gelip gidiyor bu konu hakkında bir fikri veya sorunu çözmemde yardımcı olacak bir arkadaş var mı saygılar.ürünler aşagıda yazılı
    1-7" dokunmatik ekran hem 220v ac hende 12v dc beslemeli max 1.5A
    2-ASUS PX20 Mini masa üstü bilgisayar 4.74a 90w 19v
    3-bir adet 500w inverter
    bu cihazları evde 220 volt ile deniyorum oluyor ama arabaya bindiğimde çalışmıyor birde ilk kurduğum zaman arabayı çalıştırmadan herhangi bir sorun yoktu fakat arabayı çalıştırdığımda tekrar gidip gelmeye başladı.sorun ne olabilir?

• bu konuda pek bir fikrim yok ama belki arabanın motor sıcaklığı parçaları etkiliyor olabilir yani motor 90 derece bişi
  • akü dinamo ilişkisinde sorun olabilir. Serviste aracı kontrol ettirmenizi öneririm. direk olarak sıcaklıkla ilgili olmadığını düşünüyorum. ekranla birlikte elektrik ustası görsün sorun bulamazsa ekranın değişmesi gerekebilir.
  • cihazların enerjisini direk aküden mi alıyosun yoksa regülatör kullanıyomusun?
  • Araç bilgisayarı kousunda bilgi ve tecrübelerini paylaşırsan seviniriz. Ben de aracıma bir bilgisayar kurmayı düşünüyorum bu aralar.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.